2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Canım bende hiç gebe kalmadım ilk. Kaçıncı haftadasın belki normal ağrılardır

Aslinda mantikli. Peki ozel hastaneler yapiyor mu ve kaca yapiyor? Haftaya benimde ikili testim var da belki ben de sizin gibi yaparim..
3000-3500 tl arası istanbulda bir çok yer var Ankarada var labaratuvar onun haricinde de Türkiye genelinde kan alan distrübitörler varmış umarım sağlıkla alırsınız bebişinizi

O zman senın bulantın falanda çoktur öyle mi
Evet ilk gebeliğimde bulantı hiç bilmedim ama bunda 5. Haftada başladı bulantı ve 14 haftaya girdim hala sabahları midem kötü bide koku hassasiyeti var dolabı açamıyorum sabah mutfağa giremiyorum baş ağrısı çok aman kasik bel ağrısı hala yaşıyorum bu hamileligimde koltuğa yapıştım resmen

Doğrudur canım bu değer yüksek olunca bulantı da çok oluyormuş

Ben yaşadım 8. Ve 10. Haftalarda proluton iğne vuruldum ve progrestan kullandım bu hafta progestanı kesti doktor ben de kanamada olmuştu kasık ağrısı bel ağrısı ve mide bulantısı bile olmuştu beraberinde tansiyonumda düşmüştü ve hep yattım sonrasında bol su içtim şuanda da hiç yormuyorum kendimi bugünde değişik bir kasık ağrım var idrar yolu enfeksiyonumu acaba diyorum böbrek ağrımda var inş ciddi birşeyim yoktur, çok geçmiş olsun sana da korkma dediğim gibi yaşadım ben de 2 hafta daha sabır biraz daha rahatlıcaksın sonra inş acil şifalar diliyorum

Canimsinn yaa neredeyse her belirtileri birlikte yasamisiz ayni ayni haftalardasaglikla alalim kollarimiza insallah...sen de endise etme lutfen icin rahat etmeyecekse de bir idrar kulturu ver...grupta idrar yolu enfeksiyonu yasayan da cok hani onlari okurken de kendinde belirti aramis olabilirmisin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…