2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Benimde daha önce iki kaybım var ve bu yüzden her ağrıda şüpheleniyorum ama ağrım olmayınca da şüpheleniyorum midem bulanınca da korkuyorum bulanmayınca da . Sanırım biraz vücudumuzu dinlemeyi bırakmalıyız yani inşallah bir gün bizde hamileliğin tadını çıkarabiliriz :)

Kizlar gunaydin araniz da Feramat kullanan var mi ? Nasil iciyorsnz?? Ilaci kullandgm öğün sut ve sut urunleri tuketmemem gerekiyormus fakat ben her gun sabah 1 haslanmis yumurta ve 1 bardak.sut içiyorum peynir vs..
Eczaci bana kahvaltidan 2 saat sonra oglen yemeginden 1 saat once alabilirsn dedi. Oyle deneyecgm kullanan varsa nasil içiyor? ?

Herhangi bir sikayetiniz varmiydi tahlili vermek icin Butun hamilelerde olabilirmi bu durum belirtisiz
Sadece beyaz krem bazen açık sarı akıntım vardı yanma batma yoktu çok su içiyorum zaten inanamıyorum çıkmasına ve bundan bir ay önce değerim 4 küsürken 95 çıktı bu kadar kısa sürede yükselmesine inanamıyorum Şikayetiniz yoksa da gidip verin bunlar RUTİN olarak yapılmalı tam idrar tahlili ve idrar kültürü verdim ben, devlet hastanelerinde ücretsiz sıkı sıkı korunup yaptırılabilir. Ben ilk trimester bitti diye yaptırdım hem detaylı kan tahlili hem idrar tahlili eşim gel bir baktıralım dedi ve orada çıktı ne olur ne olmaz diye baktırmıştık yani Endişe etmeyin her akıntı enfeksiyon değil tabi ki ama bu rutin olarak hamilelikte yaptırmamız gereken bi şey iki üç ayda bir tekrarlamalıyız çünkü hamilelik bebek bunlar karşısında her vücudun geliştireceği tepki farklı.

N numcop belirtim çok yoktu canım bunlar vardı sadece

Günaydın kızlar
e nabız dan ikili sonuçlarına baktım anlayan var mı acaba Eki Görüntüle 2774504
Canim yukarida tarih seçiniz dediği alandan testi yaptirdigin tarihi seçip PdfTurkce ye tiklar mısın. İndirme işlemi yaparsa o sonucu yükle. Grafikli bir sonuc kağıdı olmasi lazim çünkü

Çok teşekkür ederim inşallah ben bol su içiyorum ama bugün iç çamaşırlarımı ütüleyeceğim inşallah benim de öyle geçer gider
Çok geçmiş olsun benimde lökosit çok artmış bende değer olarakda yazmıyor +++ yazıyor iki hafta sonra gidicem bende umarım birşey olmaz doktor ilaç verene kdr
Geçmiş olsun İçini ferah tut günde üç iç çamaşırı değiştir ütüle ve 60 derecede ayrıca yıka inşallah geçecek çok atlatıp normal doğuran var bana onlar güç verdi şu an
İnşallah ben de bugün tedavime başlıyorum atlatıcam geçip gidecek çok teşekkür ederim güzel dileklerin için

Günlük pedi bırakalı çok oldu çok su içiyorum ama neden böyle oldu bilmiyorum idrar kültürü sonuçlarım çıkmadı o çıksın duruma göre bana da antibiyotik verecekler Şimdi munorol şase verdiler Kızılcık suyunu da araştırayım evde var hatta içeyim çok teşekkür ederim

Detaylı görüntü yok baktım bulamadım şuan ilçe de olduğum içinde gidip alamıyorum ama eşim alacak o çıktı olsa anlıyorum bende tahminine göre normal riskli değil inş oyledir
Riskli bişey yok canım büyük ihtimalle olunca farklı şekilde gösteriyor. Beta değerin yüksek çıkmış cinsiyeti biliyor musun kız mı olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…