2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302

Eklentiler

• 92E44128-167E-4252-9707-5C06CE0E5B02.jpeg
    92E44128-167E-4252-9707-5C06CE0E5B02.jpeg
    156,1 KB · Görüntüleme: 57
Yok mu yasayan benzer durumi arkadaslar ?🙄
Ağrıların var onu diyorsun değil mi canım. Düşük riskin falan var gibi Bşey dedi mi doktor. Bi de zaten gerekli tedaviyi alıyorsun başka yapacak bşey yok ki. Mesela bu aralar benımde Vajinam da ağrı sızı çok ama doktor normal diyor. Kendi mi dinlememeye çalışıyorum

Maşallah yüzü belirginleşmiş erkek gibi duruyo sanki yüzü nasıl anlasiliyo acaba hiç anlamam 😁 benim bebeğin yüzü daha düz duruyo belirgin deil yüz hattı🙈
Aslında 2 doktora gittim herhalde kullandıkları ultrason cihazına bağlı ötekinde doğru düzgün hiçbir şey belli değildi😂

Ağrıların var onu diyorsun değil mi canım. Düşük riskin falan var gibi Bşey dedi mi doktor. Bi de zaten gerekli tedaviyi alıyorsun başka yapacak bşey yok ki. Mesela bu aralar benımde Vajinam da ağrı sızı çok ama doktor normal diyor. Kendi mi dinlememeye çalışıyorum
Saglikla kollarimiza alalim insallah🤲benim 6 haftalik 3 adet sebebi bilinmeyen dusugum var ve ilk defa bu gebeligimde kalp atisi dinleyebildik...doktorum sabah igneden sonra agrim kalmayinca tamam sikinti yok dedi...ama 1 saattir agrim bu sefer kasik ve bacaga vurunca cok korktum...yani cocugum yok hani hamilelikte oluyormu onu da bilmiyom.gec saat olmazsa doktorumu arayacam zaten ama simsi korkudan yatamiyorum🙄

X