2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Cok tesekkur ederim cevap verdiginiz icin cok sevindim adiniza insallah sorunsuz tamamlanir gebeliginiz
Doktorunuz ne gibi ilaclar kullandi size
Ben de aksilik gibi pihtilasma sorunu varkan sulandiricilari hep kestik insallah bu yuzden de sorun olmaz
Ben yurtdisinda yasiyorum sadece Progestan verdi fitil seklinde kullandim. Ilk 3 ay oluyor bazilarinda malesef:KK43: benim 12+2 gecenlerde yine cok yogun kanamam oldu ama sükür iyi simdilik bebegim

Bu gün ikili tarama için gittik şükür herşey yolunda büyümüş bıdık Dr cinsiyet söylemedi benim bulantılar hafifledi şükür göğüs hassasiyeti devam

Kızlar benim gebeliğin başından beri arada bir vajinamda iğnelenme oluyor.. hatta bugünde vajina sağ dış dudaktan içe doğru sanki iğne batıyormuş gibi bir his.Zonklama gibide denilebilir.Hiç bunu yaşayan oldumu?

Kızlar benim gebeliğin başından beri arada bir vajinamda iğnelenme oluyor.. hatta bugünde vajina sağ dış dudaktan içe doğru sanki iğne batıyormuş gibi bir his.Zonklama gibide denilebilir.Hiç bunu yaşayan oldumu?
Genelde rahim büyüdüğü için öyle olur diyor drlar benimde oluyoa arada

Bende de oluyor birşey yoktur heralde rahim büyümesi diyorlar her türlü ağrıya 🙈

Kızlar merhaba bugün idrar tahlili yaptırdım lökosit değerim 95 çıktı (0 ile 4 arası olması gerekirken) İdrar yolu enfeksiyonu olan var mı aranızda çok kötü şeyler okudum internette 😔

Kızlar merhaba bugün idrar tahlili yaptırdım lökosit değerim 95 çıktı (0 ile 4 arası olması gerekirken) İdrar yolu enfeksiyonu olan var mı aranızda çok kötü şeyler okudum internette 😔
Benim sadece idrar yollarinda yanma olunca test yaptirmistim enfeksiyon çıkmamıştı ama dr bir ilac vermisti suya karistirip icmistim problem ortadan kalkmisti. Baska arkadaslarimda enfeksiyon cikmisti onlar da ayni ilaci kullanmislardi sorun kalmamisti endise etme gebelikte sık karsilasilan bir durum diye biliyorum. dr ilac verdi mi?

Agustos anneleri merhaba ben eylul annesi olucam insallah
Dun kanamam basladi yogun bir sekilde doktorum proton depot igne verdi su an kahverengiye döndü kanama bana korkma bisi olmaz dedi ama cok korkuyorum aranizda boyle bir sey geciren var mi yardim edebilir misiniz
Ben geçirdim korkma hiçbişey yapma kalkıp kalkıp bakma kan geldi mi diye. Yat dinlen bol su iç

Benim sadece idrar yollarinda yanma olunca test yaptirmistim enfeksiyon çıkmamıştı ama dr bir ilac vermisti suya karistirip icmistim problem ortadan kalkmisti. Baska arkadaslarimda enfeksiyon cikmisti onlar da ayni ilaci kullanmislardi sorun kalmamisti endise etme gebelikte sık karsilasilan bir durum diye biliyorum. dr ilac verdi mi?
Enfeksiyon sebebiyle düşük yapan varmış erken doğum düşük bebek kilosu vs moralim çok bozuk.. Doktorumla henüz görüşmedim şimdi gördüm sonuçları tahlili eşim yaptırmıştı ve 8. Hafta bu değerim 4.6 idi Nasıl bu kadar yükseldi anlamıyorum her gün iki litreden fazla su içiyorum üzülmeme engel olamıyorum

Enfeksiyon sebebiyle düşük yapan varmış erken doğum düşük bebek kilosu vs moralim çok bozuk.. Doktorumla henüz görüşmedim şimdi gördüm sonuçları tahlili eşim yaptırmıştı ve 8. Hafta bu değerim 4.6 idi Nasıl bu kadar yükseldi anlamıyorum her gün iki litreden fazla su içiyorum üzülmeme engel olamıyorum
Bu haftadan sonra kolay kolay dusuk olmaz ki Allah korusun. Hem ilaci neyse kullanırsin gecer insallah cabucak. Umumi tuvalet v.s kullanmamaya dikkat et ama calisiyorsan zor tabi

Arkadaşlar 13 haftalık hamileyim bugün sonradan farkettim sağ mememin olduğu yerde çamaşırım ıslanmış . Çok erken olduğu için biraz korktum. Farketttiğimden beri dikkat ediyorum başka bir akıntı yok ama sizde de oldu mu acaba

Bu haftadan sonra kolay kolay dusuk olmaz ki Allah korusun. Hem ilaci neyse kullanırsin gecer insallah cabucak. Umumi tuvalet v.s kullanmamaya dikkat et ama calisiyorsan zor tabi
Esnek çalışıyorum haftada bir iki gün ama alaturka tuvalet vs kullanmaya çalışırım artık. Bilmiyorum enfeksiyon geçirip 17.-20. Haftalarda düşük yapanların konularını okudum kahroldum tedavisini alacağım ama ya geçmezse ya geçene kadar çok geç olursa diye düşünmekten kendimi alamıyorum... teşekkür ederim cevabın için 🙏🏻

Drların verdiği ilaçlarla birlikte bol bol su iç, ayaklarını sıcak tut ve idrarın geldiğinde bekletmeden lavobaya git ve iyice bitmeden kalkma cnm

Drların verdiği ilaçlarla birlikte bol bol su iç, ayaklarını sıcak tut ve idrarın geldiğinde bekletmeden lavobaya git ve iyice bitmeden kalkma cnm
Hepsini yapacağım o ilaçların zararı olabilir mi çocuğa midem bulansa bile ilaç almadım şimdi ilaç kullanacak olmak canımı çok sıkıyor... iç çamaşırını günde üç kere değiştirmek ve ağ kısmını ütüleyip de giymek gerekiyormuş.

X