2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Gercekten harika beslenmissin canim. Ben bugün yumurtami yemedim üzgünüm. Bende şekersiz fıstık ezmesi bir yemek kaşığı kadar petek bal 2 dilim tam buğday ekmek ve muz yedim kahvaltıda. Öğlen ise 2 kase tarhana çorbası içtim. 46 dk lis leslie yuruyusumu yaptım az önce ve kendimi harika hissettim. Aksama Ben de peynirli salata ve yoğurt yiyeceğim.

Masallah bunları nasil yiyorsunuz mide bulantilari herkesin bitti mi? Ben hala kahvaltida simit zeytine talim ediyorum da keske baska seyler de yiyebilsem

Ense kalınlığı 1.6 mm çıkmıştı. Burun kemiği de oluşmuştu.
Ben forumda birkac sayfayi okumustum bence asil onemi olan ense kalinligi ve burun kemigi. onlar da normal cikmis. Yasla birlikte olasilik artiyor ondan kaynakli olasiligin cok düşük cikmamasi dogal aslinda. Hicbir sorun yoktur diye düşünüyorum yrn guzel haberler alacaksiniz insallah

Ayy inşallah arkadaşlar dua edin lütfen

Masallah bunları nasil yiyorsunuz mide bulantilari herkesin bitti mi? Ben hala kahvaltida simit zeytine talim ediyorum da keske baska seyler de yiyebilsem
Ben de simit zeytine devam edenlerdenim. Normal kahvaltı yapmayı çok özledim çubuk kraker yemekten gına gelmiş durumdayım canım bir şey istesin diye bekliyorum yok her şeyden tiksindim.. Darısı bizlere de inşallah

Aaa canim senin kilo alimin harikaymış. Normalde ilk 3 ay hic almasanız da olur diyor doktorlar. Kanaman varsa dikkat et canim doktorun önerirsinin dışına çıkma. Bana da sporu doktor yap kilo alma dedi. Kontrolluce ilerleyelim

Oh maşallah canım, ben 10h daha hiç kilo almadım ama gelir bendede kilolar aksine iki üç kilo verdim ama bulantım yok öyle sadece çok tembelim. Yemek yapmaya, yemeye üşeniyorum
ayy beni güldürdün Rabbim de seni güldürsün canim. Olsun saglikli olani şimdilik senin ki. Bebis ilk 3 ay anneden alırmış zaten. Bundan sonra da dikkatli gideriz hep beraber

Banada kilo alma hic dedi bakalim + kacla kapaticaz 9 ayı

Herkese Merhaba, bu siteyi çok uzun zamandır takip ediyorum. Gečirdiğim zor zamanlarda bana epeyce umut oldu. İlk kez bir mesaj paylaşıyorum. Öncelikle hepinizin bebekleri hayırlı olsun, sağlıkla kucağınıza alın.
Ben de ilk hamileliğimi yaşıyorum, bugün 8 hafta 3 günlük oldu
İstanbul Şişli'de Memorial yada Çağlayan Florence Hastanesi'nde önerebileceğiniz doktor var mı?
Ben şimdilik bir doktorla devam ediyorum ama zor gebelik olduğu için güvenilir, referansı olan bir doktorla daha görüşmek istiyorum.
Şimdiden teşekkürler..

Canim ya ben o konuda şanslı gebelerdenim cok şükür. 0 bulanti 1 tiksinme o da geçti. Ama çok kilo oldu böyle olunca da. Insallah senin de bulantiların bir an once gecer

Canim ya ben o konuda şanslı gebelerdenim cok şükür. 0 bulanti 1 tiksinme o da geçti. Ama çok kilo oldu böyle olunca da. Insallah senin de bulantiların bir an once gecer
Merhaba kac haftaliksinoz bilmiyom ben saglik olursa yarin 10.haftama giriyorum ama bende de bulanti yok arada belli kokulardan tiksinti oldu o kadar...bi de aeada meme hassasiyeti oluyor baska da bi belirtim yok haliyle bu da beni telaslandiriyor

Oksapar 4000lik kullanıyorum canım onun yanında bi de coraspin vardı işte. Ben zaten ikisi çok geliyor diye coraspin bırakmak istiyordum aslında isabet oldu ama dediğin gibi en az birini kullanmak tedbir amaçlı mantıklı.
Aşk olsun kız estağfurullah bildiğim yerlerden soruyorsun hep burda tüp bebek annesi birkaç kişiyiz tabi ki birbirimize yardım etcez

Merhaba öncelikle hayırlı olsun sağlıkla kucagınıza alın bebişinizi ben şişli memorial prof.dr Ahmet GÖÇMEN’ e gidiyorum çok memnunum

Kızlarrrr 15 dkdır ağlıyorum Oğluşumun ilk kıyafetini aldım çok duygulandım yıllardır bu anı bekliyordum Malum yazın doğcaklar mont giyemezler kışın astronot tulumu aldım kulaklıklı falan ayı postu gibi haha indirime girmiş GAPte pek sevimli bir şey bilginiz olsun paylaşmak istedim sizinle çok duygu yüklüyüm şuan Ne güzel şeyler varrr Giyeceği günleri de görebilcek miyim ağlamak istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…