2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ooosenin iş baya baya zahmetli. Olsun sonunda 2 tane tombik yanağa kavuşmak var.

Kızlar bu arada ikili teste bakış açınız nedir ? Yaptırmayan var mı ?
Bana da bi doktor 12. Hafta demişti ama ben yaptırma taraftarı değilim. %100 doğru değil ve ne sonuç çıkarsa çıksın aldırma vs yapmayacağım için boşuna hamileliğimi işkenceye dönüştürmek istemiyorum. Kısmetse ne varsa o

Benimde adetime göre 1 hafta geride haftam. Ayrıca forumda görmüştüm 7. 8. haftada embriyo gören arkadaşları. Umarım öyle olur sizinde

İnşallah sorun yoktur canım geç döllenmedir. Yolkta var gibi duruyo aslında ama başka bir doktora görünsen belki daha iyi olur

Merhaba daha once ultrasona girmismiydiniz?kese veya kalp atisi icin?yoksa bu ilk mi?

canım ne olduğunu tam olarak bilmiyorum içini ferah tut doktorun dediğini yap takip et Bize güzel haberlerini ver buradan inşallah

hepinize iyi dilekleriniz icin tesekkur ederim.

bu ilk ultrasonumdu. tek bir ultrason hakkim oldugu icin biraz buyusun dogru duzgun gorelim istemistim. burada zamana ve dogaya birakiyorlar. ne olacaksa olur mantigindalar. o nedenle bekleyip tekrar bakalim dedi.

bilmiyorum. eylulde kromozom abnormalitesi yuzunden 13 haftada düşük yapmistim. simdi de bos gebelikse eger bu da kromozomal bozukluktan olurmus. cok moralimiz bozuldu.

kizlar cok özel olmazsa baska bir sorum olacakti. , gebelikte özellikle ilk 3 ayda iliskiye giren var mi ? söylemesi ayip olmasin ama benim esim cok korkuyor bebege birsey olacak diye
Benim eşimde de aynı şey oldu ilk bir ayda Doktor bebeğin durumu iyi kalbi atıyor diyene kadar bi iki kere falan yakınlaştık sadece ben istiyordum kaçıyordu . Rahim nere vajina nere ne alaka diye kızıp sinir oluyordum . Doktor düşük tehlikesi yok desin sonra yaparız diyip kaçıyordu Doktora gittik bebeğin konumu vs iyi çıkınca yasak da koymayınca yapıyoruz biz o da alıştı pozisyon olarak kısmalı mıyız bazı şeyleri ben de onu merak ediyordum belki soran vardır doktoruna pozisyonu buradan öğrensek çok iyi olur

Teşekkür ederim düşüncen için bizim de şu sıralar karar vermemiz gerekiyordu. Biz de yaptırmama kararı aldık sizinle aynı fikirdeyim

İnşallah sadece geç döllenmedir ve bebek sağlıklıdır.. Kısıtlı ultrason hakkinizin olması kötü olmuş umarım en kısa sürede olumlu bir dönüş alacağınız bir fırsat daha olur [/QUOTE]

kizlar cok özel olmazsa baska bir sorum olacakti. , gebelikte özellikle ilk 3 ayda iliskiye giren var mi ? söylemesi ayip olmasin ama benim esim cok korkuyor bebege birsey olacak diye
Bir de konusu açılmışken cinselliğe ara vermeyi sağlık sorunu yoksa tabii ki doğru bulmuyorum. Bu bir süre sonra aramıza soğukluk olarak geri dönebilir. Erkeklerde kadını anneliğini kutsallaştırma, çocuktan sonra kadına dokunamama artık arzulayamama gibi durumlar olabiliyormuş. Bir arkadaşımın eşi 9 ay boyunca içinde çocuk var diye yaklaşmamıştı ona, sağlık açısından hiçbir sorun yokken. Ben bunu yanlış buluyorum eşimi alıştırdım eski halimize döndük ama ilk başta benimki de yanaşmamıştı

Bize kesin dedi canım. Çünkü özel bölgesini gösterdi bebiş :) bizim 3 boyutlu ultrason doktorumuzun
Dr. Ramzi metodunu duydunuz mu daha birkaç haftalıkken rahimdeki embiryo yerleşmesine göre cinsiyet tahmini ediyor. Zahmet olmazsa sizinline bakar mısınız o methoda uyuyor mu

merhaba kızlar :) biz bugün cinsiyetimizi öğrendik oğluşumuz oluyor nasipse :) Allahım hepimizin yavrularını kucaklarına almayı nasip etsin
Gözünüz aydın sağlıkla kucağıniza alın inşallah.. Sizinle günümüz aynı benim de bugün kontrolüm ve ikili testim vardı.. Doktorum kıza benziyor dedi ikili testi yapan doktor erkek dedi.. Bir oğlum var kızım olmasını isterdim ama sağlıklı olsun en başta.. Oğlum da ilk kez benimle doktora geldi çok istiyordu iki kez kardeşini gördü çok mutlu oldu doktorlarda sağolsun o bıcır bıcır seviniyor diye ona da ayrıntılı bir şekilde anlattılar kalp atışını dinlettiler..

Dr. Ramzi metodunu duydunuz mu daha birkaç haftalıkken rahimdeki embiryo yerleşmesine göre cinsiyet tahmini ediyor. Zahmet olmazsa sizinline bakar mısınız o methoda uyuyor mu
Evet biliyorumm hatta atayımm resmini bulup :) benim o metoda göre kız deniliyordu sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…