2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bende çok dönüyorm genelde de yüz üstü yatıyorum ama bazen ağrı giriyo pozisyonumu değiştiriyorum. Bence daha şuan çok küçük yatış şeklimizden etkilenmezler

Bende çok dönüyorm genelde de yüz üstü yatıyorum ama bazen ağrı giriyo pozisyonumu değiştiriyorum. Bence daha şuan çok küçük yatış şeklimizden etkilenmezler
Her gece tedirgin bir sekilde yatiyorumbirsey olacakmi diye bebisime...cevabiniz icin tesekkur ederim

Insallah Allahimin adi ve izniyle guzel haberlerle doneceksiniz...dualarimiz sizinle

Aslında nubu tam dik görünmüyor yani sağdan baş kisimdan almış Dr USG yi bu nedenle erkek olabilir varsa başka USG paylaşın

Son düzenleme:
Hanımlar ben Aralık ayında transfer oldum hamd olsun tuttu. Lutinus kullanıyorum ama fazla stoklarımışım elimde fazladan 2 3 kutu var. Bulamayan yada almak isteyen olursa özelden yazabilir. Daha uygun fiyata vereceğim. 2 kutu da estrofem var onları da ücretsiz vereceğim.

Hayırlı olsun canım kucağına almayı nasip etsin.
Lutinus günde kaç tane alıyorsun ki? 2 3 kutu sana lazım olmaz mı bıraktın mi ilacı?
Ben gubde 4 tane kullanıyorum bir kutu 5 gün gidiyor. Su gibi lutinus tuketiyorum artık ciğerim soldu ilaç aramaktan

Teşekkürler. Amin inş. Günde 3 tane canım.aslında doktor 2 haftaya bıraktıracaktı ben elimde 6 kutu var deyince iyi kullan dedi bende bulamadım baktım var baya almışım. Satmak istiyorum en azında. Muane parası çıkar diye yoksa normalde vermek isterim ama malum masraflı bi süreç. Estrofem de fazla almışım o da duruyor 2 kutu

1 kutu 1 hafta gidiyor. Sende durum nedir

Senin ikizler vardı galiba diğer topikteydin demi

1 kutu 1 hafta gidiyor. Sende durum nedir
Benim bir kutu 5 gün gidiyor. Ayda 6 kutu kullanıyorum şimdiye kadar 18 kutu kullanmışım doğuma kadar da devam edicem.
Senin ikizler vardı galiba diğer topikteydin demi
Evet ikizler zaten ilaç o yüzden sıkıntı. Ben her topige bi girip çıkıyorum her yerde görebilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…