2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Çok teşekkür ederimm :) sizin de gözünüz aydınn Allahım sağsalimm kavuştursun yavrularımıza bizi... tam emin olmamakla birlikte ikili test sonucuna göre yapılan cinsiyet tahminleri de epey doğru sonuç veriyor diye okumuştum

Evet oğlumda da cinsiyeti ikili testte öğrenmiştik kendi doktorum ultrasonda bakarak tahminde bulundu ve biran ümitlendim.. İkili testteki doktor baya bekleyerek emin olarak söyledi gösterdi de neden erkek dediğini.. Oğlum erkek kardeş istiyordu çok mutlu oldu.. Ben bulantılarım çok olunca, diğer hamileliğimden daha zor geçince kız diye düşünmüştüm ve hep kız hissetmiştim.. Nasip sağlıklı, hayırlı evlat olsun da cinsiyetin önemi yok

İkili test sonucuna göre nasıl bakılıyor peki orada değerler yok mu

Mrb kızlar uzun zamandır giremedim. Bugun ikili tarama yı yaptım haftaya çıkar sonucu ense kalınlığı 1.36 olarak olçüldü burun kemiği oluşmuştu çok şükür. 3 defa aralıklı usg ye girdim bebeğin pozisyonu uygun değildi ense kalınlığı ı olçmek için cinsiyeti de göremedi. 2 haftaya cinsiyet için tekrardan gideceğim sizde durumlar nasıl

Gozun aydin saglikla gelsin guzel bebis

Ayni cinsiyetten olmalari bence cok guzel :) ben de kiz diye hissediyorum ama erkekse cok mutlu olucam en yakin arkadaşı olur abisinin

Ayni cinsiyetten olmalari bence cok guzel :) ben de kiz diye hissediyorum ama erkekse cok mutlu olucam en yakin arkadaşı olur abisinin
Ben de öyle düşünüyorum hep kız hissettim ama oğlum 5 yaşında sürekli erkek olsun kardeşim diyordu bugün doktor erkek deyince nasıl mutlu oldu herkesi güldürdü İnşallah sizin için de en hayırlısı olur.. İlk duyunca bir garip olmuştum ama alıştım bu fikre de.. Çok şanslılar abileri onları çok sevecek

Ben de başlıyorum seninle oyleyse. Hadi destek olalım birbirimize de bebislerimiz de saglikli olsun hem. Ben de leslie yapayım hergun 45 dk olani. Hedefim 1 ay içinde hic kilo almamak yeterince aldim zaten.
Kesinlikle Ağustos anneleri olarak fit anne olalım Destekleyelim birbirimizi Kilo almamak mümkün gözükmüyor artık bu saatten sonra ama en azında haftada 1 kilo yerinde ayda 1 alsak ona şükür

Kızlar bu arada ikili teste bakış açınız nedir ? Yaptırmayan var mı ?
Ben yaptırmadım Allah korusun bısey cıksa 9 ay zehır olucak bıde cok duydum sorun var denılıp sag salım doganları. Daha öncedende yaptırmadım. İnşallah yıne bır sorun cıkmaz. Allaha emanet yavrularımız.

Ikili test sonucuna göre cinsiyet nasıl oluyo dr lar biliyo mu onu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…