2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Arkadaslar merhaba... ben deli gibi yatiyorum yani asiri donerim uykumda...ve bazen uyandigimda cok korkuyirum acaba uykudayken ters bir hareket yapmis olabilirmiyim bebegime zarada vermis olabilirmiyim diye...daha 9 haftaligim ama gercekten endiseleniyorum...hoyrat yatan varmi benim gibi veya zarar gelirmi bu haftalarda bebege uyku sekli....genelde sol tarafa veya sirt ustu yatiyom ama uykudayken dondugum kessin🙄
Bende çok dönüyorm genelde de yüz üstü yatıyorum ama bazen ağrı giriyo pozisyonumu değiştiriyorum. Bence daha şuan çok küçük yatış şeklimizden etkilenmezler 🙂

Bende çok dönüyorm genelde de yüz üstü yatıyorum ama bazen ağrı giriyo pozisyonumu değiştiriyorum. Bence daha şuan çok küçük yatış şeklimizden etkilenmezler 🙂
Her gece tedirgin bir sekilde yatiyorum🤤birsey olacakmi diye bebisime...cevabiniz icin tesekkur ederim🙏

Aslında Şöyle oldu doktora 5+4de gittim, sadece kese vardı, doktor haftaya gel bebeği görebiliriz yada 10. Gün gel çünkü ücretsiz kontrolün son günü oluyor belki kalp atışını da görürüz dedi. O da 6+6 oluyor. Nolur dua edin bana da ikisini de göreyim hayırlısıyla sağlıkla
Insallah Allahimin adi ve izniyle guzel haberlerle doneceksiniz...dualarimiz sizinle🤲🤲

Merhaba kızlar bugün kontrolüm vardı. Çok şükür güzel geçti , çok stresliydim. Haftasına 11+3 dedi dr. Ense kalınlığı 1 çıktı içim rahatladı. Darısı haber bekleyen herkese 🙏🏻 İkili test için kan verdim. Başka bir test için bir şey demedi dr. İlaçlarımı azalttı. Çatlak kremi kullanmaya başlayabilirsin, hamile pilatesi yapmaya başlayabilirsin yavaş yavaş dedi. Cinsiyet tahmini yapmadı daha belli değil dedi. Sizin tahminlerinizi alabilirim ama🤗 Ikra meyra Ikra meyra tahminde bulunursan çok sevinirim🌸
Aslında nubu tam dik görünmüyor yani sağdan baş kisimdan almış Dr USG yi bu nedenle erkek olabilir varsa başka USG paylaşın

Son düzenleme:
9+5te ki görüntümüz cinsiyeti anlaşılıyor mu acaba 🐣 tahmin isterim 🥰🙊 Ikra meyra Ikra meyra
641929CA-9FFB-4A62-AAC4-90D9B2E916C3.jpeg

Hanımlar ben Aralık ayında transfer oldum hamd olsun tuttu. Lutinus kullanıyorum ama fazla stoklarımışım elimde fazladan 2 3 kutu var. Bulamayan yada almak isteyen olursa özelden yazabilir. Daha uygun fiyata vereceğim. 2 kutu da estrofem var onları da ücretsiz vereceğim.

Hanımlar ben Aralık ayında transfer oldum hamd olsun tuttu. Lutinus kullanıyorum ama fazla stoklarımışım elimde fazladan 2 3 kutu var. Bulamayan yada almak isteyen olursa özelden yazabilir. Daha uygun fiyata vereceğim. 2 kutu da estrofem var onları da ücretsiz vereceğim.
Hayırlı olsun canım kucağına almayı nasip etsin.
Lutinus günde kaç tane alıyorsun ki? 2 3 kutu sana lazım olmaz mı bıraktın mi ilacı?
Ben gubde 4 tane kullanıyorum bir kutu 5 gün gidiyor. Su gibi lutinus tuketiyorum artık ciğerim soldu ilaç aramaktan 😕

Lutinus günde kaç tane alıyorsun ki? 2 3 kutu sana lazım olmaz mı bıraktın mi ilacı?
Ben gubde 4 tane kullanıyorum bir kutu 5 gün gidiyor. Su gibi lutinus tuketiyorum artık ciğerim soldu ilaç aramaktan 😕
Teşekkürler. Amin inş. Günde 3 tane canım.aslında doktor 2 haftaya bıraktıracaktı ben elimde 6 kutu var deyince iyi kullan dedi 😅🙈 bende bulamadım baktım var baya almışım. Satmak istiyorum en azında. Muane parası çıkar diye yoksa normalde vermek isterim ama malum masraflı bi süreç. Estrofem de fazla almışım o da duruyor 2 kutu

1 kutu 1 hafta gidiyor. Sende durum nedir

Senin ikizler vardı galiba diğer topikteydin demi

1 kutu 1 hafta gidiyor. Sende durum nedir
Benim bir kutu 5 gün gidiyor. Ayda 6 kutu kullanıyorum şimdiye kadar 18 kutu kullanmışım doğuma kadar da devam edicem.
Senin ikizler vardı galiba diğer topikteydin demi
Evet ikizler zaten ilaç o yüzden sıkıntı. Ben her topige bi girip çıkıyorum her yerde görebilirsin 🤣

X