2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Örnek olsun mesela ben bundan sipariş vermeyi düşünüyorum. Bunun gibi şeyler iyi oluyor. Tayt olarak da aldığınız platform online ise muhakkak yorumlara bakın. Ben geçen gün eşofman aldım, m bedeni seçmiştim yorumlara baktım s beden baya büyük yazmışlar s söyledim hakikaten bol şimdi giyiyorum ama ileride giyerim yani. Taytlar için de öyledir, yorumlara bak.

hanimlar merhaba,

okuyamadim cok zamandir tum.mesajlarinizi. umarim herkes iyidir.

benim bugun ilk defa ultrasonum var..ilk kez gorecegiz. sonra 12 hafta daha gormeyecegiz. sabahtan beri garip garip agrilarim var. umarim her sey yolunda gider.
ben de hindistan cevizi yagi surecegim. cildim cok kuru..kuru cild catlamaya yatkin arkadaslar, ciltlerinizi nemli tutmaya calisin.
benim daha once olmamisti boyle agrilarim simdi bicak gibi ara ara saplaniyor. eylulde bir dusuk yapmistim belki o zamandan yapisiklik kalmistir diye dusundum sizin bu mesajinizi okuyunca.

Selam kızlar tekrardan
15 ocakta 7 nci haftada olduğum söylendi özel hastanede. ancak; devlet hastanesinde devam edeceğim. Devam edeceğim hastanede son regl tarihini nasıl kabul ederlerse artık ona göre ben de aranıza katılmak istiyorum çünkü üstüne görme oldu. Tarih tutmuyor: en kısa zamanda görüşmek üzere. Belki eylüle de denk gelebilir bakalım bir iki hafta sora belli olacak inşallah

İyi akşamlar. Ağzında demir tadı gibi ama muhtemelen ondan çok daha fena bir tat olan var mı? Çok önceki sayfalarda görmüştüm sanki.. Nasıl geçer bu? Hafif de reflü başladı 1 haftadır.. Hafife alayım, büyütmeyeyim dedim ama geçmiyor, Ağustos'a kadar ağzımda bu tatla nasıl geçer zaman bilemedim.. Mide bulantısı yaşayanlara Allah kolaylık versin..

Çok teşekkür ediyorum canım benim

Slm kızlar 12+3 'te dr a gittim dr bebeğin kesin kız dedi bu kadarlikken kesin görünüyo mu bebek bilginiz var mı bi tane kızım vardı ikinci erkek olsun istiyorum ama ama herşeyden önce sağlıklı olmasi yani bide bunda asermem herşey çok farklıydı hayırlısı olsun sadece bu kadar erken kesinleşir mi sizce yanılma payı olur mu

İkili test, fetal DNA testi gibi bir test sonucu söylemedi ise doktor bence kesin demek için çok erken.. Kız denilip erkeğe dönen çok oluyor.. Bilmiyorum ne gördü doktor ama cinsiyet konusunda bu haftalarda yanilan çok doktor duydum okudum.. İnşallah en başta sağlıklı ve gönlünüze göre olur..

Teşekkür ederim en başta sağlıklı olmasi tabi yok o testleri yapmadi sadece düz dedi sanırım çıkıntı görmedi hayırlısı olsun hepimiz için

Ben de başlıyorum seninle oyleyse. Hadi destek olalım birbirimize de bebislerimiz de saglikli olsun hem. Ben de leslie yapayım hergun 45 dk olani. Hedefim 1 ay içinde hic kilo almamak yeterince aldim zaten.

boyle elbiseler alirken gogus kismi dugmeli modelleri de tercih ederseniz emzirme doneminde de rahat edersiniz :)

Merhaba kizlar :) Bugun muayenede 9+1 cikti bebek ve en cok istedigim sey oldu hareket etti ve gördük Sükürler olsun. Yalnız plasenta rahim agzina yakın duruyor sonradan yukari cikar dedi doktor ama keske hic soylemeseydi bilmeseydim kafama taktim. Var mi boyle olan ? 2 kg almisim bi de ayda 1 kg almaya calis dedi. Ne kadar mumkunse artik

Ben canım .
9 haftalik fln dım düşük riski ile hastanede yatım kanamam vardi. Ama ben 3 haftalık ogrendım ondan önce daha istifra olsun mide bulantisi herşeyi yaşiyordum yemek gördüğumde bile midem bulanıyordu ama hastaneye yatınca bana 3 gün serum taktılar(3 gün dediğim bir serum bitti diğerini taktilar oyle 3 gün devam etti) içine de ağrı kesici koydular çunku benim düşük riskim ve ağrim vardi ama sana normal serum takabilirler bence doktorunla konuş ben hastaneden çikali 3 hafta oldu toplam 2 defa kustum mide bulantim yok gibi arada bi oluyo ama kendimi çok iyi hisediyorum serum tavsiye ederim sağlıcakla al kucağina bebişi

Tebrik ederim cnm sağlıcakla al kucağına benim doktorum plasentanın 3 aydan sonra 4 ayda oluşmaya başladığını söylemişti 3 aya kadar o kesse iymiş bende sorun yok cnm bu haftalarda çok hareket etmemeye çalış kendini yorma ki kesse rahimden ayrılmaya kalkmasın :) olabildigince yat cnm

Benim ilk gebeliğimde kanamam olmuştu ilişkiden sonra. bi ilaç vermişti adını hatırlayamadım. O acayip şişirmişti beni. Şimdi olmaz inş. Gayet iyi gidiyorum kilo almadım hiç.
Progesteron ?? Benimde kanamam oldu icin 2 aydır kulaniyorum sukur bugn son onar sayesinde 8 kg aldim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…