2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
İnşallah hepimiz için sağlıklı bebeklerimiz olsun en önemlisi o 😍🐣 Benim için gerçekten hiç önemi yok kız da olsa erkek de olsa ama o miniği öyle görmek çok güzel yaa en son 1 ay önce görmüştüm büyümüş 🥰🥰bide benimki çok hareketliydi tekme atıyordu sürekli insan düşmanına öyle vurmaz ayıp dedim dinlemedi 🤣 2 hafta sonra cinsiyet kesinleşir dedi kendi doktorum da bakalım merak ediyorum miniğim kız mı erkek mi 😊💞
Ay evet o merak yüzünden bu haldeyiz zaten. Sana dedim de bize yüzde 51kiz dedi eşim kız babası moduna girdi hemen yüzde 60 denince ben olsam ben de kesin erkek gözüyle bakardim🤭

Olsun yaa varsın büyüsün varsın genişlesin hep hayalini kurduk Rabbim verdi şükür bebişlerimiz doğsun sağlıkla veririz geri biraz genetik olarakta kilo almaya meyilli değilim ona güveniyorum sanırım🙈ama bunu doğuma az kala yine konuşalım hedefim 65 ile doğuma girmek inş başarabilirim şuan 56yım🙈
Moral bozmak istemem ama daha doguma bu kdr zmn varken 65 kg zor 🙊 ilerleyen haftalarda kilolar cok hizli alinmaya basliyor bu haftalar gibi degil su icsem yariyor misali 😄

Benim ilk gebeliğimde kanamam olmuştu ilişkiden sonra. bi ilaç vermişti adını hatırlayamadım. O acayip şişirmişti beni. Şimdi olmaz inş. Gayet iyi gidiyorum kilo almadım hiç.

😂😂😂 ben gebelik öncesi bildiğiniz tahtaydım 🤭 göğüslerin çıkmasına sevindim valla 😂😂 ilk defa sütyensiz takılıyorum 🎊🎊🥳🥳 ama kalça aldı başını gidiyor gülazerin kalça versiyonu da benim 😂😂
Ay biri vardı hamile olduğunu saklıyordu ona demiştim cicekci gülazer gibi olmuşsun diye. Allahın sopası yok 🤣🤭
Bi de benim göğüslerim kızardı sende var mı öyle bir şey? Şişti diye mi acaba anlamadım ki🤣

Ay biri vardı hamile olduğunu saklıyordu ona demiştim cicekci gülazer gibi olmuşsun diye. Allahın sopası yok 🤣🤭
Bi de benim göğüslerim kızardı sende var mı öyle bir şey? Şişti diye mi acaba anlamadım ki🤣
Ben aşırı beyazım o yüzden benim ne uçlarda ne göğüste renk olarak hiçbir şey olmadı. Bence benim göğüsler neye uğradığını şaşırdı 32 yılda ilk kez büyüdü ne tepki vermesi gerektiğini şaşırdı 😂😂 ama normalde kızarması ya da esmerlerde kararması gerekirdi normaldir yani 😂 ben anormalim benim her şeyim anormal 😂

Ben 4.6 kilo almışım toplamda. Doktor bugün rejime başlattı 😅 unlu mamüller makarna pirinç şekerli herşey yasak 🥺Pantolonlarımın hiç biri olmuyor 2 tane hamile pantolonu aldım onlarla geziyorum 😢🙄
Eee nasıl doycaz 🤣
Ne kadar yersem yiyeyim saatte bi midem hiç yemek yememişim gibi bomboş. Ben de 5 kilodan fazla aldım inşallah beni de diyete sokmaz 🤣
Nasıl becerdik bu kadar kilo kalabilmeyi anlamış değilim🤭

Moral bozmak istemem ama daha doguma bu kdr zmn varken 65 kg zor 🙊 ilerleyen haftalarda kilolar cok hizli alinmaya basliyor bu haftalar gibi degil su icsem yariyor misali 😄
Yaaa demeee 🙈 annem bende de kardeşimde de 8-9kg almış sen de almazsın dedi normalde çok iştahlı yemek yemeyi çok seven biriyim almazdım okadar yememe rağmen ama hamilelik farklı sanırım 🙊 ayy 68 diyelim ozaman 😂

Ben aşırı beyazım o yüzden benim ne uçlarda ne göğüste renk olarak hiçbir şey olmadı. Bence benim göğüsler neye uğradığını şaşırdı 32 yılda ilk kez büyüdü ne tepki vermesi gerektiğini şaşırdı 😂😂 ama normalde kızarması ya da esmerlerde kararması gerekirdi normaldir yani 😂 ben anormalim benim her şeyim anormal 😂
Aşk olsun kız herkes kendine normal 🤭 bakalım daha başımıza ne gelecek 6 ay var doğuma 🤣

Olsun yaa varsın büyüsün varsın genişlesin hep hayalini kurduk Rabbim verdi şükür bebişlerimiz doğsun sağlıkla veririz geri biraz genetik olarakta kilo almaya meyilli değilim ona güveniyorum sanırım🙈ama bunu doğuma az kala yine konuşalım hedefim 65 ile doğuma girmek inş başarabilirim şuan 56yım🙈
Ben 56 kiloyla hamile kaldım geçen hafta 62 çıktım 🤕 doğumda 80 olsam raziyim 🤣🤣

Haftada 1 kilo alıyorum neredeyse bu gün dahil diyete başladım tatlı ve ekmek yok, makarna, pirinç vs yok, haftada 5 pilates 6 da yürüyüş yapıcam. Eğer daha sonra hızlı kilo almaya başlarsak psikolojik olarak kötü bi hamilelik yaşarım bunu istemiyorum. Ama aç olmak çok zor şu an açık mesela akşam yemeğini yiyeli 2 saat oldu ya 😩😩

Ben hamile eşofmanlarından aldım bir kaç tane biraz bol oluyor ama rahat ettim, hamile pijaması da söyledim belden ayarlanıyor efsane rahat. Hamile iç çamaşırı vs ne varsa aldım çünkü her şey sıkıyor. Allahtan normal bi kiloyla hamile kaldım 🤭 5 kilo almak nedir abi 😂 40gr çocuk yani 😂 karnım çıksın ondan şikayetim yok da sanki biraz yağlanma da var 🤭🤭
Ya ben de baktım bir türlü ne alacağımı bilemedim ki🤷🏼‍♀️Okullar açılcak ya bari okulda da giyebileceğim şeyler alayım diyorum ben kıyafet konusunda çok hassasım 🙈 hassas derken kıyafet hastasıyım güzel kombinler yapmam gerek lakin sonrasında da kullanabileceğim şeyler olsun bari diyorum oyüzden en mantıklı şey midi robalı elbiseler🤔 sonra kemerle de kullanabilirim🙊

Aşk olsun kız herkes kendine normal 🤭 bakalım daha başımıza ne gelecek 6 ay var doğuma 🤣
Yok ya benim eşim Adanalı ben diyorum ki bu bebeğin genler tamamen Adana 😂 belirtilerim bile değişik. Midem bulanmaz sadece gece yatmadan bulanır mesela bu bir örnek 😂 anormallik Adana’nın kanında var 😂

Ya ben de baktım bir türlü ne alacağımı bilemedim ki🤷🏼‍♀️Okullar açılcak ya bari okulda da giyebileceğim şeyler alayım diyorum ben kıyafet konusunda çok hassasım 🙈 hassas derken kıyafet hastasıyım güzel kombinler yapmam gerek lakin sonrasında da kullanabileceğim şeyler olsun bari diyorum oyüzden en mantıklı şey midi robalı elbiseler🤔 sonra kemerle de kullanabilirim🙊
Tavsiyem şu, hamile elbiseleri yerine normal bol elbiseleri 1-2 beden fazla al, pantolon ne yazık ki şansın yok mecbur gebe pantolonları alacaksın bir daha ikinci gebelikte kullanırsın 🥰 ama elbiseler sürekli olur beline kemerle çok da tatlı olur. Hamile çorabı da almayı unutma.

Ben 56 kiloyla hamile kaldım geçen hafta 62 çıktım 🤕 doğumda 80 olsam raziyim 🤣🤣
Ayy frenle biraz frenle 🙈 ben hep yattım ondan aldım ye iç yat bulantımda yoktu. Şimdi eski halime döndüm şükür ağrılarım kanamam bitti yürüyüş ve ev temposu okullarda açılırsa zaten o da spor gibi benm için🙈 Akşam yemedikten ve bol su içtikten sonra çok kilo almayız sanki😜

Yok ya benim eşim Adanalı ben diyorum ki bu bebeğin genler tamamen Adana 😂 belirtilerim bile değişik. Midem bulanmaz sadece gece yatmadan bulanır mesela bu bir örnek 😂 anormallik Adana’nın kanında var 😂
Bebeğe baba da karışıyor abuk subuk saçma huyların hepsi babandan 🤣

Ayy frenle biraz frenle 🙈 ben hep yattım ondan aldım ye iç yat bulantımda yoktu. Şimdi eski halime döndüm şükür ağrılarım kanamam bitti yürüyüş ve ev temposu okullarda açılırsa zaten o da spor gibi benm için🙈 Akşam yemedikten ve bol su içtikten sonra çok kilo almayız sanki😜
Bence bu 28.haftaya kadar çok daha hızlı kilo alcam ben ay insallah doktor diyet yazmaz🤭

Tavsiyem şu, hamile elbiseleri yerine normal bol elbiseleri 1-2 beden fazla al, pantolon ne yazık ki şansın yok mecbur gebe pantolonları alacaksın bir daha ikinci gebelikte kullanırsın 🥰 ama elbiseler sürekli olur beline kemerle çok da tatlı olur. Hamile çorabı da almayı unutma.
Aynen öyle bakıyorum hamile elbisesi sevmem ben zaten cok güzel midi boy elbisler var göğüsten robalı oldu mu alt bol rahat sonrasında tak kemeri oh mis hamile pant evet artık yapcak birşey yok oyshoda hamile taytı var siyah onu beğenmiştim alayım rahat rahat giyerim dedim zarada da pek güzel triko elbiseler var😍 Peki hamile taytı şuan kaç beden alayım ben onu bilemedim 🤔

X