2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Hanımlar telefondan ne kadar uzak kalabiliyorsunuz? Ben uzak durmaya çalıştıkça sürekli elimdeyken buluyorum kendimi 🙈 eşim bir şey olmaz diyor ama tedirginim radyasyon. Sonuçta etrafımız hep radyasyon Wi-Fi vs vs.

Hanımlar telefondan ne kadar uzak kalabiliyorsunuz? Ben uzak durmaya çalıştıkça sürekli elimdeyken buluyorum kendimi 🙈 eşim bir şey olmaz diyor ama tedirginim radyasyon. Sonuçta etrafımız hep radyasyon Wi-Fi vs vs.
Ben asla uzak kalamıyorum günde 8-9 saat canlı ders yapıyordum cuma gününe kadar. Şimdi de deneme gönder ödev takibi yap veli gorusmesi yap derken yine telefon sürekli elimde

Merhaba güzel annelerim 😊 bugün kontrolüm vardı ikili test için ultrason sonuçları gayet güzel dediler kan sonuçlarım birkaç gün içinde çıkacakmış inşallah onlar da güzel çıkar 🥰 yalnız size bir sorum olacak kendi kadın doğum doktorum değil de doppler ultrasonla kontrol yapan radyoloji doktoru %60 erkek gibi cinsiyeti dedi. Kendi doktoruma sordum sen onu unut 2 hafta sonra gel dedi 🙄 adam da belli olmasa böyle söylemez diye düşünüyorum siz ne diyorsunuz

Kızlar ya ilk gebeliği olup karnı çıkan var mı? Ben içine de çeksem var artık belli oluyor. Dışarıdan biri anlamaz o kadar yok ama benim hiç göbeğim yoktu eskiden. Kilo aldım 5 kilo ama bu göbek tuhaf biraz 🤔
Benim de öyle pantolonlarım olmuyor 🙈 kaldı ki zayıf ve göbeksizdim bildiğin 4-5 aylık gibiyim kalçam genişledi ve göbeğim çıktı eşofmanla geziyorum sürekli dışarda onun bile beli sıkıyor pant ve tayt almam gerek şimdiden😕ama çok mutluyum çıksın oh yıllardır çıkmasını bekliyorum kocaman olsun bir an evvel🙊

Merhaba güzel annelerim 😊 bugün kontrolüm vardı ikili test için ultrason sonuçları gayet güzel dediler kan sonuçlarım birkaç gün içinde çıkacakmış inşallah onlar da güzel çıkar 🥰 yalnız size bir sorum olacak kendi kadın doğum doktorum değil de doppler ultrasonla kontrol yapan radyoloji doktoru %60 erkek gibi cinsiyeti dedi. Kendi doktoruma sordum sen onu unut 2 hafta sonra gel dedi 🙄 adam da belli olmasa böyle söylemez diye düşünüyorum siz ne diyorsunuz
Nub teorisine falan bakıyorlar yüzde 60 erkek dediyse yüzde 40 da kız olma ihtimali var garanti değil yani. Insallah gönlünüzdeki olur ikili test de tertemiz çıkar 🥰🤲

Benim de öyle pantolonlarım olmuyor 🙈 kaldı ki zayıf ve göbeksizdim bildiğin 4-5 aylık gibiyim kalçam genişledi ve göbeğim çıktı eşofmanla geziyorum sürekli dışarda onun bile beli sıkıyor pant ve tayt almam gerek şimdiden😕ama çok mutluyum çıksın oh yıllardır çıkmasını bekliyorum kocaman olsun bir an evvel🙊
Kalça genişlemesi göğüs büyümesi hep o kör olası östrojen yüzündenmiş. 2. trimesterda östrojen üretimi yavasliyormus bizim elemanlar da biraz sakin olsunlar. Bütün kiloyu göğüsten almış gibiyim çiçekçi Gülazer'e benzedim 🤭

Nub teorisine falan bakıyorlar yüzde 60 erkek dediyse yüzde 40 da kız olma ihtimali var garanti değil yani. Insallah gönlünüzdeki olur ikili test de tertemiz çıkar 🥰🤲
İnşallah hepimiz için sağlıklı bebeklerimiz olsun en önemlisi o 😍🐣 Benim için gerçekten hiç önemi yok kız da olsa erkek de olsa ama o miniği öyle görmek çok güzel yaa en son 1 ay önce görmüştüm büyümüş 🥰🥰bide benimki çok hareketliydi tekme atıyordu sürekli insan düşmanına öyle vurmaz ayıp dedim dinlemedi 🤣 2 hafta sonra cinsiyet kesinleşir dedi kendi doktorum da bakalım merak ediyorum miniğim kız mı erkek mi 😊💞

Kalça genişlemesi göğüs büyümesi hep o kör olası östrojen yüzündenmiş. 2. trimesterda östrojen üretimi yavasliyormus bizim elemanlar da biraz sakin olsunlar. Bütün kiloyu göğüsten almış gibiyim çiçekçi Gülazer'e benzedim 🤭
Ben 4.6 kilo almışım toplamda. Doktor bugün rejime başlattı 😅 unlu mamüller makarna pirinç şekerli herşey yasak 🥺Pantolonlarımın hiç biri olmuyor 2 tane hamile pantolonu aldım onlarla geziyorum 😢🙄

Olsun yaa varsın büyüsün varsın genişlesin hep hayalini kurduk Rabbim verdi şükür bebişlerimiz doğsun sağlıkla veririz geri biraz genetik olarakta kilo almaya meyilli değilim ona güveniyorum sanırım🙈ama bunu doğuma az kala yine konuşalım hedefim 65 ile doğuma girmek inş başarabilirim şuan 56yım🙈

Ben hamile eşofmanlarından aldım bir kaç tane biraz bol oluyor ama rahat ettim, hamile pijaması da söyledim belden ayarlanıyor efsane rahat. Hamile iç çamaşırı vs ne varsa aldım çünkü her şey sıkıyor. Allahtan normal bi kiloyla hamile kaldım 🤭 5 kilo almak nedir abi 😂 40gr çocuk yani 😂 karnım çıksın ondan şikayetim yok da sanki biraz yağlanma da var 🤭🤭

Benm iç karnım dar ilk hamilelkte 13haftalıkken büyümeye başlamıştı bunda bu hafta başladı bedenim aynı ama karnımın şekli hafiften belirmeye başladı hbu gün gidip lastiksiz taytlar aldım rahatsız ediyor eşofman ve pantolun lastik kısımları bunda erken başladıyandık bide diğerinde göğüslerimde bu kadar değildi bunda bildiğin silikonlu gibi dolaşıyorum😂😂😂

😂😂😂 ben gebelik öncesi bildiğiniz tahtaydım 🤭 göğüslerin çıkmasına sevindim valla 😂😂 ilk defa sütyensiz takılıyorum 🎊🎊🥳🥳 ama kalça aldı başını gidiyor gülazerin kalça versiyonu da benim 😂😂

Ben asla uzak kalamıyorum günde 8-9 saat canlı ders yapıyordum cuma gününe kadar. Şimdi de deneme gönder ödev takibi yap veli gorusmesi yap derken yine telefon sürekli elimde
Evet bizde esnek çalışıyoruz. 3günde bir kurumdayım. Ama evde de olsam PC den hallediyorum işleri. Beni en çok İnstagram oyalıyor ama 🙈😄

X