2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Yenidoğan programları da var ben doğurur doğurmaz almayı düşünüyorum valla tek olsa yine 4 ay beklerim de iki tane olunca en çok uykusundan korkuyorum 😓
Bi de 4. ayda uyku gerilemesi dönemi varmış o ara bebeklerin bütün düzenleri bozuluyormuş. Uyusun diye emzirip sallarsan yandın diyor. Karnının tok olduğundan emin olup bebeği yatırmak gerekiyormus. Ağlamaya devam ederse de poposuna pıt pıt yaparak sakinleşmesi bekleniyormuş. Ya da kucağa alıp sustuğu an geri bırakmak gerekiyormus. 4.ayda çocuğun alıştığı uykuya dalma biçimi kalıcı oluyormuş yani. Gece uyandı diyelim sallayarak uyutuyorsun sallamadan uyumuyorlarmış.
Çok ilginç demi🤣
Seni ikiz annesi olmak şimdiden araştırmalara itmiş görüyorum da 🤣🤣🤣🤣 maşşallah güzel öğrenmişsin 😍

Temizlik yapamayanlara su covid doneminde eve kadin da cagiramayanlara tavsiye mutlaka temizlik robotu alin biz o sayede rahatiz ben ya da esim bi toz alip lavabolari banyoyu filan temizliyoruz yeterli oluyor gerisi robotta sagolsun :))
Hangı markayı modelı kullanıyorsun canım bende almak ostıyorum ama karar vermek cok zor

Doktorunuz 11+5 te çıkıntı gördü ama net bişey söylemedi sonda merak edip gitmediniz mi ☺️Şuan kaçıncı haftadasınız peki ?
11+5 geçen haftaydı bugün 12+5 ve kontrolüm vardı ama öncesinde zaten fetal dna sonucum çıktı ve erkek olduğunu öğrendim ayrıca 12+2 de de yine dayanamayıp doktora gittim bebişi görmek için heralde benden sık giden yoktur 🙈

Canım sağlık sigortası isteğe bağlı başlatılabilirsin. Ben GSS ödüyorum; aylık 107 TL su anda. Tüm sağlık hizmetlerinden yararlanıyorum. Doktor kontrolüne gittiğimde sağlık sigortam olduğu için 105₺ ödüyorum (özel karataş hastanesi - İzmir )
Sağlık sigortası olmasa 250-300₺ öderim sanırım
Ya araştırmak lazım aslında eşimle görüşeyim bu konuyu tşk ederim💙Bu arada İzmirliyim 🙈🥳

Merhaba tecrübeli anneler. Biz de 6+1 ken bu ultrosonu cektirdik. Cinsiyet tahmininde bulunabilir misiniz?🙈

Eklentiler

• 20210121_175109.jpg
    20210121_175109.jpg
    86,5 KB · Görüntüleme: 49
Bende bakıyorum ama hangi model karar veremedim. Xiaomi mi sizinde ? S5 e bakıyorum bende yoksa alt modelleri de iş görür mü bilemedim
Eufy marka benim ki canım 3 yıldır kullanıyorum ben yurtdışından almıştım ama Türkiye de de var teknosa da filan xiaomi den daha uygun ve inanılmaz iyi benden sonra bi çok kişi aldı onlarda çok memnun araştır istersen

11+5 geçen haftaydı bugün 12+5 ve kontrolüm vardı ama öncesinde zaten fetal dna sonucum çıktı ve erkek olduğunu öğrendim ayrıca 12+2 de de yine dayanamayıp doktora gittim bebişi görmek için heralde benden sık giden yoktur 🙈
O zaman 9 haftalik usg de vardir sende kesin 😅 orda crl kaç yazıyor? Yani erkek bebeklerin ve kız bebeklerin ayni haftada crl leri aynımıdır? Yoksa fark var mı aslinda onu merak etmistim🙄

Yaaa ben de onu merak ediyorum saçlarım çok kötü okul açılcak ve bu saçla başlamak istemiyorum🥺
12. haftadan sonra yapılabilir diye okumustum, S _strawberry_ arkadaşta yaptırmış. Salı günü kontrolüm var dr a yine soracağım, bende yaptırırım sanırım organik boya ile böyle gezemem. Size de bilgi veririm konusunca milenart milenart

Ben de 10 günde bir gidiyorum eşime kalsa daha sık gidecez. Doktora sizi özlüyoruz haftaya gelsek olur mu diyor 🤣

X