2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ilk yirmi gun uyanmiyorlar sarilik olmamalari icin 3 saatte bir uyandırıp emzirmek gerekiyor

Cunku cok akillilar neye alisirlarsa onu istiyorlar benim ki asla sallanmak istemedi emerek uyudu hep. Çoğuda emerek uyuyor ztn

2 oglum da 2 yasina kadar benim odamdaydi ve en dogrusu bu bence ozellikle emziriyorsaniz. Yataginizin yanina bir besik ve kiyafetlerini koyabileceginiz dolabiniz varsa yeterli geliyor.buyuyunce oda kurmak daha mantikli.

Merhabalar,
Test sonucu çıkanlara ve cinsiyet öğrenenlere kocaman maşallah diyeyim sağlıkla kucağımıza alalım inşallah
Biz bugün 10+1 günlük olduk. Hamileliğimin başından beri acayip halsizlik var. Çok yorgun hissediyorum. Tüm zamanım uzanmakla ve uyumakla geçiyor. Temizlik de hak getire. Eşim yapıyor sağolsun. Benim gibi miskinliği tavan yapan var mı ilk hamileliğimde de bulantılardan kalkamadım 3 ay. Şimdikinde yorgunluk

Ben ben ben.
Eşim süpürge açarsa ev biraz kendine geliyor. Evden çalışıyorum 3 aydır. Öğle arasında bile uyuyorum
Yemek zaten yapmıyorum ben sürekli peynir ekmek yiyorum eşim de sağolsun hiç yemek yok diye şeyapmadı. Yüksek dozda progesteron kullanıyorum doktor ilaçlar yapar diyor. 3 aydır vücudun progesteron alışmasını bekliyorum

Uyku halim çok yok ama halsizlik bende de var. Belki güzel beslenememekten de kaynaklıdır bu. Temizliğe fln hiç dermanım yok zaten sürekli uzanmak istiyorum. Markete bile çıkınca çok yürürsem eğer kasıklarımda batma oluyor. Uzun süreli yürümüyorum da. Annemi çağırdım bi süreliğine öyle idare ediyoruz şimdilik

Sizde mi fitil olarak kullanıyosunuz ?

Yalnız olmadığıma sevindim ben folik asit dışında ilaç almıyorum. Tamamen tembellik benimki
Aynen bende dün ekmek almaya çıktım kasıklarım batmaya başladı.bulantım yok öğünleri olabildiğince sağlıklı şekilde yiyorum ama kolumu kaldıracak dermanım yok. Ve bu gereksiz kilo alımı demek belki 2.trimesterda normale döneriz

Ben 12.haftadan sonea drumun da izniyle organik boyayla boyamistim gene oylr yapicam. Cok fazla beyaz sacim var cok erken yasta baslamisti maalesef genetik. Hele de ise gidince mumkun degil boyamamam
Teşekkürler cevap için, benim de aynı şekilde dipten beyazlar cıkıyor rahatsız ediyor. Bekleyip bende öyle yapayım

Temizlik yapamayanlara su covid doneminde eve kadin da cagiramayanlara tavsiye mutlaka temizlik robotu alin biz o sayede rahatiz ben ya da esim bi toz alip lavabolari banyoyu filan temizliyoruz yeterli oluyor gerisi robotta sagolsun :))
Kesinlikleee elim kolumm keşke daha önceden alsaymışım. Bende tavsiye ederim şiddetle. Bebekli, çocuklu eve lazım

Temizlik yapamayanlara su covid doneminde eve kadin da cagiramayanlara tavsiye mutlaka temizlik robotu alin biz o sayede rahatiz ben ya da esim bi toz alip lavabolari banyoyu filan temizliyoruz yeterli oluyor gerisi robotta sagolsun :))
Bende bakıyorum ama hangi model karar veremedim. Xiaomi mi sizinde ? S5 e bakıyorum bende yoksa alt modelleri de iş görür mü bilemedim

Bende bakıyorum ama hangi model karar veremedim. Xiaomi mi sizinde ? S5 e bakıyorum bende yoksa alt modelleri de iş görür mü bilemedim
Biz xiaomi v3 modelini aldik cok memnunuz biz alirken 4100 tl idi taksitle aldik biraz daha ucuzunu 3000 civari olani arkadasim almisti o da cok memnundu ama hangi modeli hatırlamıyorum sizin dediginiz modeli bilmiyorum alirken esim arastirmisti ama ozellikle sarj suresine dikkat edin arastirirken

Tamam canım teşekkürler

Canım güzel temizliyor mu gerçekten kılı tüyü çekiyor mu

2 oglum da 2 yasina kadar benim odamdaydi ve en dogrusu bu bence ozellikle emziriyorsaniz. Yataginizin yanina bir besik ve kiyafetlerini koyabileceginiz dolabiniz varsa yeterli geliyor.buyuyunce oda kurmak daha mantikli.
Haklisin canim ben de hak veriyorum annelere mecbur yanımızda olacaklar. Insallah sutumuz olur da bunları asariz Rabbimin izniyle. Ben de dolap alınacak mecbur direk oda takimini mi alsam dedim. Bu konuyu biraz daha araştırmam gerekecek sanirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…