2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Perinalotojiye gitmiştim oğlum da da ilk zamanlarda dış genital den değil bel kemiği ya da kuyruk kısmından mı ne bakıyoruz dmeişti yalan olmasın ama 6 aydan sonra zaten herşey belli
Siz o zmn sanslisiniz drunuzun yanilma ihtimali yok demek ki :) ama siz belki duymamis olabilirsiniz cunku ne de olsa az rastlanıyor bu tarz seylere ama bu tarz yanilmalar oluyor bu drun hatasi ya da beceriksizligiyle de ilgili degil bence. Bir kac dra gidip durumu netlestirdi diyorum otesi var mi :) olayi birebir bildigim icin benim fikrim bu yonde :)

Kızlar merhabalar doktor randevumdan çıktım ense kalınlığı 1.4 çıktı iyi dedi burun kemiği de oluşmuş şimdi kan verdim sonucunu bekliyorum. Kıpır kıpır yerinde durmuyordu zorla çektik bir tane fotoğrafını bide doktorum ben sormadan cinsiyet tahmininde bulundu ama dedi ki bu haftada kız organı ve erkek organı birbirine çok benzer sadece emareler görülebilir ultrasonda dedi. Çok şükür içim rahat o an cinsiyeti konuşamadım bile ense kalınlığını düşünmekten eğer bakıp görüp yorum yapabilirseniz çok sevinirim tahmin yapabilen arkadaşlar hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım inşallah

Eklentiler

• 520D9118-423F-4EA5-8901-EEA0AFD158A9.jpeg
    122,7 KB · Görüntüleme: 50
137.111 beta kaç haftalık olur baktım aralığa, sonuç sorgulamada da aralıklar ve haftalar var beta sonucuna göre 6 hesapladım ama daha bilgili arkadaşım 8 dedi. Geçen cuma 7 dedi doktor, ultrasona göre de 8 şimdi. İkisi tutuyor ama üstüne görme olduğundan adet tarihi tutmuyor.
Şükür hamileyim tabi.Öğrenmek istediğim 2 ayı doldurunca işarkadaşlarıma açıklatacapım da
Geçen cuma doktor 7 nci hafta dedi ama son regl ile tutmadıpu için devlet hastanesi muhtemelen 1-2 hafta geriye atar. Üstüne görme olduğundan... kalp atışının duyulması ve ölçümünde 7 haftalık denmişti. Kısacası betaya göre kaçıncı hafta oluyor

Masallah canim .benimde 1.4 cikti ense kalinligi

Masallah cnm gozunuzaydin drun tahmini kiz bence :)

Ustune gorme dediginiz yerlesme kanamasi..siz son adet tarihini baz alarak gebelik haftanizi hesap edeceksiniz

Kiz gibi geldi bana doktor ne söyledi masallah herseyin hayirlisi olsun

Ustune gorme dediginiz yerlesme kanamasi..siz son adet tarihini baz alarak gebelik haftanizi hesap edeceksiniz
Yerleşme kanaması evet. Son adet tarihi 17 aralık ama doktor ben demeden üstüne görme dedi. 1-2 aralıktır falan dedi yanlış hatırlamıyorsam .Son adet tarihine göre kalp atışı duyulmaz ki. lekelenme olup devamı gelmemişti.
Geçen yıl devamlı son adet tarihi mi sorup durdular kontrolde. Keşke baz almasalr şimdi. Çünkü son adet tarihi ile alakasız bu sefer. Üstüne görme çünkü.Özel hastane ultrasondan bakıp geçen cuma 7 dedi. Ben devlette devam edicem onlar illa son adete mi bakar ki, kalp atışı duyuldu gittiğimde ve ölçülerden doktor 7 dedi geçen cuma

Yok canım nie inanamayayım benim arkadaşımın başına geldi bende şahit oldum tabiki olabilir ama hata payı az bir durum diye düşünüyorum sadece ben oğlumu doğurduğum doktora gitmiyorum şimdi taşıdığım için başka doktora gidiyorum benim doktorum hata yapmaz değil tabiki ama doğuma yakın cinsiyet değişiyorsa bu da doktordan dır die düşünüyorum yoksa ne hatalar yapılıyor ne hatalar

Canim illa son adet tarihine bakmaz. Ultrasonda kac çıkarsa onu der sana. Benim ki sat göre 3 gun küçük. Ultrasonda 3 gun büyük çıkıyor. Ben ultrasonu baz alıyorum. Ben de devlete gidiyorum.

En garanti bebegin ölcümü cunkü ustune görme oluyor yada gec döllenme. Adet tarihine göre

Canim illa son adet tarihine bakmaz. Ultrasonda kac çıkarsa onu der sana. Benim ki sat göre 3 gun küçük. Ultrasonda 3 gun büyük çıkıyor. Ben ultrasonu baz alıyorum. Ben de devlete gidiyorum.
Çok teşekkürler özelde ultrasonu baz aldı orada da alır inşaallah çünkü 2 ay olana kadar saklamayı düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…