2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar fetal dna testım sonuclandı cok sukur temız cıktı testımiz ve erkekmıs temız cıktıgına okdr mutlu oldum kı sevıncten aglıyor ınsan ya

Ayyy maşallahhh canımya. Bende dört gözle bekliyorum arasinlar diye ama aramadilar hala. Cinsiyette tutan bir teori varmi. Nub da kız değilmiydi

Senin ikiz bebeler yine normaldir bana ne oluyor 😂 sürekli açım 😂 artık dikkat ediyorum Doktorum kızdı kilo alma dedi valla 🤭 ekmeği çok az yiyorum rafine şekeri tamamen bıraktım. Yulaf hurma falan takılıyorum ama hamilelikte de hiç gitmiyor ya 😩😂 deli gibi yiyesim var hep 😂
Bi de canının çektiğini yermeyince insan doymuyor 🤣

Kızlar 12+6 ama cinsiyet ne doktor söyledi ne ben sordum merak ediyorum ama üç hafta sonra gel 16. Haftanda dedi devlet olduğu için söylemedi sanırım video falan çektim bacak kısmını gizledi videoda sadece gövde ve kafa kısmını çekti ama ultrason kağıdının birinde tam gövdeyi çekmiş bende merak ettim açıkcası ense kalınğına 1 in Altında dedi burnunu gösterdi kan verdim sonuç iki haftaya çıkar dedi ama sen üç hafta sonra gel üçlü testi yapalım dedi ikili iyi çıkarsa üçlüye yine bakıyorlar mı ?

Kızlar 12+6 ama cinsiyet ne doktor söyledi ne ben sordum merak ediyorum ama üç hafta sonra gel 16. Haftanda dedi devlet olduğu için söylemedi sanırım video falan çektim bacak kısmını gizledi videoda sadece gövde ve kafa kısmını çekti ama ultrason kağıdının birinde tam gövdeyi çekmiş bende merak ettim açıkcası ense kalınğına 1 in Altında dedi burnunu gösterdi kan verdim sonuç iki haftaya çıkar dedi ama sen üç hafta sonra gel üçlü testi yapalım dedi ikili iyi çıkarsa üçlüye yine bakıyorlar mı ?
Bizim drumuz 3lu ve 4lu testi cok gereksiz buluyordu 2li yeterli demisti her dr farkli davraniyor demek ki

Ben de 5 kilo aldım her hafta 1 kilo olarak devam ediyoruz biz de 🙈
Valla sadece ben böyleyim sanıyordum icim rahatladı. Böyle giderse doğuma +30la gidicez hadi hayırlısı 🤣
Dikkat ediyim diyorum o da olmuyor çok da yesem az da yesem, protein ağırlıklı da yesem 1 saat sonra midem hiç yemek yememisim gibi bomboş. Bi de şekerim düşüyor ellerim titremeye başlıyor. O ara zaten kalkıp bir seyler hazırlamak imkansız peynir ekmek yiyorum sürekli o yüzden 🤣
Bende ayni durumdayim ve malesef cok kotu besleniyorum cunku hic bir sey yapicak halim olmuyo 😭 sabah tost ekmek , iki saat sorna yine ekmek aorna yine ekmek aksam miair yada cips gibi agZdimda surekli sakiz cunku pis bir tat var , cok vicdan yapiyorum ama hergun surekli ne yixem diye kafayi yicem artik. etdende tiksindim , tavukdan biktim artik

Merhaba canm memnun muydun özel sağlık hastanesinden ve hangi doktordu. Bizde tüp bebek yaptırıcaz da hastane arastırıyorum
Evet ben cok memnun kaldim , doktor Yunus Aydin . 2.5 ay oldu ama halen mesajlarima telefonlara cevap veriyor surekli yardim ediyor . Biraz maaliyetli oldu malesef hem sureci hemde sornaki ilaclar ama mecbur kalinca yapmak zorundaydim , tavsiye ederim kesinlikle . tek sorun randevu olunca her seferinde 45 daka 1 saat bekliyorsun asiri yogun cunku

Ben istanbul da güzel bir devlet hastanesine öylesine gittim doktor da tatlı bir bayan ama ikili test yapılmıyor burada özel hastane ya da kliniğe gideceksiniz demişti. Şuan devlette yapılmasına şaşırdım. Hatta o gittiğim doktor da sonra 3 testte yaptıracaksın demişti.

Valla ben o doktordan şüphe ederim benmde var tanıdıklarım ama son aylarda sen bile görüyorsun herşeyi çok saçma bence yanılma payı ilkk haftalarda olur ne bilim enteresan
Bak bide bu var mesela 14. haftada ögrendin 20. haftaya kadar gitmessen hep öyle kaliyor. ben en son 10. haftada gittim ve 20. haftada gidicem ultrasyona yani 20. haftada ne diycekse 30. haftaya kadar öyle bilicem. Cunku okadar ultrasyona girme sansim olmuycak yurtdisinda öyle malesef ancak bi yerimiz agrisa ve kanama falan olsa.. 20. haftaya kadar bekliycem bence🤧

Ben istanbul da güzel bir devlet hastanesine öylesine gittim doktor da tatlı bir bayan ama ikili test yapılmıyor burada özel hastane ya da kliniğe gideceksiniz demişti. Şuan devlette yapılmasına şaşırdım. Hatta o gittiğim doktor da sonra 3 testte yaptıracaksın demişti.
Beni ilk 6. Haftada gittiğimde de 12. Haftanda 2li test için geleceksin demişti. Bilmiyorum bende devlettede yapılıyor diye biliyorum

Bak bide bu var mesela 14. haftada ögrendin 20. haftaya kadar gitmessen hep öyle kaliyor. ben en son 10. haftada gittim ve 20. haftada gidicem ultrasyona yani 20. haftada ne diycekse 30. haftaya kadar öyle bilicem. Cunku okadar ultrasyona girme sansim olmuycak yurtdisinda öyle malesef ancak bi yerimiz agrisa ve kanama falan olsa.. 20. haftaya kadar bekliycem bence🤧
Evet canım yurtdışında öyle ama Türkiye de öyle bir sınırlama yok ultrason makinesi ile ilgilide olabilir

Kızlar aranızda egzersiz spor yapanlar var mı doğumun daha kolay olması için😂 mesajları okudum alıntı yapmadım. Ne güzel bazılarında cinsiyet belli🥰 hayırlı olsun hepinize... en son ben öğreneceğim galiba, doğum Ağustosun sonunda sonuçta 🥱 en son gittiğimde doktor kalp atışı görülüyor dedi, son saniyede gösterip kapattı ultrasonu. Çok sinir oldum😂
Ben de gec ogrenecegim canim🤭. 16. Haftada gel dedi 4 haftamız var. Spor konusuna gelince cok kilo aldığım için ve kabızlık sorunu yaşadığım için bana kendisi spor yap daha fazla kilo alma dedi😑.

X