2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Yapacak bişey yok malesef eşime anlatmıyorum vicdan yapıyor direk ama kızımdaki drumun fiyatlar aşırı uçmuş normal doğum yapıyorum bu hastane evimin dibinde o yüzden bu sefer devlette deniyeyim dedm ama bakalım

Devlet sagolsun ne diyelim..hizmet verirlerken bile minnet ede ede veriyorlar..parasi olmayan,ozele gidemeyen insanlar bu ulkede malesef insan yerine de koymuyorlar...bizzat yasamistim bunu demekki hep oyleler
Kızıma doğum yaptığım özelde fiyatlar aşırı ve mesafe çok uzak burası evimin dibi diye tercih ediyorum ama malesef sanki babasının hayrına bakıyormuş gibi davranıyorlar

Kızıma doğum yaptığım özelde fiyatlar aşırı ve mesafe çok uzak burası evimin dibi diye tercih ediyorum ama malesef sanki babasının hayrına bakıyormuş gibi davranıyorlar
Tam pislik bazi doktorlar sonucda babalarinin hayrina yapmiyorlar mecburlar bakmaya ilgilenmeye. Insan tepkisini vermeli sizin vergilerinizle ödeniyor maaslari. Almanyada yasiyorum burda özel devlet yok hepsi ayni bu konuda cok sinirleniyorum sonucda aldiklari paralari haketmeleri lazim

selam kızlar şimdi doktor kontrolünden çıktım da aranızda nub tan anlayan var mı :) şu çıkıntı mı nub oluyor dik olduğuna göre erkek mi demek
Ben Ramzi teorisinde iyiyim de nub ta emin olamadım

Eklentiler

• ECC870BB-43F4-4270-A2E7-26E77E48B1ED.jpeg
    104,8 KB · Görüntüleme: 79
Ben de 5 kilo aldım her hafta 1 kilo olarak devam ediyoruz biz de
Valla sadece ben böyleyim sanıyordum icim rahatladı. Böyle giderse doğuma +30la gidicez hadi hayırlısı
Dikkat ediyim diyorum o da olmuyor çok da yesem az da yesem, protein ağırlıklı da yesem 1 saat sonra midem hiç yemek yememisim gibi bomboş. Bi de şekerim düşüyor ellerim titremeye başlıyor. O ara zaten kalkıp bir seyler hazırlamak imkansız peynir ekmek yiyorum sürekli o yüzden

Senin ikiz bebeler yine normaldir bana ne oluyor sürekli açım artık dikkat ediyorum Doktorum kızdı kilo alma dedi valla ekmeği çok az yiyorum rafine şekeri tamamen bıraktım. Yulaf hurma falan takılıyorum ama hamilelikte de hiç gitmiyor ya deli gibi yiyesim var hep

Ah süper ben çok üşeniyorum tembelleştim iyice görsel olarak gösterdi sadece canım, yani dinletmedi. Onuda çok kısa gösterdi

Simdi anladim canim dogru soyluyorsun.. bizim burdada karsilamiyor devlet nipt testini ama diger testler mecbur.. Amin Rabbim kimseyi hastaliklarla sinamasin yavrularimiz sagliklidir inshaAllah Bizede onerildi ama esimde bende karar verdik Rabbim verirse kabulumuzdur hakkimizda hayirlisi olsun

Ben ankarada düzen laboratuvarına gidicem kan için sadece 250₺ dendi ölçümü doktorumun muayenehanesindeyim şu an burda yapılacak heyecanla bekliyorum

Perinatologlar riskli gebelik uzmanı oluyolar o yüzden ekstra isterler o kadar normal geldi bana ben detaylı ultrasonda ayrıca perinatologa gideceğim 18-20. Haftalardaymış sanırım tam bilmiyorum organları için Şimdi perinatologa gitmeye gerek görmedim ama doktorum şimdi bi şey görürse ekstra gitmek gerekebilir tabi

Bende perinalotojiye gidiyorum ama özel muaynese olabilir canım normalde hastaneler de sadece kan a para ödüyorsun

Ben bugün sordum spor yapabilirmiyim dedim. Evde kosu bandim var. Hafif tempoda yürüyüş iyi olur dedi

Merhaba kızlar bende geldım şimdi doktordan çok şükür bebek iyi cinsiyet hakkında yorum yapmadı 10 gün sonra tekrar gideceğim belki söyler o zman

Sevindim canim benim . Niye yorum yapmadiki. Bana 1 ay sonra gel dedi. Seni tahlil icinmi cagirdi tekrardan

Kızlar doktor arastirmasindayim.Bir tane perinatoloji uzmanı buldum genelde fiyatlar 500-600 ama bu 360 yanlız asıl branş kadin doğum uzmanı görünüyor sadece yandal olarak 3 sene perinatoloji yandal asistanlığı yapmış gözüküyor.Sanirim fiyat bu yüzden uygun.Ne yapsam bilemedim doktorum perinatoloji uzmanına yaptır dedi ikiliyi.Bu doktor normalde kadın dogumcu ama yandan perinatoloji yazıyor.Kabul görür mü bilemedim.

Arada140tl fark var canım. Bence hiç riske girme. Diger türlu hep acaba mi diyeceksin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…