2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Aaa o refleksi bilmiyorum belki de ondan hareketlendiler bu kadar çünkü baya dakikalarca baktı doktor olabilir iyi olsunlar da Bugün yeni doğum yapmış biriyle konuştum en zorunun uykusuzluk olduğunu söylüyor Doğurana kadar hep uyuyup uyku depolarımı doldurmayı düşünüyorum

Benim en başından beri 3gün geriden geliyor Dr regl dönem uzunluğundan dedi artık çıkanı baz alıcam çünkü kafam karışıyor yarın 11haftalık oluyor ölçüme göre Dr haftaya ikili için yönlendirdi sizce haftaya mı gideyim yoksa 12 haftayı geçsin öyle mi gideyim cinsiyet için belki tahmin olur diye karar veremedim kızımda 11+5te belli olmuştu cinsiyet cuma gidersem 11+6 olacak nasipse belli olur mu sizce

Merhabalar kızlar ankarada önerebileceğiniz kadın doğum dr u var mı

Sağol peki ölçümlerle tespit edilebiliyorsa ; neden habire son adet tarihimi sorup durmuşlardır ki geçen sene . Kızımda
Gec döllenme olup olmadiginida adet tarihine göre anliyorlar, eger ki adet tarihinle uyumluysa sorun yok ama 1 2 hafts kucukse demekki gec döllenme:) benimde kizimda 17 gün kucuk cikiyordu adet tarihime göre baya bir gec döllenme olmusdu

Yaaaa Hadi için rahat etsin artık rahatça uyu çok şükür Boncuk kızın hayırlı olsun akıllı bi bıdık olsun inşallah

Cok tesekkür ederim canim. İnsallah darisi tüm bekleyenlere insallah. hayırli evlatlar olsunlar inşallah

Merhaba ben bugün doktoruma sordum çok oturmaktan da ağrıyabilir dedi ve evet genelde oturarak çalışıyorum bilgisayar başındayım çoğu zaman haklı olabilir arada ağrıyor hala bugün 2 saat trafikte geçti mesela dur kalk dur kalk bile kalçamı sıkmama sebep verdi siz nasıl oldunuz ben sanırım ağrıları kafama takmıyorum dayanılmaz olmadığı müddetçe

Çok ilginç biz alirken bashekimlikten onay belgesi almıştık hâlbuki
İşte görsen uasini başını almış tecrübeli doktor dersin öylesine mal gibi görüyor demekki insan değil karşısındaki varisi olsa ne olur sol bacakta kacak var diyor ki bişey önermem ben buna git bı medikale herhangi bir varis çorabını al giy doguruyorlar insanı hastaligindan da sahada fidesi gelmiyir böyle insan dışı muamele gorunce

Raporla .i aliniyir bugün gittiğim kalp damara herhangi bir medikale git al dedi bakkaldan
Sizde de bacakta pıhtı mi vardı? Neden gerekli oldu?

Canım benim de ayaktayken daha çok geriliyor sanki. Oturunca azalıyor. Haftaya kadar geçmezse doktora giderim artık

Canım benim de ayaktayken daha çok geriliyor sanki. Oturunca azalıyor. Haftaya kadar geçmezse doktora giderim artık
Anlıyorum umarım düzelir benim de oluyor ama belki sizinki dayanılmazdır tabii ki görünün doktora sonuçta herkes kendi yaşadığını bilir en iyisi gitmek belki de ama benim eşim de doktorum da çok rahatlar ve bana da sirayet etti sanırım böyle ağrısa da geçiyor diye kafayı takmıyorum ben umarım senin ağrıların geçer

Kizlar simdi aradılar. Şükürler olsun fetal dna testim iyi cikmiş. Cinsiyetimizde kız
Gözun aydin tekrardsn artik bi yuk kalkdi sanki ustunde hem iyi cikmis hemde cinsiyet kesinlesdi ahhh ahhh bi bende ögrenebilsem keske... sizler ögrendikce kendim ögrenmis gibi seviniyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…