2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ben kizimda bulanti nedir bilmezdim okadar rahattiki hamileligim kim duysa görse kesin oglan derdi ama sonuc kiz oldu:)
Kesin dogrulugu vardır demiyorum elbette ama ben bunu bir kac sitede de okumustum belirtileri cok yogun olanlarin %70 ihtimalle kiz oluyormus benim oglumda tuttu hakikaten rahat geçirmiştim ilk 12 haftada o zmn kilo aliyordum simdi tam tersi kilo veriyorum bakalim tutacak mi bende :) tahminen 2 hafta sonra anlariz sizlere de hbr veririm :)

Insallah gönlündeki olur insan kendinde anlar kimi kizlards kötü olur kimi erkeklerde bende tam tersi oldu:) bunda cok berbat geciyor bakalim ne olucak sonuc .. ayy en heyacanli bekleyis bu cinsiyet meraki

Belirtileri cok yogun yasayanlarin agirlikli olarak kizi olduguna dair bir teori ama bilimsel hicbir yonu yok tabi :))
Eger benim bu numara erkekae ben de teoriyu destekleyecegim. Daha once 2kez kiz hamileligim oldu, ikisinde de 3haftalikken midem bulanmaya baslamisti, goguelerim tas gibiydiler ve libidom cok yuksekti. Bu sefer hic bir belirtim yok, koku hassasiyeti bile, cinsel istegim de magmada :)

Canım senin kız degilmiydi ya Sağlıkla gelsin inşallah
Evet teoriler çöp işte erkekmiş amin canım cümlemizin bebişi sağlıkla gelsin
Yaaaa grubun ilk erkeği demi
Evettt grubun ilk minik herifi
Gözün aydin kizlar cogunluktaydi erkek haberleride almaya basladik:)
Çok teşekkür ederim, ivittt ben yaptım siftahı bekliyorum arkamdan oğluşlarınızı

Maşallah canımmmm darısi başima bende aradim biraz once ama cıkmamiş sonuc. Senin sonuc kac günde çıktı. Benim 7 gün oldu.galiba pazartesiyi bulacak. Nub da mi tutmadi.
Ctesi alındı kan hemen ogün gitti Almanyaya bu akşam belli oldututmadı nubta çin takvimi tuttu çok şükür sağlıklı en önemlisi oydu stresli bir süreç, yaşta olunca biz de çok şükür ama Darısı size inşşşş

Gözünüz aydın hadi, darısı hepimize temiz sonuclar Şimdi hangi teori çıkmış oldu
Çin takvimi teşk ederim canımmm amin inşş
Ben öğrendiğim andan itibaren erkek hissettim 2 kere de rüyamda gördüm erkekti nubta kız dedi ikra meyra diye bir arkadaş var bakıyor nuba sonra doktorum 11+5 te nubu gösterdi kıza benziyor dedi ama yanıltıcı olabilir dedi bu çıkıntı dönebilir erkeğe arada dedi öyle deyince tamam kızdır dedim
Ben o zmn bulanti teorime hala inaniyorum gozunuz aydin cnm saglikla gelsin minik delikanli
Haha evetttt dimi bulantısız bir hamilelik geçirdim şükür vee tatlıya düşkündüm bunlar ben de tuttu amin Rabbim herkesin gönlünün muradını versin sağlıkla

kızlar demin sola dönerken birden agrı girdi kasıgıma . tam böyle karnımın ortası gibi. rahmime yani.
10+3!teyim aşırı korkuyrm normal mi ? ters hareket mi yapmışmdr

İnşallah bende de tutar bu teori merakla bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…