2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Dediğim gibi, eşim şehir dışında kalacak bir süre daha iş gereği. O yüzden sormaya da çok gerek kalmadı gibi. Amin inşallah.

Kızlar benim bugun tam 12 +0 ve cinsiyeti öğrendik kızım olacak inşallah. Fetal dna için kan verdim 15 gün sonra çıkacak dua edin. Herkese allah sağlıklı sorunsuz hamilelik yaşatsın inşallah

Masallah Allah tamamına erdirsin inşallah

İstanbul Avrupa yakasında oturan özellikle Beylikdüzü Büyükçekmece civarlarında bildiğiniz perinatoloji uzmanı var mı kızlar doktorum ikili testin perinatolojinin yapmasını istiyor.

Kızlar benim bugun tam 12 +0 ve cinsiyeti öğrendik kızım olacak inşallah. Fetal dna için kan verdim 15 gün sonra çıkacak dua edin. Herkese allah sağlıklı sorunsuz hamilelik yaşatsın inşallah
Cinsiyeti nuba göre mi söyledi? Kesin yüzde yüz kız mi dedi
Hayırlı olsun

Hayırlı olsun:) ikili test yaptırdınız mı öncesinde?

İstanbul Avrupa yakasında oturan özellikle Beylikdüzü Büyükçekmece civarlarında bildiğiniz perinatoloji uzmanı var mı kızlar doktorum ikili testin perinatolojinin yapmasını istiyor.
Selda hanım mi yönlendirdi ben daha ona gidemedim şuan Burcu hanimdayim 4 Şubat'ta çağırdı 11. Haftada olcam ikili test mı yapılacak diye sorduğumda perinatoloji yapicak gibisinden konuştu ilk önce kendi muayene edecek heralde tam bilmiyorum ense kalınlığına falan mı bakacak acaba, ama keşke perinatoloji Dr u söyleseymis biz nasil araştırıp bulcaz bir de yakın tarihe bulabilecek miyiz

Evet Selda hanim canım.Perinatolojinin yapmasını istiyoruz dedi.Ben burda var mı diye sordum evet var dedi sen nerde yaptırmak istersen dedi.Burda yaptirirsan getirirsin sonucu yada dışarda yaptirirsan bana atarsın dedi.Yanliz medilife daki doktor sanırım dışardan gelen bir doktor hastanenin kendi doktoru değil galiba.Radyolojideki kız ay sonu arayın demişti fiyatlar da 500-600 civarı.Ben 12+6 da gitmek istiyorum ama daha uygun yapan bir yer arıyorum.

Merhaba güzel anneler, bugün benim de kontrolüm vardi.Aslında bir hafta geç gitmek zorunda kaldım. 12 haftalık olmuşum dr um bekletmeden ikili tarama için kan aldırdı bugün, burun kemiği ve ense kalınlığı gayet iyi dedi. Benim kalp öyküm olduğu icin gecen haftalarda ki agri sızı dan bahsedince damarlarımin rahatlamasi icin aspirin ve mide yanmasi icin gaviscon yazdi artik problem olmaz kullanabilirsin dedi. Felixfol kullanıyordum ona devam ve yanına demir ilacı verdi. 2 li tarama sonucu haftaya çıkacak, covid den dolayı sürekli hastane ye taşınmamızi istemeyen bir dr um var bir durum olursa her zaman ara dedi sagolsun. Bir ay sonra tekrar kontrole gideceğim, benim belirtilerim 10 haftadan sonra azaldı meme sızısı, bulantı, ağrı, halsizlik ancak az da olsa devam edenler de var. Bu konu da içiniz rahat olsun dr da öyle söyledi artık daha rahat olursun geçti o haftalar dedi

ultrasona girebilsem ben de rahatlayacagim ama daha ultrasona girip kalp atisi goremedim. henuz doktorun ofisinden arayip randevu bile vermediler. gecen sefer sessiz gebelikti, 2. trimesterda kaybettim, 3 ay once, o yuzden endiseliyim.

Canım doppler ultrasona girdim. Yüzeyel ya da derin tramboz saptanmadı dedi. Doktora daha çıkamadım ama öncesinde muayene ederken varis çorabı kullanmalısın demişti. Onun dışında ayağım bacağım çok sızlıyor. Ağrı saplanıyor hala. Anlamadım neden. Ayakta zor duruyorum.

Merhaba kızlar; ben sağlık ocağında doktorun söylediği tahlilleri yaptırdım. 1 haftadır enabıza düşmedi. Siz yaptırmış mıydınız. Sonuçları ne zaman öğrendiniz.

Kendi eşimden biliyorum kendilerince ufak tefek gördükleri şeyler için hastalar geldiğinde öyle tepki verebiliyolar sıkma canını tetkiklerini yaptır güzelce inşallah çıkmayacak kötü bi şey
Yüzeyel ya da derin venlerde tramboza rastlanmamıştır diyor. Doktora daha çıkamadom ama muayene sırasında varis var demişti. Varis çorabı önerdi. Ama çok kötüyüm özellikle bugün bacağım kopacak gibi. Şuan yatıyorum ama sanki bıçak saplıyorlar. İnşallah geöer bu ağrı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…