2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Olmaz canım benım de oluyor arada korkma. Devam mı ediyor geçti mi
bşrden oldu sola dönünce tam rahmimde hissettim . bıcak saplanor gibi oldu sonra yayıldı ve azaldı bittş. hemen sırt üstü yatıp nefes alıp verdim . 20sn 30sn e gecmiştir belki 1 dk . ama ilk defa böyle yogun oldu . ilk defa mınters hareket yaptım acaba

Yaklaşık 12.haftaya geliyorsun neredeyse bunlar normalmiş forumda okuduğum kadarıyla hep rahmin büyüyor,bebek büyüyor saplanma,batma tarzında ağrılar normalmiş canım genelde.
Ani hareketler yapmamaya çalış.

Canım rahat ol ben bşey olduğunu sanmıyorum

Kızlar benim bir arkadaşımın neredeyse doğuma kadar kustu.Hep hastanedelerdeydi serum yemekten ama,oğlu oldu
Mesela ablam çok rahat hamilelik gecirdi kızında..ki annemde hiç kusmamiş bize hamileyken.Yani bende 10+3 olucak yarın bende de hiç kusma yok bakalım ne çıkacak Ama ben daha çok erkek hissediyorum nedense çevremdeki herkeste öyle diyor.Saglikla gelsinde

hareket esnasında mı oluyor canım seninde ?
Benimkiler düzenli değil canım hareket esnasında da oluyor. Bazen öksürünce hapşırınca oluyor. Yatakta dönerken bile olduğu oluyor ama tarifi yok yani o ağrının. Bi anlık böyle kasılma gibi bir sey kesin bebeklere bir sey oldu dedirtiyor. Çok şükür o ağrıların üstüne kontrole de gittim her sey yolunda büyümüşlerdi. Bir haftadır hiç yaşamadım öyle bir ağrı.

Rabbim hayırlı sağlıklı aklı basında evlatlar nasip etsin hepimize
Ilk kese kalp atışı telâşlarını atlattık bebeklerin iyi olduğunu öğrendik şimdi cinsiyet merakı başladı hepimizde. Daha çok erken ama işte gönül bu söz dinlemiyor

kızlar demin sola dönerken birden agrı girdi kasıgıma . tam böyle karnımın ortası gibi. rahmime yani.
10+3!teyim aşırı korkuyrm normal mi ? ters hareket mi yapmışmdr
Bişi olmaz canım kanaman yoksa sorun yoktur. Bende kendimi aniden koltuğa bırakıyorum. 20 kilo oğlumu aldım unuttum eski alışkanlıklar sıkıntı yapma

Ben de varıııımm
Ikizlerim olacak inşallah dün tarama testi için kan verdim. Usg ölümlerimiz normal cıktı çok şükür
Rabbim hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin

Gittiniz mi doktora acaba sonuç ben oldu
Gittim çok şükür herşey yolunda 10+1 ile uyumlu gelişimi. Kusura bakmayın geç gördüm mesajı. Ben normalde çok çabuk panik olan bir insanım hamilelik daha da arttırdı sanki paniğimi. Rahat olmak en güzeli aslında ama olabilene. Teşekkürler merak ettiğiniz için Allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah.

Kızlar benim bir arkadaşımın neredeyse doğuma kadar kustu.Hep hastanedelerdeydi serum yemekten
asla kimse icin olumsuz bir sey soylenek istemem sakin yanlis anlasilmasin da doktorlar bu doguma kadar olan kusmalari psikolojik adlandırıyorlar. 3 farkli hekimden duydum bunu.

mesela bir arkadasim esi ile konusmadan eşi sebebiyle hamile kalmis, aylarca serumlar, aciller modundaymis, sonra doktor kizim sen bu bebegi istemeden mi hamile kaldin diye sormuş, doktorla dertlesmisler, bu arkadasin suratina tokat gibi çarpmış, o gunden sonra bir daha acillik olmamış. o kadar etkisinde kalmis ki bize bile 5 yil sonra anlatmıştı.

hamilelik cok garip bir psikoloji. icinde pek cok korku barındırıyor. hepimizin ortak ve farkli korkulari, endiseleri var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…