2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar merhaba bacağım çok ağrıyor diyordum hatırlarsanız kas ağrısı gibi.dun kadın doğuma gittim çok şükür bebek iyi.agriyi sordum özelllikle geceleri sanki bacağımı kesiyor gibi ağrı vardı.beni doppler ultrason yönlendirdi.ultrason sonucunu genel cerraha gösterdim.ve hemen beni kalp ve damar cecerrahinyönlendirdi.ve kızlar bacağında pıhtı varmis bu pıhtı bebeğin kordonunda ve benim akcigerime atabilirmiş.hemen kan sulandırıcı başladılar.ilk 1 ay her gün 2 kere sonra da doğum yapana kadar hergun kullanacakmışım.(gebelik embolisi).aileme yansımıyorum ama çok üzgünüm hayırlısıyla doğum yapsaydım bir.
Bu arada kızlar yazacak başka kimse yoktu ben de sizlerle paylaşmak istedim.hamile topiginde bizi neden tedirgin ediyorsun diye düsünmeyin.korkmayin da benim de ağrım oluyor var mi diye.emin olun öyle böyle bir ağrı değil di.sevgiler.seviyorum sizleri.
Çok geçmiş olsun, acil şifalar diliyorum, sağlıkla bebişinize kavuşun inş🌸🙏🏻

Bana da ikili önerdiler canım ben de doktoru dinlemeye karar verdim. Risk yüksek çıkıyor diye güvenilir değil demişler düşük riskin güvenirliği konusunda hiçbir yerde bir sey yazmıyor. Sonraki kontrolde sorcam doktora düşük çıkarsa da güvenemez miyiz diye.
bende galiba oyle yapicam da risk cikarsa sorna diger testleri tek tek yapmak gerekmis , egerki kesin bi engelde cikarsa 3 hekimin onayli raporu gerekmis anne baba kurtaj istiyorsa eger . cok cok kafam karisik bende karar veremedim . diger testler cok pahali , pahali oldugu icin acaba para tuzagi gibimi geliyor sornada vicdan yapiyorum bende anlamadim 🙄🤷🏻‍♀️😭

Kızlar merhaba bacağım çok ağrıyor diyordum hatırlarsanız kas ağrısı gibi.dun kadın doğuma gittim çok şükür bebek iyi.agriyi sordum özelllikle geceleri sanki bacağımı kesiyor gibi ağrı vardı.beni doppler ultrason yönlendirdi.ultrason sonucunu genel cerraha gösterdim.ve hemen beni kalp ve damar cecerrahinyönlendirdi.ve kızlar bacağında pıhtı varmis bu pıhtı bebeğin kordonunda ve benim akcigerime atabilirmiş.hemen kan sulandırıcı başladılar.ilk 1 ay her gün 2 kere sonra da doğum yapana kadar hergun kullanacakmışım.(gebelik embolisi).aileme yansımıyorum ama çok üzgünüm hayırlısıyla doğum yapsaydım bir.
Bu arada kızlar yazacak başka kimse yoktu ben de sizlerle paylaşmak istedim.hamile topiginde bizi neden tedirgin ediyorsun diye düsünmeyin.korkmayin da benim de ağrım oluyor var mi diye.emin olun öyle böyle bir ağrı değil di.sevgiler.seviyorum sizleri.
Ayy iki gündür benim de sol bacağım ağrıyor. Sızı gibi benim ki kas ağrısı gibi değil. Hatta kalçamdan başlıyor bazen. Bende kalsiyum magnezyum eksikliği diye düşünmüştüm. Doktoruma hemen yazayım. Teşekkür ederim bilgilendirme için 🙏🏻

cok
cok gecmis olsunn 🙏🏼☺️ inshallah hersey yoluna girer saglikla bebisini kucagina alirsin . oyle dusunmezkk hickimse, biz burda birbirimize moral, destek fikir tavsiye vermek icin variZ 💕

Ayy iki gündür benim de sol bacağım ağrıyor. Sızı gibi benim ki kas ağrısı gibi değil. Hatta kalçamdan başlıyor bazen. Bende kalsiyum magnezyum eksikliği diye düşünmüştüm. Doktoruma hemen yazayım. Teşekkür ederim bilgilendirme için 🙏🏻
Canım merak etme kalçadan değildi benim ağrım.alt bacak arka kas yerlerindeki ağrıydı.

Çok geçmiş olsun iyi ki farkına vardınız endişe etmeyin 🙏🏻

Ekstra başka bir ağrı hissettin mi acaba canım? Kaç gün sürdü? Benim 2 gündür ara ara ağrıyor.
Canım soyledim zaten korkmayin diye.ara ara olan bir ağrıdan bahsetmiyorum sürekli olan bir ağrı.ve gece uykudan uyandırıp baş bas ağladığın bir ağrıydı.alt bacağım baldırlarım şişmişti ve kas ağrısının 10 katı gibi dusun.

Canım soyledim zaten korkmayin diye.ara ara olan bir ağrıdan bahsetmiyorum sürekli olan bir ağrı.ve gece uykudan uyandırıp baş bas ağladığın bir ağrıydı.alt bacağım baldırlarım şişmişti ve kas ağrısının 10 katı gibi dusun.
Anladım canım. Allah şifa versin inşallah bir an önce ağrılarından kurtulursun🙏🏻😊 Teşekkür ederim bilgiler için

Canım sana söyler bu kez cinsiyeti bence 😊 ayrıca tarama testinde cinsiyet anlaşılıyor diyorlar benım doktor hiç öyle bişey söylemedi

Canim fetal dna testinde %100 cinsiyet belli oluyormuş. Benim doktordan zaten ümidim yok 16.haftadan önce söyleyecek gibi görünmüyor. 😆. Test sonuclari iyi ciksinda cinsiyetide ögreniriz hayirlisiyla

X