2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar merhaba bacağım çok ağrıyor diyordum hatırlarsanız kas ağrısı gibi.dun kadın doğuma gittim çok şükür bebek iyi.agriyi sordum özelllikle geceleri sanki bacağımı kesiyor gibi ağrı vardı.beni doppler ultrason yönlendirdi.ultrason sonucunu genel cerraha gösterdim.ve hemen beni kalp ve damar cecerrahinyönlendirdi.ve kızlar bacağında pıhtı varmis bu pıhtı bebeğin kordonunda ve benim akcigerime atabilirmiş.hemen kan sulandırıcı başladılar.ilk 1 ay her gün 2 kere sonra da doğum yapana kadar hergun kullanacakmışım.(gebelik embolisi).aileme yansımıyorum ama çok üzgünüm hayırlısıyla doğum yapsaydım bir.
Bu arada kızlar yazacak başka kimse yoktu ben de sizlerle paylaşmak istedim.hamile topiginde bizi neden tedirgin ediyorsun diye düsünmeyin.korkmayin da benim de ağrım oluyor var mi diye.emin olun öyle böyle bir ağrı değil di.sevgiler.seviyorum sizleri.
Çok geçmiş olsun çok şükür ki erken fark edilmiş iyi olmanıza bebeğin iyi olmasına çok sevindim 🤲🏻Emboli ağrısı hiç geçmeyen bi ağrıymış doğru mu

Kizlar halen kafam karisik karar vermem lazim haftaya . ikili tarama mi yaptirsam direk fetal dna mi 😭 . Ben hic bilmek istemiyorum ama esimde diyorki yapalim ona gore aldiririz diyor biraey vaesa hayati boyunca bile bile bunu yapmayalim. 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
Doktoruna sor hangısını sana uygun gorurse doktorum bana ıkılı test ya da fetal dna yaptr ıkısıne gerek yok dedı bende eşine katılıyorum haksızlık gıbı gelıyor ama kotı dusunöe cnaım ıyı dusun ıyı gelsın basına ben onceko gebelıgmde hep kotu dusundm butun hastalık bebegımı buldu sımdı ıyı dusunmeye cabalıyorum ınsallah hersey ıyı gıdecek 🤲🏼

Az kaldı canım geçicek . Evet bende pek olmadı ama olsaydı keşke stres yaptım bazı günler bulantı oldu ama kusma olmadı İnan şükrettim o gün inşallah birşey yoktur 11. Haftaya girdim tamamen gitti bulantı bende sadece baş dönmesi ve hafif göğüs ağrısı kaldı hayırlısı olsun bu cuma gidicem bakalım inşallah hayırlı haberlerle gelirim ☺️ Senin ne zaman bir daha ki kontrol inşallah bebişin sağlıkla onu görmeni bekliyordur☺️
inshallah gecer ya rahat edeyim bende . ben gecen cuna gittim 9+5 , iki haftaya tekrar gidicem. 3cm oldu benimkiler , ikizler belki ondan daha cok zorlaniyorum

Doktoruna sor hangısını sana uygun gorurse doktorum bana ıkılı test ya da fetal dna yaptr ıkısıne gerek yok dedı bende eşine katılıyorum haksızlık gıbı gelıyor ama kotı dusunöe cnaım ıyı dusun ıyı gelsın basına ben onceko gebelıgmde hep kotu dusundm butun hastalık bebegımı buldu sımdı ıyı dusunmeye cabalıyorum ınsallah hersey ıyı gıdecek 🤲🏼
Inshallah hepimiz icin 🙏🏼🙏🏼 tup bebek doktorum ikili test yap ona gore ilerleriz dedi . ama normal dogum doktorum bana birakti

Inshallah hepimiz icin 🙏🏼🙏🏼 tup bebek doktorum ikili test yap ona gore ilerleriz dedi . ama normal dogum doktorum bana birakti
Bana da ikili önerdiler canım ben de doktoru dinlemeye karar verdim. Risk yüksek çıkıyor diye güvenilir değil demişler düşük riskin güvenirliği konusunda hiçbir yerde bir sey yazmıyor. Sonraki kontrolde sorcam doktora düşük çıkarsa da güvenemez miyiz diye.

Kızlar yarın kontrolümüz var, lütfen dualarınızı bekliyorum inşallah herşey yolundadır.1 ay oldu miniğimi görmeyeli. İnşallah sevinçle çıkarım doktorun odasından çok stresliyim 🥺

Hayirli haberlerle gel insallah canim

Kızlar merhaba bacağım çok ağrıyor diyordum hatırlarsanız kas ağrısı gibi.dun kadın doğuma gittim çok şükür bebek iyi.agriyi sordum özelllikle geceleri sanki bacağımı kesiyor gibi ağrı vardı.beni doppler ultrason yönlendirdi.ultrason sonucunu genel cerraha gösterdim.ve hemen beni kalp ve damar cecerrahinyönlendirdi.ve kızlar bacağında pıhtı varmis bu pıhtı bebeğin kordonunda ve benim akcigerime atabilirmiş.hemen kan sulandırıcı başladılar.ilk 1 ay her gün 2 kere sonra da doğum yapana kadar hergun kullanacakmışım.(gebelik embolisi).aileme yansımıyorum ama çok üzgünüm hayırlısıyla doğum yapsaydım bir.
Bu arada kızlar yazacak başka kimse yoktu ben de sizlerle paylaşmak istedim.hamile topiginde bizi neden tedirgin ediyorsun diye düsünmeyin.korkmayin da benim de ağrım oluyor var mi diye.emin olun öyle böyle bir ağrı değil di.sevgiler.seviyorum sizleri.
Canım benim çok geçmiş olsun, en azından hemen farkedilip müdahale edilmiş çok şükür 🙏 Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin evladını 🤲

Eklentiler

• 1536B938-F09E-4511-A744-4C1D3D5F050A.jpeg
    1536B938-F09E-4511-A744-4C1D3D5F050A.jpeg
    98,2 KB · Görüntüleme: 64
X