2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
salı günü muayne oldum canım gördüm bebişimi 9 haftalıktı tam o gün .
benim bulantılarım devam . ama cok şükür yemek yiyebiliyorum.
Sevindim canim cok sukur birazda olsa icin rahatlamistir bu seni bir iki hafta idare etsin emi bende senin durumundayim cok da fena gecmiyor sadece bu hafta cok yorgunluk ve halsizlik var migde bulantisina devam

Merhaba arkadaslar bugun itibariyle 7+0 haftalik gebeyim yani 8.haftadayim...bu aksam kasiklarim agriyor ama regli olacak gibi bir agri ..bicak batmasi seklinde degil...bu normalmidir?yasayan var mj benzer bir agriyi

Merhaba arkadaslar bugun itibariyle 7+0 haftalik gebeyim yani 8.haftadayim...bu aksam kasiklarim agriyor ama regli olacak gibi bir agri ..bicak batmasi seklinde degil...bu normalmidir?yasayan var mj benzer bir agriyi
Evet o haftalarda normal canim rahmin buyuyor, bebis buyudukce yer yapiyor.. saglikli gebelik gecirirsiniz inshaAllah hafif bir usumede hissediyormusun? 10 dkkdan fazla surmedi benimki

Evet o haftalarda normal canim rahmin buyuyor, bebis buyudukce yer yapiyor.. saglikli gebelik gecirirsiniz inshaAllah hafif bir usumede hissediyormusun? 10 dkkdan fazla surmedi benimki
Cevabiniz icin cok tesekkur ederim evet hafif usume oldu.hatta ben sasirdim cunku genelde sicaklarim uzerimdeki bataniyeleri atarim ates basmasi olur ama kasik agrisi oldugunda usume oluyor...Rabbim hepimize saglikla kucagimiza almayi nasip etsin

Normal arada benim de oluyor canım rahim büyüyor doğal olarak kasılıyor bıçak saplanması gibi acı ama ani hareketlerden kaçın dikkat et

Valla iyi tutmuşsun kendini benim kızım sevinçten yaydı herkese bizimki diyo erkek çocukları yaramaz oluyor ne kadar anlatsam da desemde kafasında öyle kurmuş aslında yaramaz derken çok hareketli demek istiyor bizimki fazla kibardır bakalım iki kız kardeş de fena olmaz

Mrb; sağlık ocağında regle 2 gün kala öğrendim gebeliğimi. Cuma kan vermiştim. Bat 10 ocaktı. Yarın hastaneye gidecepiz. Bu anlattıklarıma göre 4 haftalık mıdır? Yarın ultrasondan bakarak da ne kadarlık olduğunu anlıyorlar mıydı ve alttan muayene değildir dimi ilk etapta . Karnımdan ultrasonla dimi? İkinci gebeliğim şükür ama heyecandan unuttum

Allah bi ikiz annesi mu buldum?
Benim de ikiz bi yola girdik ama nasıl olacak hiç bilmiyorum şu tarama testleri. Size doktor ne önerdi?

Canım daha çok erken karından göremeyebilir vajinal bakabilir ama daha çok erken dediğim gibi keşke biraz daha. Sabredip bi hafta kadar sonra gitseydin

Kızlar 8 haftalığız cinsiyet için çok mu erken Dr. uma sordum plasentayı ne sağda ne solda arka duvarda dedi yine de bi tahmin çıkar mı

Bu fetal DNA destini doktorlar kac yaştan sonra öneriyorlar acaba ben 31 yaşındayım ama cok pahalı diye yaptıramayacagim sanırım yine de burda yaptiranlari okuyunca kafama takıliyor. Fikri olan varsa aydınlatırsa sevinirim

Bende hic yaptirmadim yaptirmiycamda yurtdisinda yasiyorum istege bagli. Ne gelirse Allahdan bazen saglikli diyorlar doguyor sorun cikiyor bazen sagliksiz diyorlar doguyor sapasaglam. En guzeli tevekul edip dua etmek olumlu dusunmek. Tabi benim fikrim bu

2 kız da cok iyi oluyor can yoldasi oluyorlar. Benim nub da kız çıkıyor bakalım oglum ne tepki verecek. Benim oglanda anne kızlar çok cadi diyor sürekli

Canım daha çok erken karından göremeyebilir vajinal bakabilir ama daha çok erken dediğim gibi keşke biraz daha. Sabredip bi hafta kadar sonra gitseydin
Evet ya üzüldüm şimdi. Keşke vajinal bakmasa tehlikeli diilmi yaa ama izin aldım artık işyerinden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…