2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
salı günü muayne oldum canım gördüm bebişimi 9 haftalıktı tam o gün .
benim bulantılarım devam . ama cok şükür yemek yiyebiliyorum.

Doktorun enerjısı harıkaydı ne guzel canım Allah bagıslasın

Tekrarlarsa polisi sosyal hizmetleri arayacagimi söyledim.kadın çocuklarini aldi gitti dun geceden beri yok. Oğlum ağlıyor anne bebeği öldürecek diye. Insallah tekrarlanmaz

Genel olarak 400 microgram demekki. Folbiol neden bukdara yuksek acaba. Folbiol kullananlar tek tabletmi kullaniyor acaba?

Ben tek tablet kullandim 11.haftaya kadar bu hafta folbiolü kesti multivitamin d vutamini ve kan hapina başladık

Gunde ne kadar folik asit veya folat kullaniyorsunuz. Benim kullandigim vitaminde 400 mikrogram varmis. Önerilen miktarda buymus. Ama folbiolde 5 miligram.
simdi siz soyleyince baktim ben ilk hamileligimde folic1 kullanmistim. onda dediginiz gibi 400mcg varmis. ancak 5 ay once hamileligimde doktora sordum, gunde 1mg alinmasini tavsiye ediyoruz dedi ve benim kullandigim.urunlere gore bir plan çıkarmıştı. 40yas ustu bir arkadasima ise 3mg almasi tavsiye edilmis, yaşa gore ihtiyacin degistigi soylenmis. ben simdi gnc kullaniyorum, 1mg.

bir de 5 yil once folic asitle birlikte decavit kullanirdik, simdi hicbiriniz vitaminden bahsetmiyorsunuz, artik tavsiye edilmiyor mu? ben su an bir de epa ve dha iceren prenatal multivitamin aliyorum, demirli falan.

İlk hamilelikten önce bebek yapmaya karar verince direk hesaplama yapmıştım şu ay tutarsa Mart'ta kızımız olacak ve adı Nefes olacak demiştim eşime ne gülmüştü bana o zaman aşırı kızım olsun diye dua ederdim ama doğduğunda kız erkek farketmez evlat farklıymış dedim şuanda hiç öyle kız erkek olsun demiyorum sağlıklı olsun hiç farketmez ama ister istemez merak ediyorum kızım bu sefer dua ediyor kız kardeşim olsun Allah ım diyor babasıyla markete gitmiş zorla pembe patik aldırmış kuzum

Benim oğlumda erkek kardeşim olsun istiyor.

Benim de cok uykum geliyor uyuyamasam bile yatiyorum gozlerimi kapatiyorum. Ilk aylar ve son ay boyle oluyor genelde kizimda da boyle olmustum

Genelde ayni cinsiyette olsun istiyorlar cnm ama benim oglum kreste kiz arkadaslari da cok var o yuzden midir nedir en basindan beri bu bebek kiz ben kiz olmasini istiyorum anne diyor bakalim bilecek mi :)

Ben daha söylemedim hamileligimi kimseye hatta oglum bile bilmiyor. Daha önce kayiplarim oldugundan korkuyorum üzülmesin diye söylemedik bu sefer. Sadece eşim ve ben biliyoruz. Eğer fetal dna testide temiz cikarsa 16 haftada annemlere ve esimin ailesine söyliyecegim. Ama oğlum sürekli keske benimde erkek kardeşim olsa diye üzülüyor 2 3 yildir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…