2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Şimdi perinatologtan geldim 🤗🤗 bu 4.doktor ve iğneye gerek yok dedi. Artik ikna oldum ve rahatladim ya. Dün gece panik atak gecirdim bunu dusunmekten, geldiler gene ya bisey olursa yine diye 😅Herseye bakti yumurtaliklar, rahim cevresi, yolk kesesi tek tek. Sadece rahimin yukarilarinda biraz ayrışma gordum kanama olmus ama onemli degil her gebelikte olur, kahverengi lekelenmen olabilir korkma dedi. Bebegimi dun gormustum bugun de gordum iyi oldu 😁

Senin adina cok sevindim canim. Ben sebep oldum kusura bakma. Ama tuhaf bir sekilde ayni durumdayiz ve farkli 2 tedavi görüyoruz. söylemeseydim ve problem ciksaydi sorumlu hissederdim.

Senin adina cok sevindim canim. Ben sebep oldum kusura bakma. Ama tuhaf bir sekilde ayni durumdayiz ve farkli 2 tedavi görüyoruz. söylemeseydim ve problem ciksaydi sorumlu hissederdim.
Soylemesen ben yine kafama takardim illa 😁 sende sadece mthfr a1298c var fazladan o daha ciddiymis sanirim o yuzden iğne kullandiriyor doktor ve 5 dusugun var. Bendekiler icin toplumun yuzde 50 sinde var dedi. Cok istersen aspirin kullan icin rahat etsin diye dedi. Bir de folik asit degil folat seklinde kullanman gerekiyor dedi. Senin de aklinda olsun sendeki gende de aynisi var.

Soylemesen ben yine kafama takardim illa 😁 sende sadece mthfr a1298c var fazladan o daha ciddiymis sanirim o yuzden iğne kullandiriyor doktor ve 5 dusugun var. Bendekiler icin toplumun yuzde 50 sinde var dedi. Cok istersen aspirin kullan icin rahat etsin diye dedi. Bir de folik asit degil folat seklinde kullanman gerekiyor dedi. Senin de aklinda olsun sendeki gende de aynisi var.

Bende folat i sordum doktora gerek yok ayni şey dedi. yarın yine sorarim. Yine fırca atar. Kadın biktı benim sorularimdan. Geçen gittigimde artik forumlari okuma rice ederim beni cok zorluyorsun dedi. :KK70:

Bende folat i sordum doktora gerek yok ayni şey dedi. yarın yine sorarim. Yine fırca atar. Kadın biktı benim sorularimdan. Geçen gittigimde artik forumlari okuma rice ederim beni cok zorluyorsun dedi. :KK70:
😂😂bence sen onu dinleme bak o konuda kesinlikle ayni sey degil ikisi. Mthfr yazan genlerde mutant varsa vucut folik asiti kullanamiyormus, folat olani kullanabiliyormus. Bana baska bi doktor sey demisti sen su an sifir gibi hic folik asit kullanmamis say kendini. Cunku vucudun ememiyor dedi. Folattro vermisti onu kullandim 3 ay. Simdi de elenatal 1 kullaniyorum folat var icinde. Bazen kendimiz mudahale edecegiz boyle 😅

Eklentiler

• IMG_20210107_230216.jpg
    IMG_20210107_230216.jpg
    77,4 KB · Görüntüleme: 43
☺️ Valla gayet iyisiniz haftaya kesin öğrencez cinsiyetimizi bence doğru zaten yazarım netleşince
Kacinci haftaniz acabaa😊 sonucu heyecanla bekleyecegiz 🤭 Birde doktorunuz kaçıncı haftanizda tahminde bulundu 6. Haftada ki usg ye göre mi ?

Son düzenleme:
gunaydin,

hic mide bulantisi olmayan var mi?

benim reglim 1 hafta gecikti. normalde gecikmez. 2 ay once dusuk yaptigim icin su an test yapmaya cesaret edemiyirum ve bir sure daha yapmayacagim sanirim. aslinda daha once 2 kez hamile kaldim ve ikisinde de cok emindim hamile olduguma. ama daha onceki iki kizimda da daha 3 haftaliklarken mide bulantim baslamisti. simdiyse acaba bhcg yukselmiyor mu diye endiseleniyorum. yurtdisindayim, kafama gore gidip kan da veremiyorum. ultrasona da 1 defa girme hakkim var, 8 9 haftalikken girmeyi düşünüyorum sanırım.

henuz kocama bile reglim gecikti demedim.

sizlere sormak istedim hic mide bulantisi olmadan olur mu diye.
Ben şuan üçüzlere 6+1 haftalık hamileyim ve çok acıkmadığım sürece hiç midem bulanmıyor maşallah. Herkes oo üçüzse çok miden bulanır diyor ama çok farklılık gösteriyor böyle şeyler kişiden kişiye

X