2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
arkadaşlar düşük riski olup evde istirahata gönderilen kişiler nasıl yatmalıdır. ben sırt üstü yatıyorum. ayagımın altına uastık koyuyorum.
hamileliginin son zamanında sırt üstü yatmamak lazım diyorlar .
ama basında o gecerli degil dimi?
Hiç sorun olmaz, sırt üstü ve yan yatabilirsiniz ancak yüz üstü tavsiye edilmez. Ayakta duş yapmayın, çok sıcak suyla olmasın. Dinlenin bol bol, bana söylenilen bunlardı, çok geçmiş olsun

Kızlar inşAllah 12. Haftada biter arkadaşımın 4,5 ay sürdü ama biz pozitif düşünüyoruz herşey çok güzel olcak bebişlerimize kavuşcaz mis gibi kokularını içimize çekcez😍🤩
inş canım .
valla bir kere kanama oldu korkttu . bir daha olmasın .
tüp bebek hamilelik derken iş yerim kovacak beni ama bebişiö saglıklı olsn

Banada yorum yaparmisiniz ilk fotoğraf 6+1 ikinci 6+5 ikiside karından

Eklentiler

• IMG_20201225_122610.jpg
    IMG_20201225_122610.jpg
    88 KB · Görüntüleme: 47
  • IMG_20201218_113622.jpg
    IMG_20201218_113622.jpg
    65,8 KB · Görüntüleme: 49
halsizlik tansiyon düşüklüğü bulantı için acile gittim serum iyi gelir diye 16. Haftaya kadar olacak normal dedi. Dayanamıyorum dedim serum yapalım ama içindeki tuzlu su evde yap iç aynısı dedi. Yinede yaptırdım. Bu serumu yaptırıp iyi gelen var mı en azından bir kaç gün içinde olsa.

Eğer büyük şehirlerdeysen perinatoloji doktoruna gidebilirsin. Onlar bebege giden kanın yeterliligini ölçüyorlar. Korkutmak için söylemiyorum. Sadece ben 5 yılda 4 5 kimyasal gebelik 1 tanede kürtajım var. Aslında 1 tanede oğlum var ama ona hamileyken sorun olmamisti
Şimdi perinatologtan geldim 🤗🤗 bu 4.doktor ve iğneye gerek yok dedi. Artik ikna oldum ve rahatladim ya. Dün gece panik atak gecirdim bunu dusunmekten, geldiler gene ya bisey olursa yine diye 😅Herseye bakti yumurtaliklar, rahim cevresi, yolk kesesi tek tek. Sadece rahimin yukarilarinda biraz ayrışma gordum kanama olmus ama onemli degil her gebelikte olur, kahverengi lekelenmen olabilir korkma dedi. Bebegimi dun gormustum bugun de gordum iyi oldu 😁

Kızlar ramzi teorisinden anlayan var mı lütfen lütfen lütfen cinsiyet tahmini yapar mısınız anlayan varsa rica ediyorum

Eklentiler

• 27E4AD63-849B-4046-B054-2E8C51BFBBFD.jpeg
    27E4AD63-849B-4046-B054-2E8C51BFBBFD.jpeg
    99,4 KB · Görüntüleme: 37
arkadaşlar düşük riski olup evde istirahata gönderilen kişiler nasıl yatmalıdır. ben sırt üstü yatıyorum. ayagımın altına uastık koyuyorum.
hamileliginin son zamanında sırt üstü yatmamak lazım diyorlar .
ama basında o gecerli degil dimi?
Bende her turlu yattım canım sureklı sırt ustu yatınca bır sure sonra belın basın agrımaya baslıyor

Kızlar merhaba geçen haftaki görüntü bu.herkes baktırmis ben de merak ettim.cinsiyet tahmini yapar mısınız.7+2.anlayan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Eklentiler

• 20210107_212600.jpg
    20210107_212600.jpg
    76 KB · Görüntüleme: 40
X