2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar bende kanın pıhtılaşması çok geç oluyor . Yanlışlıkla falan elimi kestiğimde saatlerce o kan zor duruyor. Kan hücrelerimin boyutu herkesin boyutunun yarısı kadarmış boyutları küçük sizce bu hamilelik boyunca bi sıkıntı yaratır mı ya da doğum da?

İnşAllah olmaz canım bol su iç bana öyle dediler hep. Dinlen ben hiçbir ev işini yapmıyorum
ahsen senin doktorun kanama oldugu halde corasprine devam ettirmişti.
benim kanamam kesilince tüp bebek doktorlarımın hemşireleri corasprin kullanabilirsin dedi.
şuan kontrole gittigim doktor corasprin dondurulmuş degilse devam etmeyebilirsin dedi.
ben de kanamam bitince 3 gün atmadım .
şimdi bir gün arıp bir gün atmıyorum.
sende neden bu kadar ısrar etmişti corasprini sorabildin mi

Kızlar selam 🤗 aklıma geldi hemen yazayım dedim ; Şalgamı tansiyon yüksekliği problemi olan arkadaşlar (benim gibi yani) çok fazla içmesinler , çok aşırı tuzlu olduğundan yükseltebilir. Hamilelikte yüksek tansiyon çok tehlikeli diye biliyorum.

ahsen senin doktorun kanama oldugu halde corasprine devam ettirmişti.
benim kanamam kesilince tüp bebek doktorlarımın hemşireleri corasprin kullanabilirsin dedi.
şuan kontrole gittigim doktor corasprin dondurulmuş degilse devam etmeyebilirsin dedi.
ben de kanamam bitince 3 gün atmadım .
şimdi bir gün arıp bir gün atmıyorum.
sende neden bu kadar ısrar etmişti corasprini sorabildin mi
Sordum canım evet sana kanama yapar ama bebek için çok yararlı demişti öyle deyince bişey demedim bende

X