2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bir haber varmi?
Gece kanamam başladı. Sabah gittim doktora. Doktor kimyasal dedi ama bence düşük. Çünkü 6.haftamdaydım ve gitmiş olsam görürdük keseyi. Hcg artışı da çok iyiydi. Kimyasal da en fazla 1-2 gün gecikme olurmuş o yüzden farkedilmezmiş zaten.
Nasip değilmiş, sağlık olsun. Çok sağol 🙏

Gece kanamam başladı. Sabah gittim doktora. Doktor kimyasal dedi ama bence düşük. Çünkü 6.haftamdaydım ve gitmiş olsam görürdük keseyi. Hcg artışı da çok iyiydi. Kimyasal da en fazla 1-2 gün gecikme olurmuş o yüzden farkedilmezmiş zaten.
Rabbim herseyin en hayirlisini nasip etsin. İnsallah en yakin zamanda hayirla saglikla kucagina alirsin canim.

Yarın başlayacağım inşallah bi yerde tutmaya tutmaya tutturmayı öğrenmem gerek evet 😅
Ben de senin gibiydim canım sütün sıcaklığını bir türlü ayarlayamıyordum ucuza yiyecek termometreleri satılıyor en son onlardan aldım rahat ettim. 45-47 derecede mayalıyorum taş gibi yoğurt oluyo

Benımde ılk gebelıgım dottyuzlerdeydı sonra dusmeye basldı kımyasal oluyor kese olusmuyor kan pıhtısı seklınde kalıyor sonrada regl oluyorsun zaten canım

Allah en hayırlı zamanda tekrar nasip etsin inşallah..

Rabbim herseyin en hayirlisini nasip etsin. İnsallah en yakin zamanda hayirla saglikla kucagina alirsin canim.
Çok sağol canım inşallah 🙏

Benımde ılk gebelıgım dottyuzlerdeydı sonra dusmeye basldı kımyasal oluyor kese olusmuyor kan pıhtısı seklınde kalıyor sonrada regl oluyorsun zaten canım
Çok üzüldüm aynı şeyi yaşamana çünkü çok sarsıcı bişeymiş.. Testlerde negatifi görmeyi yeğlerim. Allah herkese sağlıklı olanını nasip etsin 🙏 senin kaçıncı haftaydı, kaç gün gecikmeyle oldu?

Allah en hayırlı zamanda tekrar nasip etsin inşallah..
Allah razı olsun canım amin 🙏

Çok geçmiş olsun, yaşayan biri olarak çok iyi anlıyorum sizi var bunda da hayır sağlıksızmış demek ki deyip şükredip teselli buluyoruz Rabbim hayırlı zamanda sağlıklı evlat nasip etsin inş 🙏🏻 Bizimde ne olacağımız belli değil umarım sağlıklı bebişlerle dolar hepimizin kucağı🥰🌸

Çok geçmiş olsun, yaşayan biri olarak çok iyi anlıyorum sizi var bunda da hayır sağlıksızmış demek ki deyip şükredip teselli buluyoruz Rabbim hayırlı zamanda sağlıklı evlat nasip etsin inş 🙏🏻 Bizimde ne olacağımız belli değil umarım sağlıklı bebişlerle dolar hepimizin kucağı🥰🌸
Amin canım benim sağolasın. Hepimize sağlıklı bebekler nasip etsin Allah 🙏 üzülmemek mümkün değil, çok büyük hayal kırıklığı ama toparlayacağım tabii ki. Teşekkür ederim

Hayırlı akşamlar güzel anneler 🌸 şu an 6+3 hamileyim. 5+5 te kontrole gittiğimde kese göründü Her şey normal , 10 gün sonra gel dedi . Kendi doktoruma randevu bulamadığımdan başka doktora gittim o da şansıma agresif bir doktordu hiç bir şey soramadım. Ultrasonla bakarken bir şey için 10 mm dedi hemşireye kesenin büyüklüğümü acaba ? Aklıma takıldı cevap verirseniz mutlu olurum teşekkürler şimdiden ☺️

Hayırlı akşamlar güzel anneler 🌸 şu an 6+3 hamileyim. 5+5 te kontrole gittiğimde kese göründü Her şey normal , 10 gün sonra gel dedi . Kendi doktoruma randevu bulamadığımdan başka doktora gittim o da şansıma agresif bir doktordu hiç bir şey soramadım. Ultrasonla bakarken bir şey için 10 mm dedi hemşireye kesenin büyüklüğümü acaba ? Aklıma takıldı cevap verirseniz mutlu olurum teşekkürler şimdiden ☺️
6+4 de bebiş 7 mm di benim . kese olabilir ama bebekte olabilir

Ben yaşadım kimyasal adet gecikmesinden sonra tam üçüncü gün kanamam başladı bencede sen düşük yapmissin kimyasal değil o canım rabbim bir daha yaşatmasın

İnşallah öyledir 🤲🏻☺️ Doktor çok fenaydı vallahi hiç bir şey soramadım üç hasta birden aldı içeri . Teşekkür ederim cevaplarınız için
Gerci sizin haftada bebek sanirim en fazla 5mm filan olmali ama o boyut kese icin de kucuk bence belki de yanlis duydunuz bilemedim ama dedigim gibi ultrason kagidinda yazar bilgiler :) sorun olsa soylerdi endise etmeyin o yuzden😍

Gerci sizin haftada bebek sanirim en fazla 5mm filan olmali ama o boyut kese icin de kucuk bence belki de yanlis duydunuz bilemedim ama dedigim gibi ultrason kagidinda yazar bilgiler :) sorun olsa soylerdi endise etmeyin o yuzden😍
Ultrason kağıdını istedim , ne göreceksin sen çok küçük dedi 😅 10 mm diye bir şey dedi tıp terimi kullandı anlayamadım . Kese oluşmuş 10 gün sonra gel dedi . Dediğiniz gibi bir aksilik olsa söylerdi içimi rahatlattınız teşekkür ederim ☺️

X