2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Canım Allahtan umut kesilmez üzülme lütfen hayrlısı olsun inşallah. Kese görmeden değer düştüyse kimyasal diye biliyorm yanlışta biliyor olabilirim tabi emin değilim
Kese belki görülürdü ama benim doktorum o kadar umursamaz davrandı ki sağolsun. 6.haftanın içindeyim kese varsa görürdük ve en azından ne olduğunu bilirdik. Şimdi muamma... Hayırlısı canım yaa sağolasın 🙏

ben senin kanamanı okuyunca hem haftamız cok yakın hemde konustuk diye . üzüntümden okumamıştım kanaman nasıl oldu diye . içime işler diye
sonra işte cumartesi benim kanamam oldu bir kere kırmızı geldi akşam 11 de bir de ertesi sabah kahve leke geldi
bir daha olmadı inş . bana riskin var dediler bir hafta rapor aldım . sonrasında da heyet raporu alıcam 11. nci haftaya kadar
Bana da oyle dusuk riskin var demisti doktor dikkat etmek gerekiyo ama ozellikle tup bebek de cogu kisinin kanamasi oluyo al canim bende okullar tatil olunca su surecte evdeyim dikakt ediyorum dinleniyorum

Selamlar :KK54:
Ben de hayırlısıyla 2021 ağustos annelerindenim. İkinci yavrum gelecek inşallah. 16 aylık oğluşum var ve onu da emziriyorum. Hamileyken emziren var mı benim gibi? Herhangi bir problemle karşılaştı mı merak ediyorum. Süreci sizlerle paylaşıp, sizlerinde yaşadıklarınıza ortak olmak istedim. :KK15:
Selamlar benimde dogumum agustosta Allah nasip ederse. benimde iki yasinda kizim var ama emzirmeyi biraktirdim. Zaten iki yas sonrasi birakmasi gerekirdi ama hamile oldugumu ogrenincede sebep oldu. Ani degil ama yavas yavas Alistirsan iyi olur aslinda.

Günaydın kızlar çok kötü bir hafta geçirdim belim ağrıyor demiştm o geçen çarşamb tamamen tutuldu hiç hareket edemedm çok kötüydü fizik tedavi doktoruna gittm iğne bile yapıldı fizij tedaviye başladm daha sonra lekelenmem başladı kadın doğuma da gittm keseyi gördü progestan günde 3 kez vaginal başladı iyi yere tutunmuş ama kanama odağı var dedi şimdi raporluyum 3 hafta sonra çağırdı beni kadn doğumcu birde bebek usg kağıdına göre sağ ttafta olunca kız mı erkek mi oluyordu

günaydın herkese. ben rutin kan tahlillerimi yaptırdım da kreatinin ve ürik asit değerlerim normal sınırın altında çıkmış. beslenmeyle alakalıymış protein eksikliğinden kaynaklı olabilir yazıyor ama gene de tedirgin oldum aynı durumda olan var mı? hemoglobinim bile şimdiden 11.1e düşmüş. ilk gebelikte 12.haftadan sonra düşmeye başlamıştı bu gebelik beni şimdiden çok yorgun düşürdü maalesef

günaydın herkese. ben rutin kan tahlillerimi yaptırdım da kreatinin ve ürik asit değerlerim normal sınırın altında çıkmış. beslenmeyle alakalıymış protein eksikliğinden kaynaklı olabilir yazıyor ama gene de tedirgin oldum aynı durumda olan var mı? hemoglobinim bile şimdiden 11.1e düşmüş. ilk gebelikte 12.haftadan sonra düşmeye başlamıştı bu gebelik beni şimdiden çok yorgun düşürdü maalesef

Benimde b12 cok düşük çıktı. Doktor ilaçta baslamadi sürünüyorum resmen :ruh:

Ben birşey demedim daa önce ne zamandı kontrolün ilk bebeğin mi dedi evet dedim o kadar çok sık gelmen o yüzden demek ki dedi😂😂😂
😄😄 Bu biraz karakter meselesi canım benim 2. Hamileliğim (aslında 3. ; İlki düşük olmuştu) ben de her gün gel dese giderim yani 🙈 bu aralar yine dürtüklenmeye başladım haftaya kadar sabretsem iyidir 😋😊

Bana da oyle dusuk riskin var demisti doktor dikkat etmek gerekiyo ama ozellikle tup bebek de cogu kisinin kanamasi oluyo al canim bende okullar tatil olunca su surecte evdeyim dikakt ediyorum dinleniyorum
canım senin kanaman olunca corasprini tamamen mi kestiler ?
bir de senin de taze transferdi degil mi?

X