2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Canım karındansa ikisi de erkek görünüyor 🙈
Benimde böyleydi ama son ultrasonda bebeğin baya yeri değişmiş baya kıza döndü
Tekrar kontrole gittiğinde yine at canım bakarız 😍
Tekrar 10 gün sonra gidicem 11.hafta oluyor o zaman nub teorisine gelmiş oluyor. 10.haftada erkek bebeği öğrenenler varmış bakalım bizimkiler ne yapacak 🤣

Hayırlı sağlıklı olsunlar inşallah 🤗
aynen cnm amin. bi de erken tahminler eğer kız bebek yönündeyse yanıltıcı olabiliyor. iki arkadaşıma bebek kız denmişti biri 20.haftada detaylı ultrasonda, biri de 30. haftada aslında bebeklerinin erkek olduğunu öğrendiler. baya şok etkisi yaratmıştı o yüzden beklemek en iyisi :)

Günaydın arkadaşlar, bende tahminlerinizi alabilir miyim 🙂 karından ultrason

Eklentiler

• A66EB59E-B499-4325-A910-712D8CC3C8CE.jpeg
    A66EB59E-B499-4325-A910-712D8CC3C8CE.jpeg
    114 KB · Görüntüleme: 42
dr 12.haftada hiç beklemediğim bi anda bak bu eli bu ayağı bu da pipisi diyip %99 erkek olduğunu ilan etmişti sağolsun :)

Aynisini bende oglumda yasadim. Doktor ultrason ciktisini alinca bak bu pipisi diye yuvarlak icine almisti.hic beklemiyordum.

kızlar sürekli folik asit içmeyi unutuyorum. Benim gibi unutan var mı?

eskiden marketlerden ya da bakkaldan çiğ süt alırdım, son dönemde pastorize günlük ya da dayanıklı sütlerle yapıyorum yoğurt. mayası için önceki yoğurdumdan kalmadıysa probiyotik yoğurt kullanıyorum. çok çok basit, yapmaya başlamadan önce çok gözüm korkardı: ) şimdi de kefir mayalamaktan korkuyorum, o işe hiç girişmedim, hep hazır içiyorum..
Ben de başlayacağım inşallah yarın bakalım ilk kötü mötü de olsa yapa yapa öğrenirim inşallah 😅🤣

X