2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Slm herkese. Bulanti hapi kullanan var mi varsa ise yariyor mu? Ben her gun daha kotu oluyorum herseyden tiksindim geriye zeytin ekmek kaldi onlardan da tiksinirsem naparim bilemiyorum. nasil gececek boyle 6 hafta
Merhaba arkadaşım doğuma kadar kullandı çok zor geçti bulantıdan dolayı hamileliği, hapta bir derece etki etmişti, geçmiş olsun inşallah geçer bir an önce

Merhaba, kaç haftalık gebeliğiniz? Haftaya kontrolüm var. İnşallah biz de duyarız

Merhaba kızlar 6+4 şu an bgun kalp atışını duymak için erken dedi doktor vajinal ultrasonla duyulur dedi siz kaçıncı haftalarda duymuştunuz
vajinalden 5+6 da duymuştuk yarın tekrar gideceğiz bugün 7+0 ız
duyuluyor ama yavaşlar olduğu için endişeye yer bırakmamak için bazı doktorlar bakmıyor riskin var ise bakıyorlar genelde

Ne zaman çağırdı diğer kontrole kaç hafta sonra gel dedi? Beni düne kadar haftada bir çağırdı hep dün 2 hafta sonra gel dedi ilk defa. Çok sık mı çağırıyor bana mi öyle geliyor?
bende hep haftada 1 gidiyorum ki evime çok uzak gittiğim hastane onu bilerek erken saate yazıyor trafiğe kalmayalım diye ama çağırıyor

ama beim durumum farklı yüksek düşük riskim var geçmiş düşüklerim var o sebeple benim ki

sende öyle bir şey yoksa temkinli gidiyordur doktorun

Slm herkese. Bulanti hapi kullanan var mi varsa ise yariyor mu? Ben her gun daha kotu oluyorum herseyden tiksindim geriye zeytin ekmek kaldi onlardan da tiksinirsem naparim bilemiyorum. nasil gececek boyle 6 hafta
Çok geçmiş olsun ben ikinci gebeligimde bir tek
Kızlar ,Mide yanması başladı bende. Çok kötü hissediyorum. Öneriniz var mı ne iyi gelir ?
Soğuk süt iç canım iki üç yudum mutlaka rahatlatacaktır ben hep öyle rahatlatım kendimi iki hamileligimdede

Ben de biraz olsun işe yaradı ama şimdilik çıkarmıyorum ama bulantı hiç geçmedi her şeyi yiyemiyorum ilaç biraz olsun rahatlatıyor bence..

Benimki ikiz gebelik canım ben ona bağlıyorum sık çağırmasını. Ama ikiz annelerine de soruyorum milleti hep 4 haftada bir çağırmış tam çözemedim durumu. Gelme der diye de soramıyorum

Bende endişelendim doğal olarak Umarım bi an önce duyarım
Tatlım eğer riskin yoksa zaten karından duyana kadar bekler

bende risk olduğu için baktı hemen bir kaç saniye

yoksa vajinal muayene de dinletilen usg den çıkan ısı dan bebiş etkileniyormuş

yani senin sağlığın söz konusu değilse herşey yolundaysa bakmıyor bence sevinmelisin maşallah 🕊
Benimki ikiz gebelik canım ben ona bağlıyorum sık çağırmasını. Ama ikiz annelerine de soruyorum milleti hep 4 haftada bir çağırmış tam çözemedim durumu. Gelme der diye de soramıyorum
Bende de hala ihtimal var kendini saklıyor olabilir bir minnoş dedik

ne güzel amaaaa maşallahhhh

Sağlıklı olsunlar da her hafta gidip paraları bayılalım ne diyeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…