2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ay inşallah seninki de kendini gösterir minnak
Inan en son aklima gelen şey para. Giderken aklima milyon tane şey geliyor valla bir sey var mı öyle mi böyle mi. Sağ salim vaktinde doğuralım inşallah.

Inan en son aklima gelen şey para. Giderken aklima milyon tane şey geliyor valla bir sey var mı öyle mi böyle mi. Sağ salim vaktinde doğuralım inşallah.
Sizin de tüp bebekti değil mi? Amin inşallah.

Amiiinnnn inşallahh

benim içime tek geliyor ama

en doğrusunu rabbim bilir

ikiz olursa çok sevinirim o ayrı ama bence tek

kesinlikle öyle

yarın bizim de kontrolümüz var duramıyorum yerimde

birde pıhtılaşma testi yaptırdık onunda sonucu bugün çıktı nasıl yarın olacak bilmiyorum

Kızlar bugün kahverengi leke geldi. Endişelendim doktora yazdım hemen. Progestan başlattı. Bol dinlen dedi. 5+3 te gitmiştim kese görünmüş kalp atışı için 8 ocağa randevu vermişti. Şuan 6+1 deyim. Endişelenmeli miyim? Belim ve kasıklarım ağrımaya başladı. Benim gibi olan var mı aramızda?

Ben benim de sizinle aynı dönemlerde lekelenmem başladı iğne ve progresstan başladım geçen hafta kırmızı kana döndü çok korktuk bir sıkıntı yok kesede de bebişte de şükür yatarak geçiriyorum kırmızı kan bir daha gelmedi iki gün sürdü hala ara ara leke geliyor bol su için ve istirahat ederek geçirin, çok geçmiş olsun sağlıkla kucağımıza alırız inş

Teşekkür ederim canım bol bol dinlenicem inşallah. Plesantal shift deniyormuş sanırım 6 ve 7 haftalarda olabiliyormuş. İnşallah bir daha olmaz devamı gelmez. İnşallah sağlıkla kucağımıza alırız

Ben de 9mm kanama odağı oluşmuş ondan kaynaklı dedi doktor, aminnn inşş

Kızlar benim bugün sürekli kesenin olduğu yerlerdd igne batıyormuş gibi ağrılar girdi bazende hareket ederken bıçak gibi kramplar oldu daha önce bu kadar olmamıştı üst üste.sizlerde de böyle birşey var mi

İdrarda hangi değere dayanarak söylediler biliyor musun ? Benim yanma ağrı yok ama kaşınma oluyor bide sarı kokulu sıvı geliyor bazen
Merhaba canım.wbc lökosit yazan değer enfeksiyonu gösteriyor sanırım.benim.de sarı yeşil arası akintim ve yanma kaşınma vardı wbc 18 cıktı şimdi fitile başladım biraz rahatlatti

Merhaba kızlar 6+4 şu an bgun kalp atışını duymak için erken dedi doktor vajinal ultrasonla duyulur dedi siz kaçıncı haftalarda duymuştunuz
Endişleneme hiç canım bnimde 6+5 te karından duyulmadi vajinal bakti cok kisa dinledik vajinalda duyuldu. Normal yani. Bi sonra ki kontrolumuzde karından duyarız insallah

Merhaba canım.wbc lökosit yazan değer enfeksiyonu gösteriyor sanırım.benim.de sarı yeşil arası akintim ve yanma kaşınma vardı wbc 18 cıktı şimdi fitile başladım biraz rahatlatti
Sana da çok geçmiş olsun inşallah geçecek Benim normal görünüyor o değerler anlamadım valla akıntım neden bilmiyorum

Kan sulandırıcı kullanırsın doğuma kadar en kötü ihtimalle o şekilde hallediliyor için rahat olsun. Hayırlı haberler al inşallah

Benim de tüp bebek hesaplamayı adet tarihine göre mi yapıyorsunuz? Yoksa ayrı bir hesaplama mı?
Son adete göre hesaplayınca benim bir hafta geride çıkıyor. Son kontrolde doktor adet tarihini 1 kasım yazalım bundan sonra dedi.
Transfer tarihinden 2 hafta öncesini hesaplıyorlar genelde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…