2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Benım de yok canım hiçbir belirtim sadce baş ağrım oluyordu oda yok artık inşallah bir sorun yoktur

7+3 tansiyon düşüklüğüm oluyo arada başka ne mide bulantısı ne başka birşey çok rahatım hatta bazen hamile olduğumu düşünmüyorum ( bu arada tansiyonum düşük olmasının sebebi bi ara bi hafta çok çektim üşütmüşüm meğerse her yerim tutuldu kas gevşeticiyle geçti çok şükür)

Folik asit dışında ne yiyip içiyorsunuz? Ne yemeli ne yememeli? Kahve- çay zararlı mı?
Ben kahveyi arada içiyordum haftada 3-4 defa.. doktora gittim doktor kahveyi kesinlikle içmeyeceksin dedi hatta çok şaşırdım baya karşı çıktı kafeinsiz kahve sipariş ettim internetten hatta Çay daha masum demir eksikliğin olmadığı için günde iki fincan açık içebilirsin dedi. Günde ili porsiyon meyve, iki porsiyon süt ürünü ve yumurta şart dedi bide haftada iki de balık yemen gerekiyor hazır mevsimiyken dedi

Ne güzel bilgi vermiş. Özel muayenehaneye mi gidiyorsunuz yoksa hastaneye mi gidiyorsunuz? Ankara’da doktor arayışım sürüyor da. Sizin bildiğiniz önerilen doktorlar varsa özelden de olsa yazabilir misiniz?

Ben de Ankarada dr araştırıyorum tavsiyeniz varsa bilmek isterim
Meltem aksu sönmezer tavsiye ederim instadan bakın youtube dan bakın on numara ben izmir de yaşıyorum ama ankarada o doktoru tavsiye ederim takip ediyorum istanbulda da Erhan karaalp var onu da tek geçerim ama izmirde yim şuan ki doktorum efsane izmir de Tahir özgüder ali öner erdoğdu ve canım doktorum ali irfan güzel var efsane izmirde yaşayanlar öneri

Ben de izmirdeyim ve doktor arıyordum

Sizin de 6. Hafta gittiniz mi dr a ben daha gorunmez diye bekliyorum 2hafta sonra gitmek istiyorum

Ne güzel bilgi vermiş. Özel muayenehaneye mi gidiyorsunuz yoksa hastaneye mi gidiyorsunuz? Ankara’da doktor arayışım sürüyor da. Sizin bildiğiniz önerilen doktorlar varsa özelden de olsa yazabilir misiniz?
Özel muayenehanesi var doğum için belirli hastanelerle anlaşması var (memorial, medicana, güven hastanesi, lösante) Hastane seçiminde önemli olan yenidoğan yoğun bakım ünitesinin olması.. Allah korusun kötü bi durumda bebeğin hastanede nakil gerekmeden tedavi alması gerekiyor tabii ki Allah yaşatmasın ama benim hastane seçiminde en başta bakacağım kriter bu olacak hayatta çok defa yaşanmıyor bu süreç keyifli olsun doktor ilgili olsun bizi bilgilendirsin istedik bide benim eşim doktor o zaten biliyor doktor diye beni es geçmesin istedim ki tam da istediğim gibi oldu direkt benimle tek tek tane tane konuştu anlattı eşin anlatır diyip geçmedi Biz tabi daha ilk randevuya gittik memnunuz şimdilik Doktorumun adı Belgin Polat güleryüzlü bir doktor ne yazık ki çok bilmiyorum sektörü biz tavsiye üzerine kendisine gitmeyi tercih ettik

verdiğiniz bilgiler güven telkin ediyor teşekkür ederim, acaba bu saydığınız hastanelerden hangisinde yenidoğan yoğun bakım ünitesi olduğunu biliyor musunuz?

verdiğiniz bilgiler güven telkin ediyor teşekkür ederim, acaba bu saydığınız hastanelerden hangisinde yenidoğan yoğun bakım ünitesi olduğunu biliyor musunuz?
Güven hastanesi ve lösantede olduğuna eminim ancak memorial ile medicanayı tam bilmiyorum ama çok büyük hastaneler vardır diye düşünüyorum yine de teyit için aranıp görüşülebilir hastanelerle ben teşekkür ederim sağlıkla kucaklarımıza alırız inşallah minik fasülyeleri

Merhaba Tebrikler klinik olarak hamilesiniz:) bence normal reglimi beklediğim ilk gün yaptırmıştım 68 çıkmıştı. 4 gün sonra 663 çıkmıştı şimdi 6. haftamdayım biraz bekleyip tekrar bir test yaptırabilirsiniz:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…