2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Benim pazar 62 çıktı salı günü 142 perşembe 299 çıktı doktorum haftaya kontrole çağırdı normal değerler yani

kalp atımını duyduk cok şükür karından hemde
ama crl küçük mü diye düşündüm kprktum:) hoş bende cok uzun biri degilim ama ne bileyim
Bizde o gün gittiğimizde vajinal ultrasonda duyduk çok şükür daha dakika da 95 idi artar hayırla sağlıkla inşallah haftası ile uyumlu dedi doktor

bende minyonum 150 boyum var eşim 30 cm uzun benden

Bat 31 ekim bugünkü ultrasona göre 6+4 üm ve hiçbir belirtim yok sadece ufak kasık krampları giriyor ve şu an çok şükür sağlıklı için rahat olsun canım

Merhabalar. Ben tam 5 haftalıkken gittiğimde keseyi gördük 8 haftanın dolduğu gün randevum var kalp atışını dinleyelim dedi doktor. Ben vajinal muayene istemiyorum sizce tam 8 haftam dolduğunda karından kalp atışları duyulur mu? Yoksa bir hafta daha geç gideceğim.

Merhaba, bende son adete göre 5+5 de gittim vajinal bakmadi karından bakiyor kese göründü 4,5-5 haftalık kese ölçüsü normal dedi ama bebişi göremedik erken olduğu için mi acaba ya karından baktığı icin mi içime kurt dustu. Sizin de mi öyle sadece kese göründü. Bu Perşembe kontrol var inşallah bebisi de görürüz , 8 haftada kalp atışı duyulur diye düşünüyorum 2 aylık oluyor ama kesin birşey söylemek zor tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…