2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
5+5te kese vardı bebek yoktu 6+4te kese ve minicik bebeğim ve kalbi atıyordu

Bulantım yok aman niye yok diye evham yapan arkadaşlarım benim yoktu diye diye iki gündür pertim çıktı yiyiyorum ama çok kötü bulanıyor midem kafamı kaldıramıyorum herşeyyyy kokuyor bide habire karnın düm düz diyen arkadaşım var iki gündür 6aylık gibi şiş karınla dolaşıyorum acayip şişkinlik var

Canım ben 6+5 te çok net olmamakla beraber duydum 1hafta sonra güm güm duyulur dedi doktorum 8 haftada karından duyulur inşaAllah ama duyulmazsa da endişe etme bazılarında geç duyuluyor

Nasıl anladınız acaba
Ramzi diye bir doktor 10 yıllık araştırma sonucunda teori oluşturmuş, 6. Haftadan sonra bebek kesenin sağ tarafındaysa erkek sol tarafındaysa kız diye vajinal ultrasonda bu şekilde, karından bakılanda tam tersi, tıbbı olarakta açıklamış baya %97 doğruluk payı varmış ben de internette araştırmıştım, en doğrusunu Allah bilir tabi

Ayna efekti dedikleri bu mu peki bana verilen vajinal ultrason kağıdına düz olarak bakınca bebek yani minik beyaz kısım sol tarafta 5. Haftamızın son günü gitmiştik

ben bugun 6+4 kalp atislarini duydum benimkiler ikiz iki hafta oncede keseyi gormuatum . bence kalp atisini duyarsin

Bende ayni durumdayim 2 haftadir cekiyorum berbatik maf oldum ya Prilam aldim 3 gun felan rahatlatdi ama dun bugun yine kotuyum sanki inshallah cok uzun surmez bu halimiz acliktan basim donuyo yemek yiyince migdem bulaniyo hersey heryer pis kokuyo maf oldum

Bu arada ulstrason ile duydum kalp atislarini

Mrb cnm evet karından bakıldı
bence endişelenme geç dollenme olabilir usg ölçüsünde kaç haftalık çıktı?
Son usg lerde yazmıyor ama 7 aralıkta 5+2 yazıyor. Son reglim 3 kasım. 4-5 gündür az az kanamam var. Geçen sene kalp atışını duyamadığım 9+5 de bir düşüğüm olduğundan endişeliyim. Kan pıhtılaşması çıktı.

Tam 5+1di ben gittiğimde kese göründü sadece bebek yoktu daha. Vajinal baksak daha net görünürdü dedi ama istemedim kese ölçüsü de 8mm idi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…