2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Merhaba, ben bu ay bekliyordum ama hastalandim, hayirlisiyla bir dahaki aya, hepinize saglikli hamilelikler diliyorum, kucaklariniza alisirsiniz insallah vaktiyle saglikla...

Rabbim en kısa zamanda versin mucizeni. Reglinin düzenli gelmeside cok önemli

Geçen hafta 5+5te bebek görünmüyordu 6+4dedi bu gün bebek minik kalp atımını gösterdi
Benim de bugün tel uygulamasına göre 5+5 Dr üstten ultrasonla baktı keseyi gördü ama bebek gozukmedi. Acaba üstten baktığı için mi görünmedi. Böyle durumlarda boş gebelik olasılığı da olabiliyor dedi Dr ama herkese söylüyorum bunu dedi. Kese 4,5-5 haftalikla uyumlu normal dedi ama hevesle görürüm diye gitmistim, biraz üzülmedim değil. Şimdi sizinkini böyle okuyunca moral oldu haftaya Perşembe tekrar çağırdı inşallah o zaman görürüz bebişi

Allah razi olsun cumle evlatlarımızı korusun RabbimKardes cok güzel saglikla dogsunda gör bak, ben ikisine baktikca eriyorum

Amin canim. Aslında saglik durumun cok müsait degil 2.cocuk icin... 1.5 yil önce omiriliğimden 4 operasyon gecirdim .ama o günlerde hep ya bana birsey olursa oğlum yanlız kalicak keşke bir kardesi yoldaşı olda diye düşündüm. İnsallah sağlıkla devam ederde kardesi olur çocuğumun

Rabbimin mucizesi çok insallah hic birsey olmadan kavusursun yavruna, dua edicem, kardesiyle de cok mutlu büyüsün yavru, cok sevdiğim bir yerden veda ediyormus gibi hissettim simdi

Canım o milimetre olmasın santimetre olması imkansız geliyor bana burda başkaları varsa bu durumda konuşalım ama o 8 cm değil 8 mm olduğunu düşünüyorum 8 cm ileriki aylarda olması gerek
Valla bilmiyorum malum doktor yazısını da pek okuyamam bn cm diyedir diye yorumladım mm de olabilir

Rabbimin mucizesi çok insallah hic birsey olmadan kavusursun yavruna, dua edicem, kardesiyle de cok mutlu büyüsün yavru, cok sevdiğim bir yerden veda ediyormus gibi hissettim simdi

Herzaman bekleriz tecrübelerini paylasirsin. Illa herkes agustosta doguracak degilya

Herzaman bekleriz tecrübelerini paylasirsin. Illa herkes agustosta doguracak degilya
Hamilelik olursa yazarim mutlaka, her hamilelik ayri tecrübe, stres yapmamaya calisin, Siz ne kadar rahat olursaniz bebekte o kadar stressiz ve rahat olur, sağlık olsun yeter ki hersey hallolur,

Ne yaptin canim geldinmi doktordan
Evet canım geldım doktordan o da hıc bırsey olmadıgını hersey normal oldugunu soyledı olabılıyormus boyle anlamadım gıtti bu işi ya ıgneye devam dedı bıde cok az rahmın dısında sıvı bırıkmesı var ama onemsız bırsey dedı anlamdm onuda

Üstten baktığı için görünmüyor canm korkma 1hafta sonra görünür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…