2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Tatlım öyle birşey olsa doktor söylerdi emzir sıkıntı yapma kocakarı saçmalıkları bence ben hiç duymadım zehirlenen çocuk şükür benimkide iki ay emdi sütünü gayet iyiydi dediğim gibi ben kötü olunca bırakmak zorunda kaldım kusup yiyemedim hemen kilo vermeye başladım mecbur kestim karnımdaki bebis vitaminsiz kalmasın diye ama oğlum süt içmediği için üç dört ay mama verdim

Haklısın canım. ağzı olan herkes konuşuyor ki. daha çok yeni bakalım nasıl bir süreç beni bekliyor. hayırlısıyla bi atlatsam şu zamanı. umarım seninde yine olur Allah nasip eder yine anneliği

Bnimde ilk canım ama sanki hep midem bulanacak hiç rahat edemiycem gibi geliyor sanki annelik yapamayacağım onu koruyamayacğım fikrine kapılıyorum
Canım ne yaptın ? Bizim kalp atışları çok hafif duyuluyordu dakikada 141 atıyormuş crl bebeğin boyutu oluyor heralde 7.45mm yazıyor bir pirinç tanesi kadar dedi doktor kesenin altında ufak bi kanama alanı gözüküyor dedi Alan büyümedikçe sorun teşkil etmez dedi.yapılması gerekli testleri söyledi onları yapıp bir hafta sonra tekrar gideceğim

Canım öncelikle hayırlısı olsun . Aynı yerde ve aynı saatte mi verdin kan tahlilini . Ve canım sıkıntı değil bence. Benimde geçen hafta Cumartesi özel bi hastanede 342 çıktı Pazartesi sağıkocağında 658 çıktı bende panik yaptım doktora sordum gayet iyi sorun yok dedi çarşamba sağlık ocağımda aynı saatte kan verdim 1452 çıktı. İçin rahat olsun çok normal değerin, istersen son verdiğin yerde bi daha aynı saatte ver için rahat etsin

benimki ek gıda falan yiyo artık herşeyi emzirmesem bişi olmayacak ama illa anne sütünün yararından eksik kalmasın istiyo insan. bakalım hamileliğim nasıl gidecek

Canım cevabın için çok saol aynı saatler aynı yerde verdim kanı , doktorum aslında sorun yok dedi ama işte iki kez olumsuzluk yaşayınca sürekli olumsuz düşünüyorum hep öyle olacak gibi.

18 güç geçti canım. İki farklı markada negatif çıkardı yanlış olabilir mi acaba bilmiyorumki. Şimdi gidip devlete kan mı versem napsam

Haklısın canım. ağzı olan herkes konuşuyor ki. daha çok yeni bakalım nasıl bir süreç beni bekliyor. hayırlısıyla bi atlatsam şu zamanı. umarım seninde yine olur Allah nasip eder yine anneliği
Sağol canım Ben tekrar 6 haftalık hamileyim ama doktora gitmedim yılbaşı geçsin gitcem bakalım inşallah sağlıklıilerler gebeliklerimiz.

Canım bnde 7+2 gözüküyorum kesemiz 8,8 cm kalp atışımız 130 ile 140 arasında

seninde mi minik bebeğin varken sürpriz yaptı bi minik daha:) 2 gündür kendimi kötü hissediyodum ben yavaş yavaş alışmaya başladım. senin ruhsal durumun nasıl
Evet canım aynen alışmaya çalışıyorum 10 aylık minnoşum daha. Çok yorgunum çok ben de alışmaya çalışıyorum daha saçımı bile boyayamadan hamile kalmışım tekrar aynı zorluklar korkuyorum . İnş sağlıkla doğsunlar da nasip ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…