2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302

Cok sevindim canim. Darisi benim başima banada dua et.

Cook sevindim saglikla kucagimiza almayi nasip etsin Rabbim hepimizin peki hala geliyormu leken canim benimde arada geliyor korkuyorum pazartesi gidicem bende insallah

Benimde minik bebeğim var annem ona haksızlık ettiğimi söylüyor bende anlıyorum ama olan oldu br kere rabbim böyle uygun gordu böyle nasip etti bir yandanda kimsem yok cevremde iki arkadaş gibi büyürler diyorum

Canım çok sevındım inşallah herşey daha da güzel olacak

Çok evham yapıyorsun canım rahat ol. Bana da rahim dışında biraz sıvı var dedi, bir tane kist var dedi. O günlerde bir de küçük pedi dolduracak kadar kahverengi akıntım vardı. Çok şükür ki hiçbir şey olmadı. Akıntım için ilaç bile vermedi. O ilaçların bebeğe zararı olduğunu kırmızı kan olmadıkça vermiyorum. Kan yoğun olursa anca o zaman veriyorum dedi. Çok şükür ki geçti bişey olmadı

Endişelerini çok iyi anlıyorum canım ama h korkma allah sana sabrını da gücünü de verir. Üstesinden gelirsin ikisine de yetersin sen annesin yeter ki sağlık versin allah gerisi olur hiç korkma üzme kendini. Dediğin gibi o bir armağan sana rabbimden, bu düşüncelerle başta oluyor aonra hemen geçiveriyor karnındakine de kıyamıyorsun

Benim ilk hamileliğim normal yolla hamile kaldım. o yüzden çok bilgisizim sürece terimlere.. Öncesinde vajinismus geçmişim var. terapi almıştım bir kadın doğum doktorundan, şimdi de başka doktora gitmek istemiyorum diye aynı doktora gittim 1 kez ama bu süreçte bana çok pahalıya malolabilecek bir klinik. İstanbul Avrupa yakası tarafında önerebileceğiniz hastane doktor var mı acaba? Gerekli testlerinde rahat yapılabilmesi için klinikten ziyade hastane olursa iyi olur diye düşünüyorum.

Bizim de kedimiz var, tüp bebek sürecinde eşim değiştirmeye başladı kumunu. Çok araştırdım, benim de eldiven ve maskeyle yapmamda bir sakınca yok aslında. Kendinize dikkat ederek yapabilirsiniz yani: ) Bu arada biz kedimize toksoplazma testi yaptırdık negatif çıktı, ben hala yaptırmadım kendim, niyeyse onu hep atladım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…