2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Evet canım geldım doktordan o da hıc bırsey olmadıgını hersey normal oldugunu soyledı olabılıyormus boyle anlamadım gıtti bu işi ya 😅ıgneye devam dedı bıde cok az rahmın dısında sıvı bırıkmesı var ama onemsız bırsey dedı anlamdm onuda 😬

Cok sevindim canim. Darisi benim başima banada dua et. 😍

Evet canım geldım doktordan o da hıc bırsey olmadıgını hersey normal oldugunu soyledı olabılıyormus boyle anlamadım gıtti bu işi ya 😅ıgneye devam dedı bıde cok az rahmın dısında sıvı bırıkmesı var ama onemsız bırsey dedı anlamdm onuda 😬
Cook sevindim saglikla kucagimiza almayi nasip etsin Rabbim hepimizin peki hala geliyormu leken canim benimde arada geliyor korkuyorum pazartesi gidicem bende insallah

Evet canım aynen alışmaya çalışıyorum 10 aylık minnoşum daha. Çok yorgunum çok ben de alışmaya çalışıyorum daha saçımı bile boyayamadan hamile kalmışım tekrar aynı zorluklar korkuyorum . İnş sağlıkla doğsunlar da nasip ...
Benimde minik bebeğim var annem ona haksızlık ettiğimi söylüyor bende anlıyorum ama olan oldu br kere rabbim böyle uygun gordu böyle nasip etti bir yandanda kimsem yok cevremde iki arkadaş gibi büyürler diyorum

Canım çok sevındım inşallah herşey daha da güzel olacak 🥰

Çok evham yapıyorsun canım rahat ol. Bana da rahim dışında biraz sıvı var dedi, bir tane kist var dedi. O günlerde bir de küçük pedi dolduracak kadar kahverengi akıntım vardı. Çok şükür ki hiçbir şey olmadı. Akıntım için ilaç bile vermedi. O ilaçların bebeğe zararı olduğunu kırmızı kan olmadıkça vermiyorum. Kan yoğun olursa anca o zaman veriyorum dedi. Çok şükür ki geçti bişey olmadı

ahh canım çok üzüldüm. ilk öğrendiğimde (4 gün önce) hemen sonlandırmayı düşündüm küçük bebeğim var diye ama korunurken Allah verdi onu da kıyamadım. şimdide ikisine de yeteyim derdindeyim. oğlumu emzirmeyi bırakmak istemiyorum bana ihtiyacı var çünkü. inşallah bu süreci sağlıkla atlatırız. sende üzülme cennette seni bekleyen meleğin olmuş. allah yine verir insallah
Endişelerini çok iyi anlıyorum canım ama h korkma allah sana sabrını da gücünü de verir. Üstesinden gelirsin ikisine de yetersin sen annesin 💪 yeter ki sağlık versin allah gerisi olur hiç korkma üzme kendini. Dediğin gibi o bir armağan sana rabbimden, bu düşüncelerle başta oluyor aonra hemen geçiveriyor karnındakine de kıyamıyorsun🥰🥰

Benim ilk hamileliğim normal yolla hamile kaldım. o yüzden çok bilgisizim sürece terimlere.. Öncesinde vajinismus geçmişim var. terapi almıştım bir kadın doğum doktorundan, şimdi de başka doktora gitmek istemiyorum diye aynı doktora gittim 1 kez ama bu süreçte bana çok pahalıya malolabilecek bir klinik. İstanbul Avrupa yakası tarafında önerebileceğiniz hastane doktor var mı acaba? Gerekli testlerinde rahat yapılabilmesi için klinikten ziyade hastane olursa iyi olur diye düşünüyorum.

Kızlar benim bir kedim var, hamilelikte sorun olmadığını biliyorum ama tuvaleti ile pek haşır neşir olmayın gibilerinden yazılar var, fakat bu kediye ben bakıyorum ve eşim sadece bir hafta yanımda hemen hemen. Onun dışında hep uzakta çalışıyor.
Ben de tuvaletini kürekle alıp elimi sürmeden poşete atıyorum ve sonra ellerimi yıkayıp kolonya ile dezenfekte ediyorum.
Benden başka buna benzer bir durumda olan var mı?
Bizim de kedimiz var, tüp bebek sürecinde eşim değiştirmeye başladı kumunu. Çok araştırdım, benim de eldiven ve maskeyle yapmamda bir sakınca yok aslında. Kendinize dikkat ederek yapabilirsiniz yani: ) Bu arada biz kedimize toksoplazma testi yaptırdık negatif çıktı, ben hala yaptırmadım kendim, niyeyse onu hep atladım..

X