2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bugün hem doktoruma gittim hem veterinere. Doktorum dışarı çıkmayan ve mama ile beslenen kedilerde bunun görülme olasılığı az ama yine de test yapalım dedi. Testi yaptırdım.
Veteriner de aynı şekilde kontrolleri yapılırsa problem olmayacağını ve tuvaletini temizlerken dikkatli olmak dışında sevdikten sonra el yıkama vs. Gibi bir şeye gerek olmadığını söyledi. Eğer benimle aynı durumu yaşayanlar varsa umarım bu mesajımı görürler.

Keseyi görürseniz bana da haber verir misiniz? hcg yüksekliğinin olumsuz bir anlamı yoktur değil mi?

Öyle tanıdığım arkadasım vardı zaten Dr 6. aya kadar emzirebilirsin demişti sanırım ama aradım 3 ay emzirdim dediğine göre sütün kalitesi azalmıs
bende emdiği yere kadar emzireyim diye düşünüyorum. öyle zor durumda kaldım ki ne yapacağımı şaşırdım inanki

Bende oğlum on aylıkken hamile kalmıştım doktor emzir birşey olmaz dedi ama ben sadece iki ay emzirdim çünkü bulantilar başlayıp birşey yiyemez duruma gelmiştim mecburen kestim tam bir yaşında
wala canım şimdiden kan vitamin herşeyi alıyorum ikisine de yeterli olayım diye. oğlumu sütten kesecek olmayı düşündükçe kahroldum. 'Emsin istediği yere kadar sen kendine bak anne olarak' dedim kendi kendime. bide yok zehirler mahveder diyolar ya

ahh canım çok üzüldüm. ilk öğrendiğimde (4 gün önce) hemen sonlandırmayı düşündüm küçük bebeğim var diye ama korunurken Allah verdi onu da kıyamadım. şimdide ikisine de yeteyim derdindeyim. oğlumu emzirmeyi bırakmak istemiyorum bana ihtiyacı var çünkü. inşallah bu süreci sağlıkla atlatırız. sende üzülme cennette seni bekleyen meleğin olmuş. allah yine verir insallah

Kızlar iyi aksamlarrrr modum çok düsük yazamiyorum. Bugün 7+5 olduk bulantilarim tamamen gecti. Bulantim var diye şikayet ediyordum simdide gecti diye korkuyorum. Sadece sol kasık agrim var.
Cuma kontrolüm var
canım ne güzel işte neden korkuyosun. kimi insanda hiç olmaz. dua et tekrar başlamasın. sen içini ferah tut

Arkadaşlar, Folik asit ve OMEGA 3 için neler kullanıyorsunuz? OMEGA 3 için doktor bir hap önerdi ; 30 adedi 150₺ önerilerinizi bekliyorum
ben ocean mummy kullanıyorum içerisinde hepsi var. ve ocean cidden çok iyi bi marka içeriği tertemiz. 11 aylık bebeğim için de takviyeleri hep ocean marka

Doktorlar bu konuda doğana kadar emzirebilirsin diyorlar. Hatta doğduktan sonra ikisini birden emzirebilirsiniz. Doğumdan sonra süt yenidoğana göre ayarlanıyormuş. Yağ oranı kalitesi yani. Benim doktorum emzir demişti hem sütüm geldi gelmedi kaygın olmaz demişti ama başka bir nedenden düşük oldu. Çok stres yapmıştım nasıl bakacam diye ama bu sefer kaybedince bütün hepsi boşmuş. Yaşlı teyzelerin lafıyla hareket etme zehirler derler. Hurafe bunlar. Doktorundan başka birini dinleme canım. Kulaklarını tıka.

Son düzenleme:
Merhaba kızlar. Bende aranıza katıldım. 17 Kasım 2020 adet tarihimdi. 15 Aralık 2020 de de bir sonraki döngüm vardı. 12 Aralıkta erken gebelik testi yaptım. Hayalet gibi resmen zor görünüyordu. Ertesi gün bu sefer başka bir markanın erken gebelik testini yaptım. İsmi de Predictor Early. Bu testte pozitif göründü. Silikten bile daha belirgindi. Bugün 5+2 görünüyor programa göre. Yarın doktor randevum var. Çok heyecanlıyım umarım her şey yolundadır. Ben de çokça bel ağrısı kasıklarda batma, uyku hali baş dönmesi vardı. 2 gündür de midem kalkıyor. Gaz problemi de çok yaşıyorum. Hamile kalmadan 3 ay önce folik asit ve vitaminlere başlamıştım hala devam ediyorum. Umarım her şey yolundadır, kalp atışını ve keseyi görürüz. Benim için dua eder misiniz?

Merhaba , bende hamileliği yeni öğrendim tüp bebekle olduğu için 11. gün testim 421 çıktı 13. gün 820 tam iki katı olmamış. Daha önce de iki kürtajım var sağlıksız gebeliklerden , bu değer acaba yine sıkıntılı mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…