2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar Cumartesi günü betam 342 çıktı . Dün verdim 658 çıkmış . Tam 2 katı artmamış . Bunun sebebi ne olabilir yardım edin
Canım aynı laboratuvar ve aynı saat olması bile etkili oluyor
Ctesi yaptırdığın saatle
Ptesi saat yakın mı
Bir de için rahat etmesi için ilk yaptırdığın yerde yaptır ki değerin tam kıyaslaya bil
Bu arada artış gayet iyi
Min %60 beklenir zaten

Merhaba güzel anneler Ben de pazar günü aldım güzel haberi , o gece kan verdim 106 çıktı sonucum bir gün gecikmeyle öğrendim , yarın tekrar kan vereceğim . Haftaya da kadın doğuma gideceğim kese için şu an 4+3 daha çok minik Allah hepimize sağlıklı , hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah

Hayirli uğurlu olsun canim Rabbım sağlıcakla kucagina almayi nasip etsin insallah

Biri cumartesi özel hastanede yapıldı diğeri dün sağlıkocağında. Bi terslik mi var acaba . Dünden beri uyuyamadım
sağlık ocağında yarın tekrar yaptır canım o zaman daha doğru sonuç alırsın.cok farkediyor yapılan hastaneye göre değerler.canını sıkma insallah herşey yolundadır.

Ben dün akşam acil de yaptırmıştım testi. Pozitif dediler. Bu sabah kadın doğumcuya gittim ultrason için. Ama kese görünmedi. Çok erken , 2 gün sonra gel dedi doktor. Ama içim rahat değil korkuyorum

Evet öyleymiş herkes iyi dedi sağolun gerçekten içimi rahatlattınız. Cumartesi öğlen 3 buçuk Pazartesi sabah 9 buçuk . Sanırım Buda etkilemiş .

sağlık ocağında yarın tekrar yaptır canım o zaman daha doğru sonuç alırsın.cok farkediyor yapılan hastaneye göre değerler.canını sıkma insallah herşey yolundadır.
Evet yarın tekrar gideceğim . Tanıdığım bi kadın doğum doktoru ile görüştüm gayet iyi değerler dedi . Yarında testim 1200lerde çıkarsa Cuma muayene olacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…