2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Canim faktör bişey diye söylediler ama tam adini duymadim. Ben 6 lık kan sulandirici kullaniyorum. Sonuca göre ya azaltiriz ya arttiririz yada aynen devam eder dedi.
Bende 6 lık kullanıyorum. Onu doktoruna gidince sorar mısın tam adını cunku bazı doktorlar bu kadar detaylı soylesende bakmıyolar

Bende 6 lık kullanıyorum. Onu doktoruna gidince sorar mısın tam adını cunku bazı doktorlar bu kadar detaylı soylesende bakmıyolar

Cuma günü randevum var canim sorarim inşallah. Eger benden önce gidersen. Doktoruna kullanilan bu iğnenin yeterli olup olmadigi ile ilgili test yaparmisiniz diyebilirsin. Ama aklima gelirse ben muhakkak sorarim. E nabizdan baktim ordan çıkmadı dıs laboratuar olduğu icin galiba

Selam güzel annelerim bazılarınız beni belki başka topiklerden hatırlayabilir, sizlere bişey sormak istedim. Benim adetime 8 gün var. Erken gebelik testi yaptım şu 6 gün önceden yapılanlardan. Kasıklarımda 1-2 gündür batmalar vardı o yüzden yapma gereği duydum. Şu şekilde çıktı sonuç. Fakat testin kutusunda pozitife dikey çizgi diyor bende yatay çizgi çıktı. Testi yaptıktan yarım saat sonra falan da iyice silindi çıkan 2. Çizgi de.Sizce nedir bu ya ilk kez böyle bişey oldu. Doğruluk payı var mıdır?

Eklentiler

• 8145434E-11BA-4BA7-A379-2F7369161499.jpeg
    35 KB · Görüntüleme: 55
  • 875FF788-92CC-424E-B69C-A8F0317FAFCE.jpeg
    74,7 KB · Görüntüleme: 61
Umutumut82 cnm Dr bana ikili tarama için 1 ay sonra gel dedi o zaman ortalama 12 haftalık olacagım. senin Dr ne zaman gelmeni söyledi. çünkü ben 1 ay içerisinde kontrol amaçlı Dr gitmeyi düşünüyorum.

Test bozuk olabilirmi canim istersen bi daha al da yap

Test bozuk olabilirmi canim istersen bi daha al da yap
Ben de öyle düşündüm aslında. Maşallah bu test de baya pahalı bir testti.. birkaç gün sonra tekrarlarım. Teşekkür ederim cevabın için. Sen de iyisin değil mi? Kanaman olmuş, okuyorum arada. Kalp atışını duymuşsun bebişin gözün aydın canım

Canım varsa elinde bir tane daha yap şaşırdım yatay çizgiye

Inslallah guzel haberlerini aliriz canim hayirlisiyla Rabbimin mucizesi olur sen yurtdisinda olunca test farkli ama mantik ayni Dedigin gibi dikey olmasi gerekti yatay olmus bozuk gibi ama inslalah vardiriyiyim suan cok sukur canim kanamam olmustu kotu olmustum baya bi cok sukur durdu oylelikle kalp atisinida duyduk cok sukur insallah saglikli bi sekilde devam eder

Neden olmuş peki kanama canım doktor birşey dedi mi? Sevindim geçmesine. İnşallah canım sağlıkla ilerler

Slm kızlar randevum vardı bugun alttan kontrol ettiler ve eve geldigimde kanamam oldu. Keske hiç alttan kontrol ettirmeseydim cok korktum sımdı tekrar gıtmelıyım

Canim benim bu cuma kontrolüm var. tam 8 hafta oluyor.eğer bir problem yoksa belki banada gün verir .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…