2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Masalalh canim dr yada d yaziyor o crl bebk boyu ga da haftasi gunu yaziyor Rabbim inslalah saglikla devamini nasip etsin

Kızlar yüzük testi yapan varmı bır ıpe veya sac telıne gecırıp serbest bırakıyorsunuz. Yuvarlak dönerse kız ılerı gerı gıderse erkek:)

Merhaba arkadaşlar, sat a göre 8+2 yim ama doktor 6+2 dedi ama sorun yok kese kalp atışı hepsi normal aklıma takıldı 2 hafta geriden gelmesi normal mi benim gibi olan var mı aranızda ?

Hayirli olsun saglikla dogsun bebisiniz :) bu yas konusu beni de cok endiseye dusuruyor ama sag salim dogacak insallah bebislerimiz :)

Olmadım hala ya. Normalde sabah olurdum hep. Ay olmicak mıyım acaba negatif çıkan test olmasa çoktan havaya girmiştim
Gonderdiginiz testte vardi gercekten neden sonra negatife donmus ben de anlayamadim. Bir dahaki aya farkli marka testle deneyin isterseniz cunku ozellikle ilk gebeligimi beklerken onca test yapmis biriyim yanlis pozitifle hic karsilasmadim

Gonderdiginiz testte vardi gercekten neden sonra negatife donmus ben de anlayamadim. Bir dahaki aya farkli marka testle deneyin isterseniz cunku ozellikle ilk gebeligimi beklerken onca test yapmis biriyim yanlis pozitifle hic karsilasmadim
Ya aslında iki testte miratech markaydı ama içinden farklı çıktı şöyleler.
Ben beyaz olanını çok beğendim yine odur diye düşündüm ama bi baktım pembe çıktı.

Eklentiler

• 1D021FA9-389F-4F8A-B28B-490E21E91A53.jpeg
    112,1 KB · Görüntüleme: 82
  • EE383064-E4EC-4506-88ED-ED1DDCEBD4B3.jpeg
    90,1 KB · Görüntüleme: 84
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…