2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bende eskiden kısa süre birlikte çalıştığım kadındoğumcu vardı onunla konuştum . Oda Gayet iyi sonuç dedi yarında kan ver Cuma günü muayneye git dedi 🤗

Benimde doktorum iyi demisti ama tam 2 kat artmayinca telaş etmiştim. Insan kendine engel olamiyor😂

Kızlar kan sulandirici iğne kullananlar kan testi yaptirdimi doktorunuz. Benim son gidişimde 2 tüp kan aldilar 10 günde cıkti sonucu. Özelde 250tl verdim.kullanilan kan sulandirici iğnelerin yeterli gelip gelmediğine bakiliyormuş. Bazen yetersiz veya fazla gelebiliyormuş. Eğer yaptirmayanlar varsa bence doktoruna yaptirsin.

Kızlar kan sulandirici iğne kullananlar kan testi yaptirdimi doktorunuz. Benim son gidişimde 2 tüp kan aldilar 10 günde cıkti sonucu. Özelde 250tl verdim.kullanilan kan sulandirici iğnelerin yeterli gelip gelmediğine bakiliyormuş. Bazen yetersiz veya fazla gelebiliyormuş. Eğer yaptirmayanlar varsa bence doktoruna yaptirsin.
Hiç bilmiyodum buna baktıklarını, yarın kontrolüm var sorayım dr a , teşekkürler

Hiç bilmiyodum buna baktıklarını, yarın kontrolüm var sorayım dr a , teşekkürler

Bende bilmiyordum canim. Herhalde saglik ocaginin rutin testlerini kabul etmedide yeniden istiyor sandim.sonra sonuclarin cıkmasi gecikince anladim.

Kızlar ben haftaya 2. Kez gidicem doktora kalp atışını duymaya. Doktora da sorucam kendi muayenehanesi nasıl olacak bilmiyorum ama. Kan testi yaptırdınız mı hiç? Benim teşhisten bu yana tam kan sayımı ile beta hcg ye bakıldı. Başka da hiç beta hcg vs baktırmadım. Sizlerde kalp atışını duymaya gitmeden önce hiç kan testi vs istediler mi?

Ne teati canım bunlar? Bendede pıhtılaşma var

Ne teati canım bunlar? Bendede pıhtılaşma var

Canim faktör bişey diye söylediler ama tam adini duymadim. Ben 6 lık kan sulandirici kullaniyorum. Sonuca göre ya azaltiriz ya arttiririz yada aynen devam eder dedi.

X