2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar bugün bizim oğlanın 1.ay aşısını yaptırdık aylık kontrolümüz 5 kg ramak kalmış hicbir kıyafeti olmuyor artık babası kılıklı çok boğazcı (benim oglan gözlerini arada şasi yapiyor ve sol gözü hafif kayiyor sorun yokmus 3ay kadar bu durum normalmiş geçermiş umarım ) iki hafta sonra kalça ultrasonu çekimi ve ortopedi kontrolü var, 2.ay aşısı ve rotavirus ücretli (5 mikroplu) ekimde. Bu ası olayı çok teferruatliymis, bana ebe çoğu doktorlar 6.aydan sonra menenjit ve bazı aşıları yaptırttıyorlar ama sen 2. Aydan itibaren yaptırmaya başla dozu ona göre ayarlayarak aylara bölerek devam ederiz dedi. Tam anlamadım ama o esnada bebeyle ilgilenmekten, araştıracağım.Sanirim devlet bazı aşıları ileriye çekmiş aklınizda olsun.

Sağol canım bilgiler için Dün yaptırdık 2. dozu sağlık ocağında, diğer aşıyı da 6 Ekim e gün verdi canım.

Rota aşısını 2.ayda mı yapıyorlar?

Canım saf zeytinyağı kullan varsa ve hametan baby. Kızlar yazmışlar hep evet ıslak mendil kullanma tahrişi artırıyor, bende ıslak pamukla siliyorum bazen musluğun altın da poposunu yıkıyorum yoğun kaka yaptığında ve zeytinyağ sürüyorum gece yatmadan. Arada açık bırak biraz isesin alt açma bezine boşverpure iyi bizimkine de ondan kullanıyorum ama benim oğlan aşırı sıcaktan pişik oldu serbest bırakıyorum arada gün içerisinde, simdi hiç kalmadı şükür

Gözünün öyle şaş olması normal cnm oğlumda yapıyordu 4 yıl önce epey endişelemiştik sonra düzeldi. Bu bebişte yapıyor aynısını tecrübe olduğu için endişelenme geçer

Bozayı da hiç sevmem ama madem o kadar etkili içerim. Ona gelene kadar neler içtim.

Gözünün öyle şaş olması normal cnm oğlumda yapıyordu 4 yıl önce epey endişelemiştik sonra düzeldi. Bu bebişte yapıyor aynısını tecrübe olduğu için endişelenme geçer
Çok teşekkür ederim canım inşallah geçer ☺ çok kafama takılıyordu, bugün hem çocuk doktoru hem asm deki doktorumuz baktı henüz tam göremedikleri için oluyormuş alışma evresiymiş büyüdükçe geçer korkmayin dediler, umarım düzelir

Benim kiz benden emerken oyle yapiyor aç nekadar çok sut olsada zorlaniyor memede çok dartmasi lazim diye biberonla verince cabuk emiyor ve yorulmuyor diye kizmiyor sizin durumda ayni olabilir
Ayni benimki de oyle biberonla verince daha sakin emiyor sinirlenmiyor ama her zamanda sagip vermek cok zor oluyor gece özellikle

Kızlar uzamış sarılık var bizde halen sarı teni Dr anne sütünden dolayı öyle dedi. İnş bundan dolayı sıkıntı yaşamayız
Canım peki uykusu nasıl , derin mi uyuyor ?
Benim kızımda da vardı bir gece hastanede kaldı. En son doktor sarılık düşmüş artık takip edilmesine gerek yok dedi. Ama teni hala hafif sarı. Gözlerinde de var biraz. Canımı sıkıyor bu durum. İnşallah bir sorun yoktur

Cnm bizde de var sarılık uykusu bence normal ama halen var gözde ve tende bugun kaynanam bi kadının yanına götürecek kesmesi için inanmadığım için bugüne kadar götürmedim. Ama bu durum canımı sıkıyor artık o yüzden kendim götür dedim artık

Cnm bizde de var sarılık uykusu bence normal ama halen var gözde ve tende bugun kaynanam bi kadının yanına götürecek kesmesi için inanmadığım için bugüne kadar götürmedim. Ama bu durum canımı sıkıyor artık o yüzden kendim götür dedim artık

Geçen hafta sağlık ocağı kontrolünde ebe hafif var ama yavaş yavaş biter zaten hemen normale dönmez teni demişti. O yüzden çok takılmamıştım ama epey zaman geçti. Forumdan araştırdım biraz en son gözlerdeki geçiyormuş deniyor genelde. uykusu beslenmesi normal. Anlamadım bende çok uzadı
Götüreceğiniz kadın ne yapacak acaba merak ettim yazar mısın buraya gidip gelince

Ay kızlar bugün başima geleni yazayım. benim cadı kız nasıl yaptiysa döne döne ayak ucuna gidip alt açma örtüsünü alıp suratina örtmüş . Birde çığlık atıyor cadı. Ne yapacakları hiç belli olmuyor oğlanda çok haraketliydi ama kız daha fena

Bize çocuk doktorumuz gaz için mommy bliss night yazdı ama o da benim zorumla çok zor durumda kalırsanız verirsiniz dedi gaz ilaclarina çok inanmıyor gibi geldi bana eşimde aynı fikirde olunca almadık henüz fiyatı da diğer ilaçlara göre fazla.. İçeriği tamamen bitkisel dedi doktorum Amerika'da ünlü bir ilacmis.. Eczaciya sordum getirtiriz ama nurse harveyle aynı içeriği gibi bir yorum yaptı.. Böyle olunca hala bir gaz damlasına başlamadık zaten uykusu da yok uyumayı sevmiyor nasıl olacak bilmiyorum

Ayni benimki de oyle biberonla verince daha sakin emiyor sinirlenmiyor ama her zamanda sagip vermek cok zor oluyor gece özellikle
Gunduz ben olabildigince benden vermeye calisiyorum gece uykum yoksa sagiyorum varsa mama beriyorum cook fazla uykum varsa da artik benden emziriyorum cook uykum olunca mama hazirlamaya bile kalkamiyorum kiziyo falan ama zorla emiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…