2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Merhaba herkese ☺️ Güzel haberi bende dün aldım , Ocak’ta tüp bebeğe başvuracaktık rabbim mucizemizi verdi bize , inşallah sağlıkla ilerler 🤲🏻 Yumurtlama 5 aralıktı , adet tarihimde 18-19 aralıktı . 2 gün gecikmeyle öğrendim. Kan sonucum 106 çıktı kaşık ağrım ve bacak ağrım devam ediyor bir de aşırı gaz var 🙈 şu an 4 haftalık görünüyor . Sizler doktora ne zaman gittiniz , kese ne zaman görünür acaba fikriniz var mi

Merhaba herkese ☺️ Güzel haberi bende dün aldım , Ocak’ta tüp bebeğe başvuracaktık rabbim mucizemizi verdi bize , inşallah sağlıkla ilerler 🤲🏻 Yumurtlama 5 aralıktı , adet tarihimde 18-19 aralıktı . 2 gün gecikmeyle öğrendim. Kan sonucum 106 çıktı kaşık ağrım ve bacak ağrım devam ediyor bir de aşırı gaz var 🙈 şu an 4 haftalık görünüyor . Sizler doktora ne zaman gittiniz , kese ne zaman görünür acaba fikriniz var mi 😊
Merhaba canım benim sen adeta
Merhaba herkese ☺️ Güzel haberi bende dün aldım , Ocak’ta tüp bebeğe başvuracaktık rabbim mucizemizi verdi bize , inşallah sağlıkla ilerler 🤲🏻 Yumurtlama 5 aralıktı , adet tarihimde 18-19 aralıktı . 2 gün gecikmeyle öğrendim. Kan sonucum 106 çıktı kaşık ağrım ve bacak ağrım devam ediyor bir de aşırı gaz var 🙈 şu an 4 haftalık görünüyor . Sizler doktora ne zaman gittiniz , kese ne zaman görünür acaba fikriniz var mi 😊
merhaba canımm benim de son adet tarihim 17 kasımdı Cumartesi günü kan verdim ve sonuç 79.6 sence kaç haftalık hamileyimdir ?hala doktorumla görüşemedim bugün tekrar sağlık ocağında kan verdim sonucu yarın çıkacakmış doktorun yanına öyle gideceğim ama aklıma takıldı senin son adet tarihin 18-19 Kasım olmasına rağmen değerim nasıl 106 çıktı ,bana yazarsan sevinirim doktora gidemediğim için tereddütlüyüm

Kızlar merhaba . Aranıza yeni katıldım . Cumartesi günü idrar testim pozitif çıktı kan verdim . 342 çıktı betam. Bugün sağlıkocağına gittim kan verdim . Yarına kadar çıkacak sonuçlar . Umarım beklenen artış olur ve sağlıklı gebeliktir . Bundan sonrası için tecrübelerinizi benimle paylaşırmışsınız. Ne yapmalıyım ?

Kızlar merhaba . Aranıza yeni katıldım . Cumartesi günü idrar testim pozitif çıktı kan verdim . 342 çıktı betam. Bugün sağlıkocağına gittim kan verdim . Yarına kadar çıkacak sonuçlar . Umarım beklenen artış olur ve sağlıklı gebeliktir . Bundan sonrası için tecrübelerinizi benimle paylaşırmışsınız. Ne yapmalıyım ?
Öncelikle hayırlı olsun bebişiniz sağlıkla kucağınıza alın inşaAllah. Doktora gitmeden artışı takip edin 1500 üzeri olunca benim doktor kese görünüyor demişti o yüzden hemen doktora gitmeyin derim. ☺️

merhaba canımm benim de son adet tarihim 17 kasımdı Cumartesi günü kan verdim ve sonuç 79.6 sence kaç haftalık hamileyimdir ?hala doktorumla görüşemedim bugün tekrar sağlık ocağında kan verdim sonucu yarın çıkacakmış doktorun yanına öyle gideceğim ama aklıma takıldı senin son adet tarihin 18-19 Kasım olmasına rağmen değerim nasıl 106 çıktı ,bana yazarsan sevinirim doktora gidemediğim için tereddütlüyüm
Betahcg referansları şu şekilde (labaratuvara göre değişebilir)
4-5 Hafta 75-2600
5-6 Hafta 850-20800
6-7 Hafta 4000-100200
7-12 Hafta 11500-289000

Bana da vitamin verdi doktor ama vitamine genelde 12. haftadan sonra başlamıyormuş diye okudum. Kararsız kaldım o yüzden. Gerçi bir zararı da olmaz sanırım ama bilemedim
Yok olmaz canım zararı falan folik asit şart bizim için şuan hatta hamile planlanırken kullanmak gerekiyor yani üç ay öncesinden benim vitaminin adı elenatal 1 bide coraspin kan sulandırıcı ve progestan kullanıyorum fitil olarak düşük riskine karşı

Hanımlar 2-3 gündür ölü gibiyim kafamı kaldıramıyorum yataktan başka hiç bir sorun yok normal mi bu böyle olan var mı ?
Hamilelikten tatlım halsizlik yapıyor hepimizde çok normal hatta gece uyuyamaz sabah kalkamaz duruma geldim çok fazla uyanıyorum geceleri buda beni çok yoruyor gün içinde etkiliyor

Merhaba , son adet tarihim 24 Kasım . 21 Kasım’da başlayıp 24 Kasım’da bitti. Yumurtlamam 5-6 Aralık oldu. Beklenen adet tarihimde 18-19 aralıktı . Adetim gecikince dün test yaptım pozitif çıktı , gece de kan verdim 106 çıktı sonuç. Ben gebelik uygulamasında hesapladım 4+2 günlük yazıyor bende çok anlamıyorum ☺️

Hamilelikten tatlım halsizlik yapıyor hepimizde çok normal hatta gece uyuyamaz sabah kalkamaz duruma geldim çok fazla uyanıyorum geceleri buda beni çok yoruyor gün içinde etkiliyor
Bende öyle geceleri çok dönüyorum uyanıyorum sabah kalkamıyorum ilk hamileliğim, bulantım yok ama dehşet iştahsızım kokular rahatsız ediyor. Ne kadar sürer acaba

X