2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Amiiin inşallah 🙏 Biz de salı günü gideceğiz.. Kasık ağrım çoktu 2 haftadır, 1-2 gündür azaldı. Önce kasık ağrım vardı diye endişeniyordum; simdide azaldı diye endişeleniyorum 🥺
Bendede çok var kasık ağrısı adet olacağım gibi doktor çok normal dedi zaten zamanla geçmesi lazım hiç korkma benimkide geçer umarim biran önce iki oğlum var ve birde 16 haftalık kaybım ama yinede her hamilelikte insan birşey olacak endişesi ile yaşıyor geçse su günler Allah'ın izni ile hareketlense bebislerimiz o zaman rahatlariz

Amin canım çok teşekkür ederim aynıyız seninle o halde senin durumlar nasıl gördün mü sen keseyi bebeği
Canım ben 4+5 te keseyi gördüm 9 gün sonraya çağırdı yani bu cuma kalp atışı için o günde 5+6 olacak.
Umarım duyarız ama bazıları 6 bazıları 7. Haftada duyuyor hatta daha geç duyanlar olabiliyor.

kizlar ya midge yanmasi ve bulantiyla nasil basa cikiyorsunuz 🤢😭 normaldr cok guzel beslenip hersey yiyor bol bol su iciyorum su 1 haftadir nerdeyse hic icemiyorum su hic birseyde yiyemiyorum 😭😭 5/6 haftayin icindeyim ikiz oldugu icin mi boyle anlamadim kendimi cok kotu hissediyorum ama hic bisey yiyemiyorum

İyi akşamlar arkadaşlar bende 8 haftalık hamileyim çok şükür kalp sesimiz duyuldu.Belimin sol tarafında bikaç gündüe ağrı var uyurken kalkarken basınç ağrı oluyor uykudan dinlenmiş kalkamıyorum ağrıdan doktor hareketler verdi ama başka ne iyi gelir öneriniz var mı acaba?
Ya nasıl hareketler verdı bende 8.haftadayım sol tarafımda benımde agrım var ya 😕

kizlar ya midge yanmasi ve bulantiyla nasil basa cikiyorsunuz 🤢😭 normaldr cok guzel beslenip hersey yiyor bol bol su iciyorum su 1 haftadir nerdeyse hic icemiyorum su hic birseyde yiyemiyorum 😭😭 5/6 haftayin icindeyim ikiz oldugu icin mi boyle anlamadim kendimi cok kotu hissediyorum ama hic bisey yiyemiyorum
Doktorum bana gavıscon verdı hıc zararı yok dedı bayda rahatlattı ama sen yınede doktoruna sor canım

Ya nasıl hareketler verdı bende 8.haftadayım sol tarafımda benımde agrım var ya 😕
Omuz çevirme göğüs germe duvara 2 el dayanıp aşağıya eğilme şeklinde ama zannetmiyorum bunların ağrımı kurtaracagını daha yeni başladı günlük işlerim etkileniyor enerjimde olmuyor normal zamanda olsa kesin doktor fizik tedavi istemiştim ama gebelikte ne yapılır ne iyi gelir bilemiyorum da🥺

Bendede çok var kasık ağrısı adet olacağım gibi doktor çok normal dedi zaten zamanla geçmesi lazım hiç korkma benimkide geçer umarim biran önce iki oğlum var ve birde 16 haftalık kaybım ama yinede her hamilelikte insan birşey olacak endişesi ile yaşıyor geçse su günler Allah'ın izni ile hareketlense bebislerimiz o zaman rahatlariz
Allah'ım bir daha yaşatmasın İnşallah 🙏 bu zamanlar hamileliğin en zor zamanları. Büyüyünce hareketlerinden iyi olduğunu anlıyoruz da bu dönemde çok çaresiziz. Allah'ım bütün yavrucaklara güç kuvvet versin inşallah 🙏

X