2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Merhaba kizlar. Bu sabah 9 da oglum dunyaya geldi. 3250 gr. 38+0'da. Cok tatli. Sutum de geldi. Biraz acemilik cektik o emme de ben emzirmede ama çözduk sonunda. Darisi sizlerin basina. Saglikli dogumlar dilerim.
Gözün aydın cnm Allah analı babalı büyütsün inşallah

Maşallah cnm Gözün aydın saglıkla büyüsün kızın

Kızlar genel anestezi ile sezaryen olup ateşlenme yaşayan var mı ? 10 gün oldu benim gün içinde 38.5 lara yükseliyo ateşim toparlanamadım

Canim ben yasamadim veya faketmedim ama saglik ocagindaki hemsire ateşlenmen oluyormu diye sordu. Istersen bir danis doktoruna

gebelik kolestazisi yaşayan arkadaslr benim 2 gün sonra sezeryanım olacak ama göbegim catladıgı için heralde alt kısmı3-4 gündür kaşınıyor.
onun haricinde kaşinan bi bölgem yok. kan degerlerimde alt falan normal .
kolestazi için sadece kaşıntı olması olmuyordur dimi?

azıcıkda kabardı 2-3 çatlagım

Şu 2 gün o kadar kötüydü ki.. suni sancı verildi bebeğim strese girdi kalp atışları 100 ün altına düştü apar topar sezeryana alındım. Ama sonunda o güzel duyguyu tattım. Operasyonum da biraz stresli oldu ameliyathane gerginleşti. Ama ben miniğime kavuştum.. 2720 gram dünyaya geldik ve ölçümleri geri olmasına rağmen bebeğim benimle. Ağrılarım biraz fazla hatta baya fazla ama her şeye değdi

Merhaba kizlar. Bu sabah 9 da oglum dunyaya geldi. 3250 gr. 38+0'da. Cok tatli. Sutum de geldi. Biraz acemilik cektik o emme de ben emzirmede ama çözduk sonunda. Darisi sizlerin basina. Saglikli dogumlar dilerim.
Oy oy senide oğlunuda yerim ne güzel anlatmışın ya kendim yaşamış gibi bi hoş geldi duygulandım. Allah bağışlasın canım. Yarın bende tadıcam inş aynı duyguları doğum var

Ilk aylarda 30 cc veriliyor 1 ölçek
Ben emzirip sağıyorum boşaltamadan uykuya dalıyor günlük sağdığım sütü de emzirme esnasında takviye ediyorum sağmaya bugün başladım 30cc olunca bıraktım yine de mama vermem gerekir mi ki?
Doktorum banda gerek yok iyi kurula yeter dedi ama eşim bant aldı eczaneden onu yapıştırdık duştan çıkınca bandı söküp kurulayalım dedik bandın altından su aktı güya su geçirmesin dedik yapıştıramamışız

Hiç takip edemiyorum burayı baya koptum , süt derdine düştüm. süt arttırıcı tavsiyeleriniz neler?
Bol su Dere otu boza balık ve kırmızı et özellikle oğlumda aynı günde balık ve kırmızı et yediğimde sütüm artmıştı. Öğlen balık akşam et gibi birde en önemlisi bence sakin bir kafa ve uyumak sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…