2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar ben Bi hata yaptım bugun marketten aylık alışverişimizi yaptık. eşim poşetleri arabadan kapıya indirirken bende hiç sezeryanlı halime bakmadan 3limin alacagı kadar poşeti aldım buna karpuz, soğan, patates vb şeylerde dahil şimdi sezeryan kesiğinin sol tarafı agrıyor. İnş açılm falan olmamıştır yaa
ve evimiz 4 katlı ve asansör yok

Oy oy senide oğlunuda yerim ne güzel anlatmışın ya kendim yaşamış gibi bi hoş geldi duygulandım. Allah bağışlasın canım. Yarın bende tadıcam inş aynı duyguları doğum var
Tesekkurler canim. Sen de hayirlisiyla saglikla al kucagina insallah. Cok guzel duygular bunlar. Ruyada gibiyim. Darisi isteyen herkesin basina...

Doğum yapan arkadaşlara sorum var cevaplarsanız çok sevinirim. Normalde 9 eylüldeydi ama erken gelicek. Nişann geldi ve2 cm acilmam var. Kasilmalarimda mevcut. Fakat arkadaşlar ayağı kalktıgımda yürümekte çok ama çok zorluk çekiyorum eşim destek olmasa afedersiniz wc ye bile gidemiyorum. Bu durumu yaşayan oldu mi acaba?

37 de sezeryanla alindim bende ama öyle birşeye rastlamadım bebek doğum kanalına girmişse ondan zorlaniyorsundur belki

Yürümekte neden zorluk çekiyorsun? Diz agrisi bacak agrisi falan mı, yoksa kasilmalardan dolayı mı?

Ağır taşıma dedi doktor banada 1 ay benim oğlumda 3 gunlukken sarılık tan bir gece hastanede yaptık bende çok harap ettim kendimi çok ayakta durdum mosmor oldu göbeğim doktor dedi çok zorlamissin dikkat edicez birsey olmaz bikereden ama ağır kaldırma sıcağa yakın suyla masaj yap duş al

Kızlar günaydın. Herkesler doğurdu sanırım ama Son haftalarımızdayız biz acaba son haftalarınızda bebek hareketlerinizde azalma hissetmiş miydiniz?
Bebekte hareket azalması doğumun habercisi bence bende doktora gittim kaşinti sebebi ile sabah da suyum gelmis ben tabi suyum oldugunu anlamadim normal akinti zanettim randevuya gittigimde nst bagladilar bebegin kalp atisi 98/95 kadar dustu kasinti falan unutuldu hemen hastaneye gonderdiler hastanede de kalp atisi bi normal oluyor bir yavasliyordu yatis yaptim hastaneye tam 1 sat sonra da suyum komple patladi kizim dogdu Hareket azalmasi hisettiginizde panik olmayin (benim gibi )

Sütünüz yetiyorsa mama vermenize gerek yok bence sağdınız sütten verebilirsiniz ne güzel bol bol geliyorsa

Evett senin cimcime önden gidiyordu maşallahtarih evet uyumlu gayette normal 38+2 sağlıkla gelsin minnoşumuzsıkıntımız yok çok şükür ama benim oğluş biraz moklu teyzesi emip emip mokluyor ortalığı annelik çok güzel çokkkk öyle güzel ki arayı açmadan bir tane daha doğurmak istiyorum zor ama çok güzel Allahım isteyen herkese nasip etsin bu müthiş duyguyu Amin canım benim hepimizin olsun güzel günler, sağlıklı kolay bir doğum diliyorum ben de

Esra ertuğrul var bebek hemşiresi onu takip edip zoom programlarına katılın. Emzirme konusunda ve bebek bakımı konusunda çok faydalı bilgiler veriyo

Ahh teyzesi kurbansaglikla buyusun insallah ...biz ve bizim gibi evlat sahibi olmak isteyen herkese Rabbim nasip etsin insallah minik tekmeleri bile beni boyle mutlu ediyorsa kim bilir mis kokusu nasilsldir diyorumaminn canim.benim.cokca tesekkur ediyorum...seni de minnos oglusumu da.cokca opuyorum....saglikla kardeslerinin dogacagi gunleri de konusmayi nasip etsin Rabbim bize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…